@Stinger_ Niekoniecznie - chodzi mi głównie o ich jawnie wrogą postawę wobec Barcy. Wymień jakiś inny klub poza Realem czy Espanyolem, który przyjmuje wobec Barcy taką postawę.
@Foton Podobno jednak będzie chodził w jakimś oddziale łączonym. Pytanie czy chodziło rzeczywiście o sprawy proceduralne czy szum medialny to sprawił. Tak czy siak to żałosne, że w takie potyczki są wciągani bliscy polityków, którzy są poza tym bagnem.
@michal26 Tylko po co wtedy takie automaty bez kaucji? Dla osób które obecnie są poza systemem gospodarki odpadami? Przecież to kuriozalne by było i dopuszczałoby możliwość kombinowania. Lepiej by było po prostu uszczelniać system,aby zmusić takie osoby do składania deklaracji zgodnych z rzeczywistością.
@Hosh No to muszę przyznać,że Izrael mi teraz zaimponował. To ten szkodnik co to biegał z reklamówkami przy polskiej granicy? W końcu się doigrał. A do tego Greta "hałderju" Xd. Ależ combo.
@Safrani Wydawało mi się,że ten system wymyślił PIS,a więc po części jednak w szerokim rozumieniu prawa strona, więc serio jest zasadne dzielić strony tego sporu na prawą i lewą?
@Safrani Wytłumacz mi na jakiej zasadzie dzielisz strony tego sporu na prawą i lewą? To dotyczy tego co się rozumie zwyczajowo pod tymi pojęciami czy tak ogólnie to nazwałeś na zasadzie jedna i druga strona?
@Who_you_mam Tylko,że w Niemczech chyba od poczatku postawili na system kaucyjny,a my przez ponad dekadę stworzylismy sprawnyi przede wszystkim wygodniejszy dla konsumenta system i nagle wywracamy wszystko do góry nogami wyciagając z tego systemu jeden rodzaj odpadu nie wiadomo w sumie po co.
@Xaviball I to dwukrotnie - raz w sklepie, a drugi raz w gminie za odpady. Czy może u kogoś spadnie opłata śmieciowa dzięki temu,że nie będą musieli wozić ton odpadów?
@Danny Gaucho Masz może jakies statystyki dotyczące serii ze strzelonymi minimum 2 golami w top 5 lig? Kane właśnie wykręcił już 5 takich meczy licząc oczywiście ligę krajową i LM.
@Kasy A co tu moja wola ma do rzeczy? Sam dałeś takie porównanie. A co do tego madrycioka to ja akurat nie śledzę tego uniwersum - tyle o nim wiem co ludzie tutaj wrzucają i przeglądając ramblę mimochodem sie na te treści natykam.
@Derean No w sumie. Można na to spojrzeć i tak. Ja jednak ich zapamiętam i będę omijał tę firmę szerokim łukiem, bo nie pochwalam takich kontrowersyjnych metod promocji.
0
@Stinger_ Niekoniecznie - chodzi mi głównie o ich jawnie wrogą postawę wobec Barcy. Wymień jakiś inny klub poza Realem czy Espanyolem, który przyjmuje wobec Barcy taką postawę.
0
@Foton Podobno jednak będzie chodził w jakimś oddziale łączonym. Pytanie czy chodziło rzeczywiście o sprawy proceduralne czy szum medialny to sprawił. Tak czy siak to żałosne, że w takie potyczki są wciągani bliscy polityków, którzy są poza tym bagnem.
0
@Stinger_ Dlaczego znienawidzone? Choćby dlatego, że w grę wchodzą tutaj czynniki pozaboiskowe.
1
@michal26 Tylko po co wtedy takie automaty bez kaucji? Dla osób które obecnie są poza systemem gospodarki odpadami? Przecież to kuriozalne by było i dopuszczałoby możliwość kombinowania. Lepiej by było po prostu uszczelniać system,aby zmusić takie osoby do składania deklaracji zgodnych z rzeczywistością.
