@Gall Gdzie się żre? Ja raczej widzę że pierwszy raz prezydent z premierem rozmawiają ze sobą za zamkniętymi drzwiami i publicznie też mówią jednym głosem. Społeczeństwo też dostrzega konieczność dofinansowania armii i systemów obronnych i to raczej nas konsoliduje, a nie dzieli.
@Kgorecki2500 Właśnie mi na dniach wyskoczył artykuł, że Chińczycy mają do niszczenia dronów lasery na pojazdach i zagłuszarki i o ile te pierwsze w krajach arabskich zawodzą z powodu zapylenia i temperatur, to arabowie są zadowoleni z tych zagłuszarek. A co do dronów to czytałem z pół roku temu artykuł o oficerze ukraińskim który prosto z frontu przyjechał na wizytę do baz NATO i gdy je obejrzał to od razu powiedział, że są one bezbronne jeśli idzie o atak dronów właśnie. I też wskazywał, na to jak niskim kosztem takie drony niszczą czołgi itd.
@Starrk Tylko, że skoro dowództwo NATO się zebrało aby podjąć naradę, to potrzebne do tego były żelazne dowody - łącznie z radarami, meldunkami itd. itp.
Jak myślicie? Jak ruski zaczną te swoje ćwiczenia to znowu będzie jakaś prowokacja z ich strony,że jakiś pocisk do nas przeleci,albo samolot? Do nas albo do krajów bałtyckich?
@speed1 Ach ty o tym. A mi to zwisa i powiewa. Lubię zasady Athleticu że zatrudniaja tylko Basków, lubię Ernesto i lubię Laporte,więc cieszy mnie że pozytywnie to załatwili.
0
@Kasy Smak dostosowany do gustu każdego wyborcy.
0
@Kasy Co masz na myśli?
0
@Filipem Życzę powodzenia w oglądaniu meczy "na sygnale".
0
@Pedri16Future Bez ziemniaków nie ma życia. Taka prawda
2
@KamQiX Racja. Dlatego dziwię się,że podczas 2 w. św. był wśród ludzi taki zapał do walki. Przecież oni wtedy wcale nie mieli lepiej.
0
@adamek20151 Wiedzieliście,że Indianie nie żyją w Indiach?
0
@Gall Gdzie się żre? Ja raczej widzę że pierwszy raz prezydent z premierem rozmawiają ze sobą za zamkniętymi drzwiami i publicznie też mówią jednym głosem. Społeczeństwo też dostrzega konieczność dofinansowania armii i systemów obronnych i to raczej nas konsoliduje, a nie dzieli.
1
@PatrykBarca Albo wykryli,które z nich to wabiki, albo po prostu zestrzelili te które kierowały się w jakieś strategiczne cele.
3
@Borneo "prezydent który vetował ustawy korzystne dla Rosjan.." - gdzie wady?
0
@Gall Ech - to takie średnie te żniwo w takim razie.
1
@Kgorecki2500 Właśnie mi na dniach wyskoczył artykuł, że Chińczycy mają do niszczenia dronów lasery na pojazdach i zagłuszarki i o ile te pierwsze w krajach arabskich zawodzą z powodu zapylenia i temperatur, to arabowie są zadowoleni z tych zagłuszarek.
A co do dronów to czytałem z pół roku temu artykuł o oficerze ukraińskim który prosto z frontu przyjechał na wizytę do baz NATO i gdy je obejrzał to od razu powiedział, że są one bezbronne jeśli idzie o atak dronów właśnie. I też wskazywał, na to jak niskim kosztem takie drony niszczą czołgi itd.
10
@esem91 Dobitnie wskazuje też na to, jak małą wiarygodność ma w społeczeństwie rząd i organy państwa. A na to akurat sami latami pracowali.
0
@Gall Ale co to za żniwo? Jaką konkretnie mają z tego korzyść?
2
@Bolton Ona to nie,bo wtedy Polski nie było na mapie.
0
@Starrk No jak? To by musiała cała wioska być w zmowie, żeby to zataić. Jak to sobie wyobrażasz?
2
@Comentateiro Niemiecki uczony? xd
0
@Starrk Tylko, że skoro dowództwo NATO się zebrało aby podjąć naradę, to potrzebne do tego były żelazne dowody - łącznie z radarami, meldunkami itd. itp.
1
@Konradowskyy @Danny Gaucho - jest zadanie dla ciebie.
2
@Barcanajlepszyteam Ciężko się przygotować,bo cholera wie co oni tam mogą wymyślić.
1
@Konradowskyy Chyba do 18.
2
Jak myślicie? Jak ruski zaczną te swoje ćwiczenia to znowu będzie jakaś prowokacja z ich strony,że jakiś pocisk do nas przeleci,albo samolot? Do nas albo do krajów bałtyckich?
0
@D10SLEO A po co robić? Niech zamówią z Chin.
2
@Ptasior O tototo. Dokładnie. Tylko co chwilę przyłażą gderają i odciągają chłopów od bimbera, ogóreczków i szyneczki.
0
@Encore Powinni dla przykładu dowalać im takie surowe kary aby nikomu nawet nie przychodziły podobne rzeczy na myśl.
1
@Popitek12 A to ma jakieś znaczenie?
1
@BillyButcher Nie wiem jak Konfederacja,ale czytałem jak "wyją" ludzie którzy tracą źródło utrzymania po tej decyzji.
2
@Luciano99 Jak tam Lucek? Świętowałeś dzisiaj pierwszy czwartek w tym tygodniu?
0
@speed1 Ach ty o tym. A mi to zwisa i powiewa. Lubię zasady Athleticu że zatrudniaja tylko Basków, lubię Ernesto i lubię Laporte,więc cieszy mnie że pozytywnie to załatwili.
0
@Roobo To nie jest paczkomat.
0
@speed1 Skoro rozpatrzyli odwołanie,to po co to wałkować?