2

To było mega ryzykowane, bo mógł dostać strzała w tylnie koła

1

Ale go przyhamował lol

2

@MesQueUnClub96 To prawda

0

Jak Russel będzie wyprzedzany to na bank coś odwali.

1

@Rust_Cohle Oni bardziej walczyli ze sobą niż np. z Red Bullami :D

0

Max tracąc sekundę do Lewisa, dzięki pitstopowi ma już 7 sek przewagi.... coś nie poszło

0

No jak teraz Leclerc nie będzie naciskać to ja nie wiem jak jest ich strategia

5

Chyba najlepiej ściągnęli Maxa. Miał autostrade przed sobą i odrobił masę sekund

1

Jak dalej będą Leclerca tak trzymać to on wyląduje gdzieś w połowie stawki

0

Box Box a ten jedzie dalej :D

1

Plan C Plan C.... Collision :P

0

@DSDaniels Mogli próbować w kleszcze wziąć, ponaciskać na bład. Jakoś Hamilton atakuje

0

Jestem zawiedziony Ferrari. Nic nie powalczyli .....

0

@karol130197 Gra super. Polecam przechodzic powoli, poznawac teren, polowac itp

0

@KrychaFCB Wymiana troche wymuszona kurcze, szkoda. Zobaczy czy cos ugraja, alebo u nich raczej balans szwankuje. I nawet nowy motor moze nie pomoc

1

@MesQueUnClub96 Oby tylko nie zderzyli sie na pierwszym zakrecie :) wydaje mi sie ze strategicznie mozna ograc Russela. Jeden bedzie udawac atak a drugi przeslizgnie sie

0

Presezon presezonem, ale tam tez cos testujesz, sprawdzasz pilkarzy. I nawet jak jest luz, to nie chciany Dembele czy Depay strzelaja, a Lewy jakos nie moze. Nie mowie ze sa lepsi, ale napewbo skuteczniejsi. I koniec koncow to liczy sie strzeli wiecej bramek a nie ladnie wyglada na boisku. Mam nadzieje ze sie przelamie

0

Hej, ktoś się orientuje dlaczego nie zapisano nowego rekordu toru Francji Paul Ricard ? ? Na stronie F1 wciąż widnieje 1:32.740 Sebastian Vettel (2019), a w Q3 Leclerc zszedł poniżej 1.31. Liczy się tylko wyścig ?

4

@FC1899Barca Pytanie. Bo jeśli nasz jest eksportowany za granicę w dobrej cenie, a ten są w stanie ściągnąć za mniejszą kasę to chyba lepiej prawda ? Oczywiście nie znam wszystkich cen itp.

4

@mekston Próbować zawsze można, ale dziadek nie pamięta nawet kto to jest :P

0

@Adao420 B B B, i go with B

0

@mekston Ten sezon jest zupełnie inny. Ekipy które były mocne kiedyś na danym torze, nagle nie są już takie w tym roku. Trzeba nakreślić nowych faworytów na dane tory. Może się okaże, że przy tych bolidach znajdzie się miejsce na wyprzedzanie. W Monako paru pokazało, że sie da wyprzedzić. A na takiej Imoli niektórzy zablokowani na wiele okrążeń. Zobaczymy. Tor gokartowy, ale może nie będzie tak nudno :D

1

@bartas97 Obstawiam, że jeszcze dałbyś radę podnająć miejsce komuś innemu za 300-400 zł. Któs na firmę na bank by łyknął :) 200 zł to atrakcyjna cena w centrum

0

@dariooo Jak jak strzelił to piłka leciała gdzieś w trybuny ..... ech overrated

0

@Cule1234 Ale skreślony gdzie :) ? Tyle wynegocjował to teraz se mogą. Chyba, że w kontrakcie ma zapis o ilości występów i wtedy osiągnął swoje

2

@TR3YWAY Ja to się zawsze zastanawiam co w głowie ma taka osoba co tak bezpłciowo się włącza do ruchu. Albo w pip gazu dawać albo zatrzymać się przed linią, zerknąć i dopiero się włączyć. Mistrz wjechał i zatrzymał się.

2

@shahman Ze w dobie VARu i wielu kamer, dzbany jeszcze tak udają

0

Ten samolot którym barca lata po USA to myśałem, że jakiś młodszy jest. A to staruch z 1991 :) Boeing 767.

4

@shahman W takim amoku, że nawet swoim zabierał :D

1

@Rust_Cohle No dobra, ale trochę obiektywizmu. Ile Barca wygrała, a ile Real ostatnio ? Co z tego, że bezpośrednio było jakieś tam lanie, jak docelowo Barca to nawet z Ligi Europy odpadła....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?