Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To było mega ryzykowane, bo mógł dostać strzała w tylnie koła
1
Ale go przyhamował lol
2
@MesQueUnClub96 To prawda
0
Jak Russel będzie wyprzedzany to na bank coś odwali.
1
@Rust_Cohle Oni bardziej walczyli ze sobą niż np. z Red Bullami :D
0
Max tracąc sekundę do Lewisa, dzięki pitstopowi ma już 7 sek przewagi.... coś nie poszło
0
No jak teraz Leclerc nie będzie naciskać to ja nie wiem jak jest ich strategia
5
Chyba najlepiej ściągnęli Maxa. Miał autostrade przed sobą i odrobił masę sekund
1
Jak dalej będą Leclerca tak trzymać to on wyląduje gdzieś w połowie stawki
0
Box Box a ten jedzie dalej :D
1
Plan C Plan C.... Collision :P
0
@DSDaniels Mogli próbować w kleszcze wziąć, ponaciskać na bład. Jakoś Hamilton atakuje
0
Jestem zawiedziony Ferrari. Nic nie powalczyli .....
0
@karol130197 Gra super. Polecam przechodzic powoli, poznawac teren, polowac itp
0
@KrychaFCB Wymiana troche wymuszona kurcze, szkoda. Zobaczy czy cos ugraja, alebo u nich raczej balans szwankuje. I nawet nowy motor moze nie pomoc
1
@MesQueUnClub96 Oby tylko nie zderzyli sie na pierwszym zakrecie :) wydaje mi sie ze strategicznie mozna ograc Russela. Jeden bedzie udawac atak a drugi przeslizgnie sie
0
Presezon presezonem, ale tam tez cos testujesz, sprawdzasz pilkarzy. I nawet jak jest luz, to nie chciany Dembele czy Depay strzelaja, a Lewy jakos nie moze. Nie mowie ze sa lepsi, ale napewbo skuteczniejsi. I koniec koncow to liczy sie strzeli wiecej bramek a nie ladnie wyglada na boisku. Mam nadzieje ze sie przelamie
0
Hej, ktoś się orientuje dlaczego nie zapisano nowego rekordu toru Francji Paul Ricard ? ? Na stronie F1 wciąż widnieje 1:32.740 Sebastian Vettel (2019), a w Q3 Leclerc zszedł poniżej 1.31. Liczy się tylko wyścig ?
4
@FC1899Barca Pytanie. Bo jeśli nasz jest eksportowany za granicę w dobrej cenie, a ten są w stanie ściągnąć za mniejszą kasę to chyba lepiej prawda ? Oczywiście nie znam wszystkich cen itp.
4
@mekston Próbować zawsze można, ale dziadek nie pamięta nawet kto to jest :P
0
@Adao420 B B B, i go with B
0
@mekston Ten sezon jest zupełnie inny. Ekipy które były mocne kiedyś na danym torze, nagle nie są już takie w tym roku. Trzeba nakreślić nowych faworytów na dane tory. Może się okaże, że przy tych bolidach znajdzie się miejsce na wyprzedzanie. W Monako paru pokazało, że sie da wyprzedzić. A na takiej Imoli niektórzy zablokowani na wiele okrążeń. Zobaczymy. Tor gokartowy, ale może nie będzie tak nudno :D
1
@bartas97 Obstawiam, że jeszcze dałbyś radę podnająć miejsce komuś innemu za 300-400 zł. Któs na firmę na bank by łyknął :) 200 zł to atrakcyjna cena w centrum
0
@dariooo Jak jak strzelił to piłka leciała gdzieś w trybuny ..... ech overrated
0
@Cule1234 Ale skreślony gdzie :) ? Tyle wynegocjował to teraz se mogą. Chyba, że w kontrakcie ma zapis o ilości występów i wtedy osiągnął swoje
2
@TR3YWAY Ja to się zawsze zastanawiam co w głowie ma taka osoba co tak bezpłciowo się włącza do ruchu. Albo w pip gazu dawać albo zatrzymać się przed linią, zerknąć i dopiero się włączyć. Mistrz wjechał i zatrzymał się.
2
@shahman Ze w dobie VARu i wielu kamer, dzbany jeszcze tak udają
0
Ten samolot którym barca lata po USA to myśałem, że jakiś młodszy jest. A to staruch z 1991 :) Boeing 767.
4
@shahman W takim amoku, że nawet swoim zabierał :D
1
@Rust_Cohle No dobra, ale trochę obiektywizmu. Ile Barca wygrała, a ile Real ostatnio ? Co z tego, że bezpośrednio było jakieś tam lanie, jak docelowo Barca to nawet z Ligi Europy odpadła....