0
@Hosh No to muszę przyznać,że Izrael mi teraz zaimponował. To ten szkodnik co to biegał z reklamówkami przy polskiej granicy? W końcu się doigrał. A do tego Greta "hałderju" Xd. Ależ combo.
0
@Pedri16Future Nie znam typa,ale ładnie odparł ataki medialnego zera.
0
@LeszekFCB Nienawiść to bardzo mocne słowo.
0
@michal26 Jak mogłoby być nielegalne skoro automat nie przyjmie butelek zgniecionych i bez kodu?
0
@betonito Xddddd.
0
Ech. Na pocieszenie to chociaż Monaco urwało punkty gorszej części Manchesteru.
0
Jak wyrównamy to od razu karne czy dogrywka najpierw?
0
@Safrani Wydawało mi się,że ten system wymyślił PIS,a więc po części jednak w szerokim rozumieniu prawa strona, więc serio jest zasadne dzielić strony tego sporu na prawą i lewą?
1
@wojopancer Tydzień temu 3 sztuki.
0
@Safrani Wytłumacz mi na jakiej zasadzie dzielisz strony tego sporu na prawą i lewą? To dotyczy tego co się rozumie zwyczajowo pod tymi pojęciami czy tak ogólnie to nazwałeś na zasadzie jedna i druga strona?
2
@Who_you_mam Tylko,że w Niemczech chyba od poczatku postawili na system kaucyjny,a my przez ponad dekadę stworzylismy sprawnyi przede wszystkim wygodniejszy dla konsumenta system i nagle wywracamy wszystko do góry nogami wyciagając z tego systemu jeden rodzaj odpadu nie wiadomo w sumie po co.
2
@marcin62 Powiem,że w moich oczach plus dla Ustronianki. Ciekawe ile płacą temu typowi za taką akcję.
0
@Xaviball I to dwukrotnie - raz w sklepie, a drugi raz w gminie za odpady. Czy może u kogoś spadnie opłata śmieciowa dzięki temu,że nie będą musieli wozić ton odpadów?
1
@JanZagloba Po cholerę ci to dziadostwo? Daj pooddychać silnikowi pełnymi tłokami.
2
@FCB_dimiC Śmiać to mi się chce z ludzi którzy pozwalają wprowadzać takie debilizmy jak system kaucyjny.
1
@Ku84fcb Czyli w sumie tak jak zawsze.
2
@Frimpong Kto by tam chciał oglądać rozgrywki jakichs Brytoli, gdy mamy u siebie Ekstraklasę. Z czym do ludzi w ogóle.
1
@Cyzix To MapPorn w linku dawało taką nadzieję....
0
@Danny Gaucho Masz może jakies statystyki dotyczące serii ze strzelonymi minimum 2 golami w top 5 lig? Kane właśnie wykręcił już 5 takich meczy licząc oczywiście ligę krajową i LM.
0
@Kasy A co tu moja wola ma do rzeczy? Sam dałeś takie porównanie. A co do tego madrycioka to ja akurat nie śledzę tego uniwersum - tyle o nim wiem co ludzie tutaj wrzucają i przeglądając ramblę mimochodem sie na te treści natykam.
0
@dariooo A co tam się zadziało?
4
@Kasy To chyba słabo o tobie świadczy....
0
@Derean No w sumie. Można na to spojrzeć i tak. Ja jednak ich zapamiętam i będę omijał tę firmę szerokim łukiem, bo nie pochwalam takich kontrowersyjnych metod promocji.
1
@LeszekFCB Zasięgi może zdobędą,ale tak na logikę to skoro nie uniknął wypadku,to przypał kupować u nich części.
0
@Arden Taka trochę antyreklama.
0
@clyde Termin ludobójstwa w sensie prawnym oznacza jednak coś nieco innego niż to jak jest to rozumiane w sensie potocznym.