@BillyButcher Z tą pomocą Ukrainie to po pierwsze to już zbyt długo trwa i stąd ogólne znużenie tym tematem w społeczeństwie. Po drugie te nasze relacje z Ukrainą są jakie są, a ludzie oczekują w zamian choćby jakichś gestów. Natomiast co do słów Sikorskiego, to nie to, że mi to na przykład przeszkadza. Bardziej przeszkadza mi to jak niektóre osoby wręcz klaskają uszami aby Rosja to sprawdziła i byśmy faktycznie odpowiedzieli Rosji na prowokacje. Być może to jest nieuniknione, ale wolałbym aby nasi rządzący zabiegali aby to cały Sojusz odpowiadał na te prowokacje. Po części tak się dzieje, bo to chyba Holendrzy zestrzelili te drony. Ale warto to cały czas powtarzać.
@barteq Nie wiem czy ucieknie w tym sensie, ze nie wiem czy mu się uda, ale deklarował, że w razie zagrożenia wojną przy pierwszej okazji zawija mandżur. Ale do podżegania by inni machali szabelką to pierwszy.
@draxidox Tak tak - jasne - ani guzika od koszuli. A nawołuje do tego człowiek który przy pierwszej okazji ucieknie z kraju. Nie wstyd ci dalej rozbudzać takie nastroje? Trochę refleksji do czego to może doprowadzić. Jeśli mamy odpowiadać stanowczo to niech najpierw zadbają o to aby to była odpowiedź całego sojuszu,a nie tylko inicjatywa Polski.
@Rastafarnianin W tamtych czasach mieliśmy przecież taką edukację na lekcjach biologii. A przynajmniej były tam te tematy,które dotyczą kwestii do której nawiązujesz. Tyle,że nas uczyli o dwóch puciach,a nie o kilkudziesięciu.
@wyrek Czyli pewnie zepsuli jakieś procedury podczas przeszukania,ewentualnie utrzymywał,że ktos mu to podrzucił. Kurczę - w zasadzie każdego może to spotkać,że ktos mu podrzuci cos takiego. Sprawdzaliście czy przypadkiem wam ktoś nie podrzucił?
@D10SLEO Ja z kolei odgrywałem w myslach scenę z jakiegoś filmu z Seagalem gdy bandyci urządzili strzelaninę w kościele i kminiłem gdzie wtedy szukać kryjówki
@Kgorecki2500 Wytłumacz jaki ma sens takie określanie tych dwóch nacji, zważywszy na fakt, że obecni Niemcy odcinają się od dziedzictwa Hitlera,a obecni rosjanie wręcz przeciwnie? Kult Stalina jest tam żywy.
0
@BillyButcher Z tą pomocą Ukrainie to po pierwsze to już zbyt długo trwa i stąd ogólne znużenie tym tematem w społeczeństwie. Po drugie te nasze relacje z Ukrainą są jakie są, a ludzie oczekują w zamian choćby jakichś gestów. Natomiast co do słów Sikorskiego, to nie to, że mi to na przykład przeszkadza. Bardziej przeszkadza mi to jak niektóre osoby wręcz klaskają uszami aby Rosja to sprawdziła i byśmy faktycznie odpowiedzieli Rosji na prowokacje. Być może to jest nieuniknione, ale wolałbym aby nasi rządzący zabiegali aby to cały Sojusz odpowiadał na te prowokacje. Po części tak się dzieje, bo to chyba Holendrzy zestrzelili te drony. Ale warto to cały czas powtarzać.
0
@barteq Nie wiem czy ucieknie w tym sensie, ze nie wiem czy mu się uda, ale deklarował, że w razie zagrożenia wojną przy pierwszej okazji zawija mandżur. Ale do podżegania by inni machali szabelką to pierwszy.
