Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z drugiej strony Max ma Georga za sobą, on będzie rozpraszać go w czasie walki
1
@SinMistico Też tego nie łapię do końca. Ale chyba podczas Safety Car kierowcy ustawiają się w węzyk. Czyli jeden za drugim. Cztli straciłby całe 13 sek przewagi
0
Chciałbym by Russel dogonił Lewisa i co wtedy się będzie dziać. Ale pewnie nie pozwolą na to
0
Teraz Bottas sabotuje :) ?? Wszyscy grają dla Maxa :P
1
@against_modern_football Ja widziałem jak Horner podchodził kiedyś do Tsunody :) i coś tam z nim gadał, ale zasłaniał usta :D :D
0
Alez Perez jest wolny......
1
@maniak33333 Za to uważam powinna być kara, bo to niebezpieczne było
0
@mekston Powinni za to dostać chociaż 1 punkt :)
0
@joloskyy Zapomnieli 4 opony :)
0
@MesQueUnClub96 No właśnie, nikt nie docenia ich myśli strategicznych :D
0
A może oni mieli strategie na 3 koła :) ??
0
@arekfanBarcy No oby to był taki błachy powód. Bo lepiej jest patrzeć na walkę na torze niż problemy techniczne poszczególnych kierwców.
0
Coś się rozwaliło w bolidzie Maxa. A wszystko chyba wymienili tydzień temu. Ciekawe co tam poszło nie tak
2
@FC1899Barca Jeśli ukrywają/ukrywali to zachód nigdy się nie dowie lub zrzucona wina zostanie na rosję. W iranie "nie znaleźli", iraku tu i tutaj nic się "nie znajdzie" :) nie spodziewam się, że nagle ton mediów się zmieni i będą o coś oskarżać drugą stronę. W tym momencie najłatwiej zrzucić wszystko na jedno stronę.
2
@mekston Słyszałem by wyścig były jeszcze ciekawszy to Max wystartuje dopiero jak wszyscy przejadą już jedno okrążenie :P :)
0
@Culer_1906 Dziwne określenie "Kosowcy Albańczycy". Ciekawe czy są Kosowcy Macedończycy lub Kosowcy Czarnogóranie ....
2
@Fizzy Womack Wystarczy alarm na pewne strefy, okna, drzwi, pomieszczenia.
0
Jakim cudem to nie był faul na Busquetsie ? Trafił w piłkę tak, ale przy okazaji staranował gracza.
1
Patrząc się na te bolidy teraz w sesji treningowej, mam wrażenie, że prześwit jest troszkę większy. Tak jak wcześniej szorowali to teraz widać tę przerwę
0
@meteo100 Wiadomo kogo przejmą albo wykupią częściowy pakiet ? Bo raczej 11 teamu nie dodadzą
0
@Bobo25 Przepisy mówią, że kontakt jest, to jest karny. Zgadzam się z tym. Kontakt był, ale minimalny. Piłkarze po dużo mocniejszych kontaktach biegli dalej. On poprostu wykorzystał ślepo ten zapis. 1% kontaktu, 99% dodania od siebie = karny
0
@MrPGG Nie do końca chodzi o to. Zachaczył go kolanem w korek jak już był zanim, ale to zachacznie w żaden sposób nie wyprowadziło Halanada z równowagi. Zrobił jeszcze ze dwa kroki normalne. Dodał od siebie praktycznie całość. A sędzia to łyknął
0
@Nazio87 Złapać Mount & Blade 2 Bannerlord w promocji. Niedługo ( w październiku full release ). Dotychczas było bardzo długo w fazie beta
0
@Nazio87 They Are Billions - strategia survival. W hity grałeś, ale zaryzkuje: Mafia 1 i 2.
0
Hej, ten mecz z City to oprócz, że towarzyski to jaki ma jeszcze cel ?
1
@Fenelon Święto w La Liga :)
0
@Benz O systemie MACD Boeing nikogo nie poinformował, a przez niego były obie katastrofy.
2
@Adamski69 Jednego przepełnionego jadem piłkarza mniej. Bardzo dobra wiadomość :)
0
Wiele lini lotniczych zamówiło niedawno wiele nowych samolotów. Mam nadzieję, że wyciągnięto błędy przy 737 MAX i teraz niema żadnych ukrytych elementów w samolotach itp.
0
Zawsze mnie bawi, jak zawodowi piłkarze strzelają w środek bramki, prosto w bramkarza :) jakbydopiero co zaczął kopać :)