5

Russel kolejny raz mozg pchly

1

@MesQueUnClub96 no wlasnie. Bo mam takie wrazenie jakby Checo odpuszczal, albo faktycznie mega slabo z nim ostatnio

0

Zastanawiam sie jaka strategie RB ma na P1 i P2. Bo atakowac mogliby probowac, tylko kiedy. Na 10 okrazen przed koncem ?

0

@Medium pierwsza czesc mega dlugo jechal bardzo mocnym tempem na hardach. Ok 20 okrazen ?

1

Sainz i tak opon nie dowieziewiec czolowka jakos walczyc nie musi

0

@Piorun plan b, plan b

0

Niech ten Sainz nie przeciaza auta

3

Plan B to bylo rozwalenie sie ?

0

@kiper09 Masz tempo Merca, 6 sekund do czołówki

0

@Medium Oglądasz ? Bo ani razu z niego nie wypadł

0

@kiper09 Kiedy ? Dwa lata temu ? Jak narazie odstają od czołówki mocno

0

@kiper09 DRS i Lewisa nie będzie

0

Max walczy z Leclerciem, a wszystko wykorzystuje Perez i cyk na P1 :) Tak poza tym to Perez pewnie dostał prikaz blokowania Merców i tyle :)

2

@MesQueUnClub96 Jest mega gorąco więc ryzyko jest duże

0

"Russell: miejmy nadzieję, że Lewisowi uda się jutro podjąć walkę z Checo " czyt. niech w niego wjedzie i po problemie :)

0

@Kondziubarca Będzie czarna kobieta, która identyfikuje się jako facet :) wilk syty owca cała :P

1

@Pawel13sz Dla takiej Pały już tu niema miejsca... that's what she said

0

Ferrari to ładnie odskakuje reszcie. Red Bull załapał jakąś zadyszkę ostatnio. Brak u nich progresu

1

@mekston Dokładnie tak jak piszesz. Wbrew pozorom bezpieczniej jest wystartować z końca stawki niż ze środka.

7

@Kgorecki2500 Głosuję od 18 lat, ale co najgorsze, nigdy z jakimś większym przekonaniem co do głosu.... zawsze był to głos na lepsze zło lub chęć równowagi. Od tylu lat nie było nikogo na kogo mógłbym z uśmiechem zaznaczyć kratkę.....

1

@Kurkmen Może ponad alarm napełnienia, np 105%. Na statkach np. wypełniasz zbiornik ok. 92-95%. Reszta to poduszka powietrza chroniąca. Nie wiem jak na lądzie. Ale jak usunęli wpis to pewnie jakieś dyrdymały napisali jak zwykle :D :D ale internet nie śpi :)

0

@mekston Jeśli nie muszą to chyba nie. Ale jeśli np. są na limitach to chyba lepiej już wymienić ile się da i przyjąć raz największą karę niż kilka razy mniejszą. Kierowcy tacy jak Sainz potrafią z ostatniego miejsca coś ugrać.

0

@Zoker Oczywiście, dlatego napisałem dla fanów The Office :) tak jak napisał @Rust_Cohle każdy produkt znajdzie target :) ja np mega sięzastanawiałem nad kupnem zestawu ze Strange Things. Ale kiedyś kosztowało 700-800 zł. Dziś ponad 1000 zł :D

0

0

@tobiasson92 Ktoś im chyba wszedł na konto. Na koncie wybiórczej takie dyrdymały ? Zły zachód ?

0

@arasz1819 To jest jakiś klub po Barcelonie :) ja myślałem, że to top topów :)

0

@Huck Może i jest kierowana, ale z celownikiem średnio hehe :)

0

@kiper09 Oni na pałę to biją pewnie. "Jest dwóch w polu to pewnie któryś muśnie" :)

0

@jacobFCB A muszą go chyba zarejestrować ?

0

@konrad1661 A wiesz, że możesz mieć rację :) jutro leci :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?