Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hej, ten mecz z City to oprócz, że towarzyski to jaki ma jeszcze cel ?
1
@Fenelon Święto w La Liga :)
0
@Benz O systemie MACD Boeing nikogo nie poinformował, a przez niego były obie katastrofy.
2
@Adamski69 Jednego przepełnionego jadem piłkarza mniej. Bardzo dobra wiadomość :)
0
Wiele lini lotniczych zamówiło niedawno wiele nowych samolotów. Mam nadzieję, że wyciągnięto błędy przy 737 MAX i teraz niema żadnych ukrytych elementów w samolotach itp.
0
Zawsze mnie bawi, jak zawodowi piłkarze strzelają w środek bramki, prosto w bramkarza :) jakbydopiero co zaczął kopać :)
0
Powtórzyć mecz, bo chłoaki coś nie ogarnęli :)
1
Balonik został mocno nadmuchany :)
0
Canal + tradycyjnie nie działa :D
1
@barcelonaLM W sumie logiczne. Od 2026 ma być już Porsche.
0
@Uukasz_93 Dzieje się. Wykorzystują zamieszanie.
4
@eydeem Może to ty jesteś tym szefem nie robem, o którym pisze pewien użytkownik, że dla niego musi wstać i pracować :D P.S. Home office jest super, też mam taką możliwość.
0
@Image To tak głupio napiszę, to z czego żyją ? Oni mają jakieś inne prace, a tutaj z doskoku w czasie wolnym ?
0
@KapiFCB Jak Vetel się nie dogadał ze Strollem to ten ma się dogadać ? Nie widzę tego
1
@taris Jak na moje można go porównać do kapitana na statku. Owszem, nie on ustala strategie, zabawy, jak płynąć, ale koniec końców ma ostateczne zdanie i to on jest odpowiedzialny.
1
@michal26 I to jest mega smutne. Chociaż jakby nie patrzeć inne kraje mają podobne straszne wybory, Więc może tak musi być :D ??
1
@MesQueUnClub96 Oni nie widzą tych przeszkód, bo non stop w nie wpadają, więc dla nich to normalka :)
0
Ferrari coś dymi
0
Perez za późno wystartował w pogoń
0
@MesQueUnClub96 Wydaje mi się, że tradycyjnie już po pit stopie było źle, ale fastest lap :D
1
Binotto opuszcza okręt :D
0
No dobra Perez, czemu nie ciśniesz ?
0
Wydaje mi się, że na tym forum znalazło by się paru co by lepiej dobrało opony w Ferrari :)
0
@mekston Raczej ich dyrektora technicznego :)
1
Żal mi Leclerca, mega. Bardzo dobrze jedzie, ale jego team tego chyba nie chce
4
W sumie była mowa, że tutaj raczej się nie wyprzedza, ale dużo dzisiaj tego było :)
0
Lewis zjedzie za Sainzem zapewne. Pytanie czy Perez w końcu wciśnie gaz
0
@Kondziubarca Ale będą mieli 1 pit stop mniej ?
0
No dobra, a Max i Charles jeszcze muszą zjechać. A Sainz i Ham już nie ?
0
Ciekawie mu uciekł bolid przy tak małej prędkości