La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 935 Culés

8

Jak rządził PIS to myślałem ze gorszej bandy złodziei, leserow i niekompetentnych osób nie uświadczymy juz u władzy gdy przegrają.


I póki co miałem rację

11

@MessiForeverTheBest Myliłeś się. Jak narazie najgorszy rząd, który nie daje sobie rady z niczym. A dodatkowo przed wyborami tyle planów, że zrobią to, tamto. A niestety nic a nic. Jest coraz gorzej, a przez ich nieudolność znowu wróci pis lub będzie konfederacja.....

0

@MessiForeverTheBest Nie oszukujmy się, nikt nie chce PiSu znowu za sterami tego kraju, natomiast KO/PO okazali się być większymi frajerami za jakich ich podejrzewałem i przypadku koalicji PiSu z Konfą mają większość w 2027. To nie jest scenariusz niemożliwy, jest dość prawdopodobny.

Wystarczy mieć w sobie odrobinę kompetencji jako partia, dowozić większość obietnic i można rządzić nieprzerwanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?