Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@DonMatteo901 Na aukcji :) czarnoskóry na aukcji... hmmm... :)
0
@Rl9k1nG Oczywiście, że niema pewności. Jeśli coś nie tak wykrywane jest na terenie jednego z najbardziej skorumpowanych krajów, to odrazu jest wybielana i nic nie trafia do mediów. Ja obstawiam, że broń mogą mieć. Nawet może w pobliżu tej elektrowni
0
Niewykorzystane sytuacje się mszczą, a mieli 100 % ....
0
Źle dokręcił hehe :)
0
@Hubsao To jest rugby czy futbol amerykański ?
0
@Kidd Cały czas się zastanawiam, dlaczego niema możliwości zmiany wyniku. Ewidenty błąd kadry sędziowskiej, sytuacja jasna. Korekta punktów i tyle
6
@DonMatteo901 Jakim dzbanem trzeba być by zdejmować koszulkę, mając już żółtę kartkę .....
2
@lucas/catalan Ferrari chyba podmieniła swoja ekipę od pitstopów. Ciekawe gdzie ..... :)
0
To jest żart ..... zarządzający tym bałaganem na Monza niech idą pracować gdzie indziej
0
Porządkowi to jakieś nieporozumienie. Tyle sprzątać bolid ......
0
Ten zasłania usta, ten normalnie gada. Wygląda jakby mecz miał się nie dokończyć
2
@kamiVeB Ja to zrozumiałem z gestów piłkarzy. Pokazywali rękoma.
0
Jeden z piłkarzy pokazał rękoma jakby ktoś spadł z trybun niżej. A drugi piłkarz zrobił duże oczy. Więc to może być to
1
Ciekawe czy Ter Stegen teraz sobie myśli. "Uff... może trochę więcej pograją z przodu teraz" :)
0
@masa11 Słabiaki też muszą czasem zagrać by dać odpocząć reszcie
0
A co tam policja robi za Xavim :) ? Gdyby wpadł w furię :) ?
1
Sedzia jeszcze sie zastanawial w ktora strone gwizdnac .... ech .....
1
Po co sędzia ? Równie dobrze bez niego można oglądać i efekt ten sam
0
@macio_944 Według mnie, nie pracują na multiplayerem. Cyberpunka porzucają ( poza tym DLC ). Jeśli nad czymś pracują to nad następną grą w świecie Wiedźmina lub Cyberpunk 2.
0
@mateusz1989VeB Oceniają siły "eeee i tak bym nie zdążył, więc co się nie męczyć" :)
2
@Firestone Hmm... podejście wporządku, ale ciekawe co się pod tym kryje. Wynegocjował coś kiedyś i rezygnuje z tego bez żadnej rekompensaty, a ma zapewne do niej prawo. Drugie dno bym z chęcią zobaczył, bo jakoś cięzko mi uwierzyć, że ktos od tak rezygnuje z pieniędzy
0
@bartekvisca Błąd był, też tak uważam. Niektórzy się pewnie obrażą, ale wielu kupi Cybera jeszcze raz, na nową konsole czy PC i wynik finansowy napędzą :)
1
@reloaded Ten nie wykrywalny ? Tak, ja gołym okiem :)
1
@P33ck Całkiem całkiem, ale teraz przechodzi do gorszego zespołu więc może nie być tak różowo
4
@Sulimo Akurat żadnej winy Sainza. Raz mu zepsuli pitstop i drugi, źle go wypuścili
0
@zadafcb Hamilton np. robi błąd i akurat Perez mógły go wykorzystać. Jeśli ma szanse to wyprzedza. Tutaj Sainz powinien dostać kolejną karę, bo musi zostawić miejsce na torze a nie zostawił
0
Sainz z karą to już ciśnie :D
0
@msmsms Niby teraz mówią, że dostał karę
2
@Encore Musi ogarnąć jeszcze psychikę, ale generalnie jeździ bardzo dobrze
5
Hamiltonowi zniszczyli wyścig. Zaraz Sainz i Perez może jego łykną