@kuz Wydaje mi się, że to już taki typ człowieka. Taki był w kampanii, także poza kulisami, więc raczej pod względem tego jak się zachowuje to myślę,że się raczej nie zmieni. No chyba,że naprawdę jak posiedzi w tej klatce to jakoś to na niego wpłynie. Bo teraz siłą rzeczy będzie jednak odcięty od życia normalnych ludzi.
@pluszek Aż się morda sama śmieje gdy się ogląda te interakcje prezydenta tak jak tutaj ale i te ze zwykłymi przypadkowymi ludźmi,których nie unika,do których podchodzi i zamienia kilka słów. Zresztą Pierwsza Dama tak samo. Od razu widać,że nie wywodzą się z jakiejś bańki czy z klatki jak inni politycy którzy sa oderwani od zwykłego życia.
@Konradowskyy Kanał Zero to dno i metry mułu jeśli chodzi o wiarygodność. Choć plus,za to że przeprosił Zembaczyńskiego - ale i tak beka z typa który wszystkim dziennikarzom zarzuca,że nie weryfikują źródła informacji,że dają się manipulować, a sam zrobił cos dokładnie takiego samego. PS - w artykule Wprost przekręcili nazwisko Czukiewski na Czukiewicz. To jest dramat co ci dziennikarze odwalają. No żenada na żenadzie. @draxidox Czukiewski a nie Czukowski.
Wchodzę sobie legalnie normalnie w klapkach do kanału w garażu aby naprawić auto, wychodzę po jakis klucz,wracam i widzę,że pod drabiną siedzi sobie jeż. Xd. Farta miałem (ja i on),że za pierwszym razem go nie nadepnąłem przypadkiem. Tak, że bądźcie czujni na każdym kroku koledzy i koleżanki,bo niespodziewane czyha wszędzie.
@Pawlak1992 Życzę powodzenia, że w końcu trafisz na właściwą i wartościową kobietę, która podziela twoje poglądy, niestety coraz rzadsze dzisiaj. Wszechobecna promocja zwłaszcza w mediach, różnych nieobyczajnych zachowań robi niestety swoje.
@Pawlak1992 Wielki szacunek za te zasady. Naprawde rzadkość w tych nienormalnych czasach. Może poznajesz te kobiety w niewłaściwych miejscach, które przyciągają określony typ kobiet?
@draxidox Akurat ta inicjatywa może w jakimś stopniu zwalczać wykluczenie komunikacyjne. Naciągane jak koszula na Laportę, ale da się tę tezę w jakimś stopniu obronić.
Messi x lat temu ogłosił rozstanie z kadrą,potem wrócił i w końcu Argentyna wygrała mundial. Co jeśli nasz Grosik poszedł tym tropem i tylko po to była ta cała zagrywka z pożegnaniem?
@fenix1983 Dość krótka lista tego kto straci,bo jeśli dostaną te branże o której piszesz to tym samym dostaną branże z nimi powiązane - sklepy rolnicze, producenci maszyn,urządzeń i surowców dla małych gospodarstw, osoby które świadczą usługi na rzecz tych małych gospodarstw, wszelkiej maści pośrednicy którzy zaopatrują te gospodarstwa i które skupują i przetwarzają od nich płody rolne, itd. To spowoduje, że cała masa pracowników która pracuje w tym środowisku też poniesie konsekwencje.
@MsBarca Tak - poważnie. Gdzie było znieważenie w tym głupim bezbekowym memie jaki on wrzucił? Nawet na tym forum ludzie pisząc o prezydencie wprost nazywają go gangusem,złodziejem itd - chyba to wypełnia znamiona znieważania,a nie to co wrzucił biedroń.
2
@draxidox Ale co wydymali wyborców i zrobili fikołka po wyborach to ich....
0
@kuz Wydaje mi się, że to już taki typ człowieka. Taki był w kampanii, także poza kulisami, więc raczej pod względem tego jak się zachowuje to myślę,że się raczej nie zmieni. No chyba,że naprawdę jak posiedzi w tej klatce to jakoś to na niego wpłynie. Bo teraz siłą rzeczy będzie jednak odcięty od życia normalnych ludzi.
1
@pluszek Aż się morda sama śmieje gdy się ogląda te interakcje prezydenta tak jak tutaj ale i te ze zwykłymi przypadkowymi ludźmi,których nie unika,do których podchodzi i zamienia kilka słów. Zresztą Pierwsza Dama tak samo. Od razu widać,że nie wywodzą się z jakiejś bańki czy z klatki jak inni politycy którzy sa oderwani od zwykłego życia.
