0

Z drugiej strony Max ma Georga za sobą, on będzie rozpraszać go w czasie walki

1

@SinMistico Też tego nie łapię do końca. Ale chyba podczas Safety Car kierowcy ustawiają się w węzyk. Czyli jeden za drugim. Cztli straciłby całe 13 sek przewagi

0

Chciałbym by Russel dogonił Lewisa i co wtedy się będzie dziać. Ale pewnie nie pozwolą na to

0

Teraz Bottas sabotuje :) ?? Wszyscy grają dla Maxa :P

1

@against_modern_football Ja widziałem jak Horner podchodził kiedyś do Tsunody :) i coś tam z nim gadał, ale zasłaniał usta :D :D

0

Alez Perez jest wolny......

1

@maniak33333 Za to uważam powinna być kara, bo to niebezpieczne było

0

@mekston Powinni za to dostać chociaż 1 punkt :)

0

@joloskyy Zapomnieli 4 opony :)

0

@MesQueUnClub96 No właśnie, nikt nie docenia ich myśli strategicznych :D

0

A może oni mieli strategie na 3 koła :) ??

0

@arekfanBarcy No oby to był taki błachy powód. Bo lepiej jest patrzeć na walkę na torze niż problemy techniczne poszczególnych kierwców.

0

Coś się rozwaliło w bolidzie Maxa. A wszystko chyba wymienili tydzień temu. Ciekawe co tam poszło nie tak

2

@FC1899Barca Jeśli ukrywają/ukrywali to zachód nigdy się nie dowie lub zrzucona wina zostanie na rosję. W iranie "nie znaleźli", iraku tu i tutaj nic się "nie znajdzie" :) nie spodziewam się, że nagle ton mediów się zmieni i będą o coś oskarżać drugą stronę. W tym momencie najłatwiej zrzucić wszystko na jedno stronę.

2

@mekston Słyszałem by wyścig były jeszcze ciekawszy to Max wystartuje dopiero jak wszyscy przejadą już jedno okrążenie :P :)

0

@Culer_1906 Dziwne określenie "Kosowcy Albańczycy". Ciekawe czy są Kosowcy Macedończycy lub Kosowcy Czarnogóranie ....

2

@Fizzy Womack Wystarczy alarm na pewne strefy, okna, drzwi, pomieszczenia.

0

Jakim cudem to nie był faul na Busquetsie ? Trafił w piłkę tak, ale przy okazaji staranował gracza.

1

Patrząc się na te bolidy teraz w sesji treningowej, mam wrażenie, że prześwit jest troszkę większy. Tak jak wcześniej szorowali to teraz widać tę przerwę

0

@meteo100 Wiadomo kogo przejmą albo wykupią częściowy pakiet ? Bo raczej 11 teamu nie dodadzą

0

@Bobo25 Przepisy mówią, że kontakt jest, to jest karny. Zgadzam się z tym. Kontakt był, ale minimalny. Piłkarze po dużo mocniejszych kontaktach biegli dalej. On poprostu wykorzystał ślepo ten zapis. 1% kontaktu, 99% dodania od siebie = karny

0

@MrPGG Nie do końca chodzi o to. Zachaczył go kolanem w korek jak już był zanim, ale to zachacznie w żaden sposób nie wyprowadziło Halanada z równowagi. Zrobił jeszcze ze dwa kroki normalne. Dodał od siebie praktycznie całość. A sędzia to łyknął

0

@Nazio87 Złapać Mount & Blade 2 Bannerlord w promocji. Niedługo ( w październiku full release ). Dotychczas było bardzo długo w fazie beta

0

@Nazio87 They Are Billions - strategia survival. W hity grałeś, ale zaryzkuje: Mafia 1 i 2.

0

Hej, ten mecz z City to oprócz, że towarzyski to jaki ma jeszcze cel ?

1

@Fenelon Święto w La Liga :)

0

@Benz O systemie MACD Boeing nikogo nie poinformował, a przez niego były obie katastrofy.

2

@Adamski69 Jednego przepełnionego jadem piłkarza mniej. Bardzo dobra wiadomość :)

0

Wiele lini lotniczych zamówiło niedawno wiele nowych samolotów. Mam nadzieję, że wyciągnięto błędy przy 737 MAX i teraz niema żadnych ukrytych elementów w samolotach itp.

0

Zawsze mnie bawi, jak zawodowi piłkarze strzelają w środek bramki, prosto w bramkarza :) jakbydopiero co zaczął kopać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?