0

Hej, ten mecz z City to oprócz, że towarzyski to jaki ma jeszcze cel ?

1

@Fenelon Święto w La Liga :)

0

@Benz O systemie MACD Boeing nikogo nie poinformował, a przez niego były obie katastrofy.

2

@Adamski69 Jednego przepełnionego jadem piłkarza mniej. Bardzo dobra wiadomość :)

0

Wiele lini lotniczych zamówiło niedawno wiele nowych samolotów. Mam nadzieję, że wyciągnięto błędy przy 737 MAX i teraz niema żadnych ukrytych elementów w samolotach itp.

0

Zawsze mnie bawi, jak zawodowi piłkarze strzelają w środek bramki, prosto w bramkarza :) jakbydopiero co zaczął kopać :)

0

Powtórzyć mecz, bo chłoaki coś nie ogarnęli :)

1

Balonik został mocno nadmuchany :)

0

Canal + tradycyjnie nie działa :D

1

@barcelonaLM W sumie logiczne. Od 2026 ma być już Porsche.

0

@Uukasz_93 Dzieje się. Wykorzystują zamieszanie.

4

@eydeem Może to ty jesteś tym szefem nie robem, o którym pisze pewien użytkownik, że dla niego musi wstać i pracować :D P.S. Home office jest super, też mam taką możliwość.

0

@Image To tak głupio napiszę, to z czego żyją ? Oni mają jakieś inne prace, a tutaj z doskoku w czasie wolnym ?

0

@KapiFCB Jak Vetel się nie dogadał ze Strollem to ten ma się dogadać ? Nie widzę tego

1

@taris Jak na moje można go porównać do kapitana na statku. Owszem, nie on ustala strategie, zabawy, jak płynąć, ale koniec końców ma ostateczne zdanie i to on jest odpowiedzialny.

1

@michal26 I to jest mega smutne. Chociaż jakby nie patrzeć inne kraje mają podobne straszne wybory, Więc może tak musi być :D ??

1

@MesQueUnClub96 Oni nie widzą tych przeszkód, bo non stop w nie wpadają, więc dla nich to normalka :)

0

Ferrari coś dymi

0

Perez za późno wystartował w pogoń

0

@MesQueUnClub96 Wydaje mi się, że tradycyjnie już po pit stopie było źle, ale fastest lap :D

1

Binotto opuszcza okręt :D

0

No dobra Perez, czemu nie ciśniesz ?

0

Wydaje mi się, że na tym forum znalazło by się paru co by lepiej dobrało opony w Ferrari :)

0

@mekston Raczej ich dyrektora technicznego :)

1

Żal mi Leclerca, mega. Bardzo dobrze jedzie, ale jego team tego chyba nie chce

4

W sumie była mowa, że tutaj raczej się nie wyprzedza, ale dużo dzisiaj tego było :)

0

Lewis zjedzie za Sainzem zapewne. Pytanie czy Perez w końcu wciśnie gaz

0

@Kondziubarca Ale będą mieli 1 pit stop mniej ?

0

No dobra, a Max i Charles jeszcze muszą zjechać. A Sainz i Ham już nie ?

0

Ciekawie mu uciekł bolid przy tak małej prędkości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?