2
@draxidox Tak tak - jasne - ani guzika od koszuli. A nawołuje do tego człowiek który przy pierwszej okazji ucieknie z kraju. Nie wstyd ci dalej rozbudzać takie nastroje? Trochę refleksji do czego to może doprowadzić. Jeśli mamy odpowiadać stanowczo to niech najpierw zadbają o to aby to była odpowiedź całego sojuszu,a nie tylko inicjatywa Polski.
0
@Laminedependencia Już nie przesadzajmy. To co odwalili rok temu,to był ewenement chyba w całej historii ZP.
1
Czyli Dembele ma ZP, a Mbappe jej nie ma. Xd
1
@gumaz Ja lubię.
1
@takisobiektos Ludzie się prują o jakiś śmieszny subiektywny ranking popularności. Z jednej strony śmieszne,z drugiej żałosne.
0
@Popitek12 Nic i tak nie przebije tego jak pewnego razu oszukali Polaka.
0
@messi564 @HypeR Podobnie Luis Enrique zbudował sobie Dembele i wyciągnął potencjał innych nieznanych wcześniej graczy.
1
@D10SLEO Wiatr to jest najgorszy w pogodzie,ale tak ogólnie to @PatrychoO ma rację - katar jest najgorszy.
6
@adamek20151 W sensie że on ich ora, czy że oni jego orają? Cokolwiek to znaczy.
1
@Faro Ale co Pogbito ogarnął za towar dla młodego to nie ma --- we wsi.
0
@Czajka90 Amen.
0
@adamek20151 A co za róznica? Wazne że działa
0
@HavertzKai źródełko.net
0
@draxidox A dla mnie lata dominacji tej dwójki były najbardziej nudne pod tym względem. Ot raz jeden,a raz drugi to zdobywał i zero zaskoczenia.
0
@Safrani Nie wiem nic o programie. Wiem o tym co było na lekcjach biologii i jedyne czego nie było to o tym ze nie warto sie spieszyc z seksem.
2
@Rastafarnianin W tamtych czasach mieliśmy przecież taką edukację na lekcjach biologii. A przynajmniej były tam te tematy,które dotyczą kwestii do której nawiązujesz. Tyle,że nas uczyli o dwóch puciach,a nie o kilkudziesięciu.
0
@wyrek Czyli pewnie zepsuli jakieś procedury podczas przeszukania,ewentualnie utrzymywał,że ktos mu to podrzucił. Kurczę - w zasadzie każdego może to spotkać,że ktos mu podrzuci cos takiego. Sprawdzaliście czy przypadkiem wam ktoś nie podrzucił?
1
@draxidox Jeszcze lepsi są ci co zaznaczają,że wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie.
0
@gumaz W końcu.
0
@D10SLEO Ja z kolei odgrywałem w myslach scenę z jakiegoś filmu z Seagalem gdy bandyci urządzili strzelaninę w kościele i kminiłem gdzie wtedy szukać kryjówki
0
@Kgorecki2500 Wytłumacz jaki ma sens takie określanie tych dwóch nacji, zważywszy na fakt, że obecni Niemcy odcinają się od dziedzictwa Hitlera,a obecni rosjanie wręcz przeciwnie? Kult Stalina jest tam żywy.
0
@T^L A czy ktoś tu komuś coś narzuca? Z tego co widzę to nawet w tej konkretnej sprawie ludzie póki co mają wolny wybór.
0
@Hosh Stosowanie się do chrześcijańskich wartości ma taki sam skutek, ale w sumie po co o tym gadać...
0
@Encore A oni teraz graja z United. No to nieźle.
1
@Encore A gdzie on teraz w ogóle gra?
0
@Kozinho. Xdddd. Wierzysz w to? W Przewodowie była narracja, że to ruska bomba i nikt do wojny się nie pchał.
0
@Grubson Serio, serio.
0
@RosjaninBut Rozumiem że typ z tego żyje i w ten sposób chce zwrócić na siebie uwagę,ale są jakieś granice.