0

@chosenone Od dawna zostaliśmy wykluczeni z ewentualnych biznesów przy odbudowie. Niestety ale nie liczymy się w Europie zbytnio.

1

@CLS63AMG Wiedział chociażby, że na debatach podkreślał, że sam nimi zarządza oraz sam wybudował jeden szpital :)

11

@MessiForeverTheBest Myliłeś się. Jak narazie najgorszy rząd, który nie daje sobie rady z niczym. A dodatkowo przed wyborami tyle planów, że zrobią to, tamto. A niestety nic a nic. Jest coraz gorzej, a przez ich nieudolność znowu wróci pis lub będzie konfederacja.....

2

@Karzel Mi tam nawet te 500k by styknęło co je oddał :) Wogóle nieźle, że dyspokował takimi drobnymi na koncie :D

1

@GeneralXavi Najlepsze jest to, że "rządzą" już dwa lata i jakoś nikomu nic nie przyklepali. Pytanie dlaczego?

1

@Konradowskyy Pewnie śniłeś jak polerowałeś jego Porsche :)

0

@Roobo Najlepsze że ten Michał Sz to już nawet nie wie co ściemniać, na kogo zwalać i na końcu przyanje racji Pani redaktor :D

0

@Conradxc Zakładam, że skarbówka też miała milczeć w tej sprawie. Przywalają sięza 10 zł a tutaj 500k. Nieee, wszystko okej :)

0

@BorzyKrzys O tych burzach to nie widzę w sumie informacji np. na yr.no. Te prognozy to chyba z herbaty robią :) Bo w sumie jak faktycznie ma być 5cm grad to jednak znacznie głośniej o tym powinno być ....

0

@draxidox Wow. Potężna siła. Nieźle to wygląda

1

#Kradniemy nie gadamy :)

0

No i wyłączyli bolid Kimiemu... A jechał z gekonem ...

0

@lithotripter Dana osoba myśli tylko o terażniejszym proficie, dochodzie, statusie, pozycji. Nie myśli na przyszłość czy o innych. O tym jaki wpływ może mieć dany wybór

4

@MagFCB Zadziwiające jest dla mnie to jak wielu ludzi zgadza się na to i popiera powolne wykańczanie samego siebie/rodziny/następnych pokoleń. Samolubni i głupi. Jedyne określenie na takich polityków/głosujących

0

Rashford mega dośrodkowanie :D

3

@draxidox Oczywiście, to też prawda. Okres wakacyjny a tam remonty. Ja tylko porównywałem akurat kilometry do wydanej kwoty. Co do remontów to przejeżdżałem przez Austrię 3 razy jak narazie. Co roku. Za każdym razem wszystko rozkopane, ograniczenia od 50-80 km/h, pelno fotoradarów. Tam to jest masakra :)

1

@draxidox Paredziesiąt kilometrów co kosztuje więcej niż całe A1. Chyba też wolałbym ominąć :)

0

@Safrani Szkoda, że na swoich tak szybko nie składają zawadomień. Np, Kłodzko czy Roman :)

3

@Mow_mi_Douglas Być może. Tylko obiektywizm u
Wwojewódzkiego już nie istnieje. U Stana jeszcze jakiś jest.

0

@Rastafarnianin A co takiego zrobił prezydent? Zwrócił uwagę dziennikarzynie za sianie propagandy i tyle. Usadzić typa, niech wraca gdzieś na wieś robić wywiady

0

@gumaz Kupił BTC oraz akcje ktore dzisiaj kosztują krocie

0

@Lionel_Messi10 Mógłbyś to może porównać do jakiś poprzednich gier? Assisns Creed + RDR ?

1

@pt9 Ja proszę o plastry. Czy to ser czy szynki. Dużo lepiej mi to ocenić niż podawać ilość w deko. I dostaję tyle ile dokłądnie potrzebuję.

0

@Drozdu7 Benzyna oraz jakaś Mazda 2.0. Niezniczszczalny silnik Skyactiv, niskie spalanie, ładny dźwięk

0

@LAMC_10 Bardzo dobrze z nim postąpił. Dziennikarzyny się panoszą, w większości to szczury

0

Ciekawe czy naprawdę ubili tego przywódcę namalowanego od linjki kraju na Bliskim Wschodzi. Czy to tylko powielana plotka

2

@draxidox Płacić na inne państwa mają, sobie nagrody wręczać mają. Zrobić coś dla Polaków to nie..... podatki takie walą a coraz mniej do budżetu wpada. Niech się nie dziwią ułomy jedne

0

Z jednej strony spoko, że odwołane te dwa wyścigi F1. Mam nadzieję, że dalej im w związku z tym też spadała diamentralenie oglądalność. Zarząd F1 może się obudzi. Niestety ciężko się ogląda to. To już nawet nie są wyścigi. Oglądałem prawie każdy wyścig przez ostatnie kilka lat. Teraz jednym okiem ten Melburne oraz Chiny.

5

@michal26 Zastanawia mnie też taki wyniki KO. Nie potrafię tego zrozumieć, że ta partia ma wciąż takie poparcie. Mam nadzieję, że to manipulowany jest sondaż i mają jakieś max. 15%, PIS 10%. Brakuje mi tutaj pozycji "Mam wylane na tych kłamców i złodzieji" Ta partia powinna mieć z 70% :D

2

@Azi Mi się coś nie zgadza. Merc chyba poprostu wykorzystał szarą strefę, a nie coś nielegalnego. Gdyby ich silnik nie spełniał zapisów z regulacji to by ich nie dopuścili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?