0

@Ghotti Czy Ardian to musztarda a Rafau to dżem ?

4

@DonMatteo901 Beka z Hamiltona. Jeździ dla jednego z większych beneficjentów niewolnictwa :) hipokryta jednym słowem.

0

@capoN No to jest najgorsze. Staram się na lapku wyłączać mikro, zasłaniąc kamerę ( brzmi jak trochę desperat ). Ale chociaż tak się chronić, chociaż wiem, że to mało. I tak tel nasłuchuje i inne urządzenia.

0

@capoN Z reguły się nie mylą, ale teraz mam reklamę ekspresu do kawy, gdzie ja nie pijam kawy, nie rozmawiam o niej ani nic nie wyszukiwałem takiego :)

1

@amanter Miała taki głos, że myślałem, że zaraz wpadnie w płacz i zza kardu wyskoczy Hilaria i ją przytuli :)

1

@ksobi Suski i Tanajno w II turze :)

3

@macio_944 To jest miszcz. Szkoda, że nie kandyduje :D

4

@lukasbarca86 Atalanta też niczego sobie. Wygrała z Lazio chociaż to nie ich moment oraz z Napoli. Teraz będą mieli sprawdzian. Jadą do Turynu a pod koniec miesiąca grają z Milanem.

1

@MESSIah16 Uważam, że Nord Stream 2 powinien upaść. Nie wiem czy to się uda, ale napewno dla nas nie jest to dobrze jakby został ukończony

0

@G9 Mnie np. zmylało to, ze auta KIA ( np. Optima ) były opisywane w silnikami 1.6 tgdi 180koni a Hyundai 177 km. Różnica żadna, ale czemu tak opisują. Tak jakby inne oprogramowania dają.

Toyoty też mają bardzo interesujące silniki. Dodatkowo też słyszałem dobre opinie o CRV. Ale tak jak piszesz, za ten sam rocznik ceny kilka tysięcy wyższe.

0

@G9 Czyli rozumiem, że silnik i osprzęt raczej ten sam ? Coś jak w stylu VW i Skoda ? Tylko różnią się jakościa i wyglądem w środku ?

0

@lucca87 Jakiś może 2-3 latek.

0

Hej wszystkim !! Tuscon czy Sportage ? Czy może jakiś inne podobne ?

0

@masq Są nawet dwie debaty na dwóch róznych kanałach :)

0

@pienaar No też to może być ten powód. Jakby to był ten główny to szlachetny z niego gość :)

0

Gada tak, bo pewnie chce więcej kasy dostać i tyle

1

@FafitFCB On jest wkręcany prawda ? To ten kołek dystansowy ? Spróbuj go lekko złapać kombinerkami i odkręcić

1

@SiSenior Podam tylko jakiekolwiek plusy dwóch kandydatów wg. mnie. Co oczywiście nie przycmiewa ich minusów. I odrazu dodam, że danie plusa za coś nie oznacza, że jest to coś decydującego lub, że mi się to jakoś super podoba. Jeśli wogóle można rozpatrywać w jakiś sposób + Dudy to:
- Płynniejsze wprowadzenie tych dobrych reform za które PIS może zdobyć pochwały
- Większa współpraca z rządem oraz mniej konfliktów

Plusy dla Rafała:
- W miare możliwości kontrola poczynań rządu, vetowanie kontrowersyjnych ustaw. Nie podpisywanie wszystkiego.
- Prezydent to w gruncie rzeczy "przedstawiciel handlowy kraju", a wizreunek i podejście chyba będzie miał lepsze
- Brak widocznej osoby w Polsce, która jakoś mocno naciska na decyzje Rafała co może mieć odzwierciedlenie w lepszych kontaktach z innymi krajami do których występują jakieś uprzedzenia. ( Chociaż się boję, że sam Rafał może być kontrolowany przez kogoś mocniejszego, międzynarodowego niż Jarek )


0

@Bobo25 No tak pewnie jest. Dobrze, że pozbyli się takich jak Lis i chyba Węglarczyk u nich robił. Teraz elita antypis jest w Onecie i nie mogę tego portalu oglądać ani czytać tak samo jak TVP :) prześcigają się kto bardziej oczerni drugich :)

2

@Bobo25 Od momentu przejęcia tvn przez USA, faktycznie wydawało mi się, że bardziej ogólnie przedstawiają dwie partie, ale wciąż jest ona skierowana trochę bardziej w kierunku opozycyjnej.

0

@cata_luna No to już inna strona medalu. Kolejna sprawa. Nie sprzeciwią się im, bo się lubią podporządkowywać takim typom. Jedna jak i druga strona jest zakałą na arenie międzynarodowej

0

@elmayakos Ok. Byle co, ale może uda się wyciągnąć jakieś brudy albo wyprowadzić pytanego z równowagi.

1

@masq Według mnie ta dawna wypowiedź Budki nie była o wszystkich uczestnikach Marszu. Była tylko o tych którzy kumplują się z organizacjami z Włoch. Ja tak to zintepretowałem. Ale wiadomo, teraz łagodnieje by jak najwięcej głosów ściągnąć do Rafała.

0

@elmayakos Że szyłby na miarę, że na zamówienie ? Nie widzę w tym nic złego akurat. Chce na to wydawać pieniądze to jego sprawa.

11

Mazurek w RMF pyta się Bosaka czy sam sobie szyje koszule. Co ten koleś chce osiągnąć takimi pytaniami ?

0

@XaviHeart No masz trochę w tm racji. Inaczej gracze podchodzą do mecz na szczycie. Chociaż teraz kiepsko to wygląda i obawiam się remisu

0

@XaviHeart Niskie morale Naszych graczy i obstawiam ledwo remis 1:1

1

Teraz mnie olśniło. PIS w ramach zemst sprezentował Warszawie oczko wodne :)

1

@Bzyczekk Dokładnie, ponad 70% głosujących wciąż na to samo zło :)

2

@Chlebej Sam Budka powiedział: " – Nie wybieramy dziś premiera Rzeczpospolitej, nie wybieramy partii, która będzie wprowadzać określony program, wybieramy głowę państwa, która ma określone kompetencje. W ramach tych kompetencji Rafał Trzaskowski pokazuje określone bloki, którymi jako prezydent będzie się zajmował – mówił " Niema potrzeby programu, ważne są kompetencje :) ach te kompetencje w Warszawie, to było :D

Media