0

@chosenone I tak to jest jak się kogoś pomawia. Moda gadania bredni pod przysięgą, a później jak nieprawda to nie musi przepraszać. Jak się okaże, że ona paplała trzy po trzy to żadna gazeta nawet o tym nie wspomni.

0

To w USA Amber 2.0 teraz będzie :) ? Chodzi o sprawę z Cassidy Hutchinson :)

1

@AllBundy i taką jeszcze z puszki stojącej na słońcu :)

1

@FC1899Barca To już było wczoraj. Zaraz Abominacja tu wpadnie i wklei swoje mapki :)

0

@Objectivo W tej kwocie tak. Ja od siebie np. poleciłbym np. zastanowić się czy nie lepiej kupić jakiś bardzo dobry zestaw stereo, który przy okazji będzie podpięty pod telewizor. Sama muzyka gra o niebo wyżej od zestawu kinowego, a jakoś specjalnie nie odbiega od budżetowego kina domowego. Minus to brak szeroko pojętego dźwięku przestrzennego, ale bardzo dobre 3 drożne głośniki, ustawione w pokoju, poprzez odbijanie się dźwięku potrafią to imitować.

2

@Objectivo Generalnie podstawą jest amplituner, to od niego zależy jak głośniki będą grać tak naprawdę. Zestaw głośników, ale ile ? 5, 6 ?

0

@lucas/catalan Ja tam jestem zdania, że tak naprawdę osoba dyskryminowana powinna się do tego odnosić. Reszta tylko jak odczuwa potrzebę. Nie wymagam od nikogo. Sam Lewis to zlał o dziwo.

0

@Foro Spokojnie :) są ronda przed którymi są np 3 pasy, wszystkie zajęte, nie widać dobrze znaków. Wjeżdzasz na rondo, na samym rondzie pasy też się rozchodzą. Są w większych miastach. Trzeba na nich mieć duże skupienie, ale na ruchu innych aut, stąd można pomylić zjazd np.

1

@lucas/catalan Nie widziałem żadnego postu od Williams, Aston, Maclaren, Ferrari ( coś tam Leclerc posmarował ), Alpine, Alpha Tauri itd Edit: Aston i Ferrari udostepnili post F1, więc coś tam ich PR zrobił.

1

@Deviler Jeszcze czasem robią takie wystające progi między pasami :) a się pomyliłeś bo pojechałeś pasem środkowym, nie skrajnym, nie da rady nic zmienić i się kręcisz :D

1

@Deviler Jak dla mnie wszystkie. Ciężko się po nich jeździ

3

@lucas/catalan Wczoraj pisałeś, raczej szyderczo o tym temacie :) jak dla mnie temat manipulowany. Oczywiście miał miejsce, ale wyciągnięty z rękawa tuż przed Silverstone. By znowu podnieść na duchu biednego, skrzywdzonego Lewiska

1

@Kapitan hawk A co raz więcej ron będzie w miastach. To same zwierzęta tutaj będą :) będzie trzeba poza centrum się wynieść

2

@Comentateiro Nie do końa wiem w którym miejscu jest ta technologia elektryczna lub ogniowowa w branży samochodowej. Wiem tylko, że UE na szybko, bez planu wprowadza mnóstwo wymogów obostrzeń, jednocześnie przenosząc "brudną" produkcję poza Europę. Więc defakto bilans zanieczyszenia się nie zmienia. W branży statkowej jest też mega nacisk na 0 emisyjne silniki. Silniki na metanol, amoniak, ogniwa, ale one raczkują. Żaden producent silników nie jest w stanie w najbliższym czasie dać pewnej jednostki. A armator chce statku na conajmniej 20-25 lat. One ledwo w laboratoriach są. Technologia LNG ma już ponad 20 lat a wciąż jest dopracowywana.

1

@liberos35 To mają 13 lat by dopracować technologię elektryka, by była użyteczna, stacja była na każdym rogu i cena za auto z zasięgiem 700 km była w granicach 60k

1

@Barca1992 W temacie chyba nie jestem. Po 2035 nie kupimy już żadnego zwykłego benzyniaka ?

1

@lucas/catalan Obraza, obrazą, nie powinno mieć to miejsca, ale dopiero teraz faktycznie ? Z ubiegłego listopada ? Dobre :)

1

@eydeem Pod takiego typu gry buda to ok ~7k, z czego same GPU to ~4k. Do tego monitor conajmniej rozdzielczość 1440p 24 cale najlepiej IPS to razem 8.5-9K

0

@Przemek2323 Teraz podróż nad morze lub w góry w obie strony przy 8l/100 km to prawie 1000 zł. Więc grubą kasę poprostu "wypalamy" w powietrze, tylko po to by dojechać na miejsce/domu

0

@Piorun Z tymi aktami terroryzmu to ok. U nas też znajdują się debile co biegają z nożem czy jeżdżą i potrącają ludzi na deptakach. Tylko później okazuje się, że to jakiś pijak czy chory psychicznie koleś bez żadnych motywów. W krajach które "przyjęły" obcą kulturę mają już problemy narodowościowe. Pytanie jak u nas będzie z Ukraincami. Już widuje grupki młodych chłopaków i co z nich wyrośnie. Raczej na tle rasowym czy kulturowym nie będą bić/okradać, ale napewno niektórzy z nich zejdą na złą drogę, ale nie będą notowani jako terroryści, mimo, że będą terroryzować społeczność. Tu się rozchodzi o różnice kulturowe. Poprostu osoby przypływające na pontonach w większości się nie asymilują

30

@paweldunajecfcb Tylko praktykę

1

Mega rzadko słucham mediów i z opóźnieniem doszły do mnie te informacje o aborcji w USA. Widzę, że tam mają podobnie. Sąd dobry i konstytucja też, ale jak jak inne orzeczenie to już wszystko źle. Cofnęli prawo z przed wielu lat, tam to mają bałagan :)

1

@adi7adi8 Czyli to chodziło o tenisa hehe :) ?

2

@JohnnyBarca Ale rozegranie meczu skrytykowali czy odwołanie ? A World Cup już można rozegrać ? :)

0

@Medium Z czym wyskoczyła tym razem :) ?

28

@Borneo Nie dawaj sobie wmówić, że składka wzrosła od niezaszczepionych, bo ulegasz w ten sposób manipulacji. Zaszczepieni też byli hospitalizowani. Byłoby tak zatem w każdym kraju, a nie tylko u nas. Zarządzanie tą chorobą było poprostu strasznie złe, nie umieli sobie z tym poradzić. Olali inne choroby, teraz mają tego skutki. Składka wzrosła przez nieudolność rządzacych i ich śmieszne programy typu rozdawnictwo, polski nieład

2

@Comentateiro Dyskryminacja to szeroki temat w tym momencie. Oczywiście, w wielu przypadkach naciągają go. Ale np. zniżka na basen dla osób zaszczepionych to nie w pewnym sensie dyskryminowanie ? Jak można to inaczej nazwać ? Ich wybór ? Zatem jeśli dana osoba określa się jako kot, a ja tego nie akceptuje to też jest spoko. Bo to jest wybór tamtej osoby.

0

@Kidd To by było coś :)

0

@Uukasz_93 A ta obniżka to nie na kartę Vitay tylko ?

1

@Batys "So you are kidnapping me ? " O losie :) powtarzał i ostrzegał długo jak Polski policjant, ale zakończył zupełnie inaczej :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?