@AssisMoreira No co ty panie. Z tych amerykanskich sportów, to baseball chyba najlatwiej ogarnąć. To nie jest żadne rugby czy inny futbol amerykanski..
@Ojciec5tkidzieci Dokładnie - niech coś z tego w końcu wyniknie - typu wyrzucenie Zielonego Ładu definitywnie do kosza na przykład. A tak to tylko nadawanie jakichś plakietek i zero efektów.
@Jonyx Niby tak,ale jak coś mówi na koncercie to jest taka infantylna, taka trochę sztuczna,albo na siłę próbuje powiedzieć coś śmiesznego. Moim zdaniem to tak średnio jej wychodzi,choć może akurat ja nie jestem jej grupą docelową,do której ma to trafić.
@BorzyKrzys Taaa. Jasne - najlepiej aby ktoś za nich zapier--ał. W przyrodzie to tak nie działa,że jak komuś się nie chce robić,to samo się cudownie zrobi.
Ale dziś miałem kozacki sen. Mianowicie odwiedził mnie w domu sam Prezydent RP Karol Nawrocki. Luźna atmosfera, gadka szmatka, w ogóle nie czuć było jakiejś tremy czy estymy wobec urzędu. Powiem wam,że spoko mamy prezydenta.
@Karol145 Widzę, że sformułowanie "bronienie interesów" chyba wzbudza jakieś skojarzenia, że to usprawiedliwia działania Rosji czy coś takiego. Potraktuj te słowa bez żadnych konotacji - jest to po prostu opis sytuacji i tyle. Rosja broni swoich interesów na Białorusi w inny sposób, na Ukrainie w inny i tyle. To, że UE wykorzystała nastroje Ukraińców, to też nie wynikło z jakichś moralnych altruistycznych pobudek, tylko to też była realizacja swoich interesów.
@ifoa Ależ ja to nie oceniam tego, kto ma tu słuszność tylko Merkel zauważyła prosty fakt jaki nastąpił i tyle. Warto jednak pochylić się nad tymi słowami i zauważyć przy okazji jak niedoskonałym tworem jest UE sama w sobie. Wyraźnie widać na tym przykładzie, że interesy Niemiec i innych państw zachodnich są zupełnie odmienne od interesów państw bałtyckich.
@Ojciec5tkidzieci Ależ ma rację. Gdyby UE nie wciągała coraz bardziej Ukrainy w swoją strefę wpływów,to prawdopodobnie Rosja nie musiałaby bronić swoich interesów zbrojnie.
0
@LeszekFCB Heh - ja nawet nie mam pojęcia co to jest i co to oznacza. Xd.
4
@AssisMoreira No co ty panie. Z tych amerykanskich sportów, to baseball chyba najlatwiej ogarnąć. To nie jest żadne rugby czy inny futbol amerykanski..
0
@BorzyKrzys Ja to mówię, bo widzę jak podchodzi do pracy nowe pokolenie, które ma oczekiwania z kosmosu, a przygotowanie i chęć do pracy zerowe.
1
@Bykunn No wiem - domyśliłem się. Można też siedzieć w koparce.
Tak czy siak nie zgadzam się z panem redaktorem.
0
@TR3YWAY Eee tam - lepiej sprzedawac wirtualne loże...
0
@Bykunn Siedzenie w pracy fizycznej to oksymoron.
1
@Ojciec5tkidzieci Dokładnie - niech coś z tego w końcu wyniknie - typu wyrzucenie Zielonego Ładu definitywnie do kosza na przykład. A tak to tylko nadawanie jakichś plakietek i zero efektów.
0
@Jonyx Niby tak,ale jak coś mówi na koncercie to jest taka infantylna, taka trochę sztuczna,albo na siłę próbuje powiedzieć coś śmiesznego. Moim zdaniem to tak średnio jej wychodzi,choć może akurat ja nie jestem jej grupą docelową,do której ma to trafić.
0
@BorzyKrzys Taaa. Jasne - najlepiej aby ktoś za nich zapier--ał. W przyrodzie to tak nie działa,że jak komuś się nie chce robić,to samo się cudownie zrobi.
1
Ale dziś miałem kozacki sen. Mianowicie odwiedził mnie w domu sam Prezydent RP Karol Nawrocki. Luźna atmosfera, gadka szmatka, w ogóle nie czuć było jakiejś tremy czy estymy wobec urzędu. Powiem wam,że spoko mamy prezydenta.
0
@4drian0 Pewnie chodziło o miejsca intymne....
0
@pride1899 A gdzie tu ktoś ma problem? Raczej bekę.
0
@draxidox Jak w starożytności - gdy umierał władca to zabijano całą służbę i chowano we wspólnym grobowcu wraz ze skarbami.
1
@wyrek Po huk oni to w ogóle wdrażają? Słowacja totalnie olała te tematy więc i my możemy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hosh -A skąd wiesz, że tu jest niedozwolone miejsce?
1
Jeszcze będzie z niego pożytek. Nigdy w niego nie zwątpiłem.
1
@Karol145 Widzę, że sformułowanie "bronienie interesów" chyba wzbudza jakieś skojarzenia, że to usprawiedliwia działania Rosji czy coś takiego. Potraktuj te słowa bez żadnych konotacji - jest to po prostu opis sytuacji i tyle. Rosja broni swoich interesów na Białorusi w inny sposób, na Ukrainie w inny i tyle. To, że UE wykorzystała nastroje Ukraińców, to też nie wynikło z jakichś moralnych altruistycznych pobudek, tylko to też była realizacja swoich interesów.
0
@ifoa Ależ ja to nie oceniam tego, kto ma tu słuszność tylko Merkel zauważyła prosty fakt jaki nastąpił i tyle. Warto jednak pochylić się nad tymi słowami i zauważyć przy okazji jak niedoskonałym tworem jest UE sama w sobie. Wyraźnie widać na tym przykładzie, że interesy Niemiec i innych państw zachodnich są zupełnie odmienne od interesów państw bałtyckich.
0
@BorzyKrzys I tak szybko nie wejdą. Na całe szczęście dla nas.
0
@Ojciec5tkidzieci Ależ ma rację. Gdyby UE nie wciągała coraz bardziej Ukrainy w swoją strefę wpływów,to prawdopodobnie Rosja nie musiałaby bronić swoich interesów zbrojnie.
0
@SeWo77 Tylko Xavi.
5
Komentarz usunięty
0
W nocy wszystkie koty są czarne.
0
@Pomimo27 Ale wtedy Rashford i Joan Garcia by siedzieli na trybunach....
0
@mekston Jeden Roque juz u nas był i się odbił
0
Flick do grudnia. Xavi wróć...
1
@TR3YWAY Szoboszlai.
3
@Ryse Ty młody chyba za dużo chcesz wiedzieć. To władza ludowa jest od tego aby podobnych rzeczy pilnować.
0
@Starrk I tak właśnie powinno być - Rosję tak samo powinni natychmiast odwiesić.