11

@DonMatteo901 Na aukcji :) czarnoskóry na aukcji... hmmm... :)

0

@Rl9k1nG Oczywiście, że niema pewności. Jeśli coś nie tak wykrywane jest na terenie jednego z najbardziej skorumpowanych krajów, to odrazu jest wybielana i nic nie trafia do mediów. Ja obstawiam, że broń mogą mieć. Nawet może w pobliżu tej elektrowni

0

Niewykorzystane sytuacje się mszczą, a mieli 100 % ....

0

Źle dokręcił hehe :)

0

@Hubsao To jest rugby czy futbol amerykański ?

0

@Kidd Cały czas się zastanawiam, dlaczego niema możliwości zmiany wyniku. Ewidenty błąd kadry sędziowskiej, sytuacja jasna. Korekta punktów i tyle

6

@DonMatteo901 Jakim dzbanem trzeba być by zdejmować koszulkę, mając już żółtę kartkę .....

2

@lucas/catalan Ferrari chyba podmieniła swoja ekipę od pitstopów. Ciekawe gdzie ..... :)

0

To jest żart ..... zarządzający tym bałaganem na Monza niech idą pracować gdzie indziej

0

Porządkowi to jakieś nieporozumienie. Tyle sprzątać bolid ......

0

Ten zasłania usta, ten normalnie gada. Wygląda jakby mecz miał się nie dokończyć

2

@kamiVeB Ja to zrozumiałem z gestów piłkarzy. Pokazywali rękoma.

0

Jeden z piłkarzy pokazał rękoma jakby ktoś spadł z trybun niżej. A drugi piłkarz zrobił duże oczy. Więc to może być to

1

Ciekawe czy Ter Stegen teraz sobie myśli. "Uff... może trochę więcej pograją z przodu teraz" :)

0

@masa11 Słabiaki też muszą czasem zagrać by dać odpocząć reszcie

0

A co tam policja robi za Xavim :) ? Gdyby wpadł w furię :) ?

1

Sedzia jeszcze sie zastanawial w ktora strone gwizdnac .... ech .....

1

Po co sędzia ? Równie dobrze bez niego można oglądać i efekt ten sam

0

@macio_944 Według mnie, nie pracują na multiplayerem. Cyberpunka porzucają ( poza tym DLC ). Jeśli nad czymś pracują to nad następną grą w świecie Wiedźmina lub Cyberpunk 2.

0

@mateusz1989VeB Oceniają siły "eeee i tak bym nie zdążył, więc co się nie męczyć" :)

2

@Firestone Hmm... podejście wporządku, ale ciekawe co się pod tym kryje. Wynegocjował coś kiedyś i rezygnuje z tego bez żadnej rekompensaty, a ma zapewne do niej prawo. Drugie dno bym z chęcią zobaczył, bo jakoś cięzko mi uwierzyć, że ktos od tak rezygnuje z pieniędzy

0

@bartekvisca Błąd był, też tak uważam. Niektórzy się pewnie obrażą, ale wielu kupi Cybera jeszcze raz, na nową konsole czy PC i wynik finansowy napędzą :)

1

@reloaded Ten nie wykrywalny ? Tak, ja gołym okiem :)

1

@P33ck Całkiem całkiem, ale teraz przechodzi do gorszego zespołu więc może nie być tak różowo

4

@Sulimo Akurat żadnej winy Sainza. Raz mu zepsuli pitstop i drugi, źle go wypuścili

0

@zadafcb Hamilton np. robi błąd i akurat Perez mógły go wykorzystać. Jeśli ma szanse to wyprzedza. Tutaj Sainz powinien dostać kolejną karę, bo musi zostawić miejsce na torze a nie zostawił

0

Sainz z karą to już ciśnie :D

0

@msmsms Niby teraz mówią, że dostał karę

2

@Encore Musi ogarnąć jeszcze psychikę, ale generalnie jeździ bardzo dobrze

5

Hamiltonowi zniszczyli wyścig. Zaraz Sainz i Perez może jego łykną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?