0
@Konradowskyy Kanał Zero to dno i metry mułu jeśli chodzi o wiarygodność. Choć plus,za to że przeprosił Zembaczyńskiego - ale i tak beka z typa który wszystkim dziennikarzom zarzuca,że nie weryfikują źródła informacji,że dają się manipulować, a sam zrobił cos dokładnie takiego samego.
PS - w artykule Wprost przekręcili nazwisko Czukiewski na Czukiewicz. To jest dramat co ci dziennikarze odwalają. No żenada na żenadzie.
@draxidox Czukiewski a nie Czukowski.
6
Wchodzę sobie legalnie normalnie w klapkach do kanału w garażu aby naprawić auto, wychodzę po jakis klucz,wracam i widzę,że pod drabiną siedzi sobie jeż. Xd. Farta miałem (ja i on),że za pierwszym razem go nie nadepnąłem przypadkiem. Tak, że bądźcie czujni na każdym kroku koledzy i koleżanki,bo niespodziewane czyha wszędzie.
1
@gumaz No i wyjaśnione.
0
@tomek8756 Jak coś jest wspólne i dla wszystkich to znaczy, że nie jest dla nikogo. Takie moje zdanie
1
@Pawlak1992 Życzę powodzenia, że w końcu trafisz na właściwą i wartościową kobietę, która podziela twoje poglądy, niestety coraz rzadsze dzisiaj. Wszechobecna promocja zwłaszcza w mediach, różnych nieobyczajnych zachowań robi niestety swoje.
0
@Pawlak1992 Wielki szacunek za te zasady. Naprawde rzadkość w tych nienormalnych czasach. Może poznajesz te kobiety w niewłaściwych miejscach, które przyciągają określony typ kobiet?
0
@Kgorecki2500 Nie rozumiem jak w ogóle można wpuszczać zwierzęta do domu.
0
@paweldunajecfcb Wypadałoby po ślubie.
0
@draxidox Akurat ta inicjatywa może w jakimś stopniu zwalczać wykluczenie komunikacyjne. Naciągane jak koszula na Laportę, ale da się tę tezę w jakimś stopniu obronić.
1
@4drian0 To ja już wolę Igę. Przynajmniej nie śmieje się jak głupia do sera.
0
@pluszek Piękny gest.
3
@Kgorecki2500 Kosiniak z Kamyszem robią robotę.
3
Messi x lat temu ogłosił rozstanie z kadrą,potem wrócił i w końcu Argentyna wygrała mundial. Co jeśli nasz Grosik poszedł tym tropem i tylko po to była ta cała zagrywka z pożegnaniem?
0
Ależ ten Lewy osiwiał.
2
@Roobo Hiszpania - Urbanistan. Tak to widzę
0
No no Panie Urban. Ciekawie się to zaczyna. Nie powiem
1
@kamiVeB Emeryt strzela gola.
0
@Walpiano Przyznam że jestem nie mniej zaskoczony niż statystykami Girouda w repce Francji. Cicha woda brzegi rwie.
1
@Marusek Axel jak Axel - najbardziej mnie chyba przyciągają do tej wersji solówki Slasha.
2
@fenix1983 Dość krótka lista tego kto straci,bo jeśli dostaną te branże o której piszesz to tym samym dostaną branże z nimi powiązane - sklepy rolnicze, producenci maszyn,urządzeń i surowców dla małych gospodarstw, osoby które świadczą usługi na rzecz tych małych gospodarstw, wszelkiej maści pośrednicy którzy zaopatrują te gospodarstwa i które skupują i przetwarzają od nich płody rolne, itd. To spowoduje, że cała masa pracowników która pracuje w tym środowisku też poniesie konsekwencje.
2
@Marusek Ja wolę w wykonaniu Guns'n'Roses na żywo i ten moment gdy zaczynają grać w rytmie reggae.
0
@marcin62 Huk z jakimś tam atakiem serca. Prawdziwy facet umiera gdy dostaje kataru,a serce to pikuś przy tym.
3
@CLS63AMG Niech się zbierają pod tym Sejmem. Łatwiej będzie ich stamtąd ewakuować do Choroszczy.
2
@Bzyczekk No chyba ich posrało. Teraz to w dupie ja mam ten mecz. Kulesza za dużo procentów chyba przyjął.
1
@mordini123 Ano jest. Faktycznie. Akurat trafiłem na tego drugiego prowadzącego.
0
@mordini123 Bez Zygmunta to jakaś lipa.
0
@MsBarca Tak - poważnie. Gdzie było znieważenie w tym głupim bezbekowym memie jaki on wrzucił? Nawet na tym forum ludzie pisząc o prezydencie wprost nazywają go gangusem,złodziejem itd - chyba to wypełnia znamiona znieważania,a nie to co wrzucił biedroń.