Tomason
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Z czym wyskoczyła tym razem :) ?
28
@Borneo Nie dawaj sobie wmówić, że składka wzrosła od niezaszczepionych, bo ulegasz w ten sposób manipulacji. Zaszczepieni też byli hospitalizowani. Byłoby tak zatem w każdym kraju, a nie tylko u nas. Zarządzanie tą chorobą było poprostu strasznie złe, nie umieli sobie z tym poradzić. Olali inne choroby, teraz mają tego skutki. Składka wzrosła przez nieudolność rządzacych i ich śmieszne programy typu rozdawnictwo, polski nieład
2
@Comentateiro Dyskryminacja to szeroki temat w tym momencie. Oczywiście, w wielu przypadkach naciągają go. Ale np. zniżka na basen dla osób zaszczepionych to nie w pewnym sensie dyskryminowanie ? Jak można to inaczej nazwać ? Ich wybór ? Zatem jeśli dana osoba określa się jako kot, a ja tego nie akceptuje to też jest spoko. Bo to jest wybór tamtej osoby.
0
@Kidd To by było coś :)
0
@Uukasz_93 A ta obniżka to nie na kartę Vitay tylko ?
1
@Batys "So you are kidnapping me ? " O losie :) powtarzał i ostrzegał długo jak Polski policjant, ale zakończył zupełnie inaczej :P
3
@tomek8756 Czyli jak przeszła do pis z lewicy to źle, ale jak z pis do lewicy to szacunek ?
0
@clyde Dokładnie. Oni robią cyrk i tworzą podziały by nami łatwiej rządzić. Później jeden na drugiego w kolejce patrzy i kłócą się kto na kogo głosuje. Problem to gospodarka, tym się trzeba zająć. Wymienić kompletnie tych nieudaczników z sejmu
2
Dobry Hejt Park z Burneiką :)
0
@Hosh Mogliby w sumie grubo cło/podatek nałożyć na produkty transportowane :)
0
@Azi Nie będę tu wklejać linków itp. były wielokrotnie kasowane, wiadomości usuwane itp. Podałem dane to wyszukania w głównym info. Jak chcesz posłychać to Paul Joseph Watson - youtuber np. o tym mówi
10
@QAnon Co za tępe dzidy. No ale ograniczają finansowanie policji, dają mega swobodę tej grupie etnicznej, wybaczają im za dużo to tak mają. Dasz palec to wezmą rękę
9
03.06 około 1500 młodych migrantów plądrowało, biło, okradało Peschiera del Garde we Włoszech. W mediach ? Standardowo cisza :) tylko filmiki świadków lub artykuły na małych stronach. Mnóstwo takich rzeczy musi być wyciszane.
0
@tomek8756 Dokładnie. Spoko prodziekan lub dziekan zawsze pomoże, bo zależy mu na wydziale. Też takowego miałem :)
0
@lucas/catalan Pytanie co z Perezem, bo tam jakiś problem :)
1
@tomek8756 U mnie byli tacy "toporni", ale może jacyś byli niedowartościowani. Zawsze Dziekan albo prodziekan pomagli. Szło się do nich i w magiczny sposób termin się znajdował. Złośliwych pytań też nie było więc może potrzebował pogłaskania od przełożonego czy cuś, nie wiem :)
0
@Encore Jak na "taczkę" to genialny wynik
2
@mekston Czekałem, a Ci mu gratulowali. Dziwne :)
1
@DSDaniels No właśnie też czekałem :)
1
@mekston Z 20 na 5 dobre wynik
2
Czemu Toto standardowo nie przepraszał za bolid :) ?
0
@mekston Zajechał je wtedy pewnie przy walkach z Alpine. Szkoda, myślałem, że ponaciska na Mercedesa
1
Leclerc jakoś zasnął.... ciągle 2.5 sekundy straty
0
@HighestInTheRoom To skoro Max jest wg. Ciebie oponiarzem to Hamilton mu je sprzedaje ?
1
Taka ciekawostka: Jak tak kierowcy dojadą do mety to Red Bull i tak powiększy przewagę punktową nad Ferrari :P
2
@lucas/catalan To jest manifest dla zielonej energi. Jadą wolniej by mniej zanieczyścić środowisko :)
0
Ciekawe czy Hamilton będzie miał przepuścić Russela :) Zobaczymy :)
1
@Sulimo W danym momencie tak, chociaż dziś wielki błąd popełnili wypuszczając Pereza na przejściowych
1
Rzadko kiedy widzi się taką różnicę między P1 a P2
0
Dziwna ta dyrektywa FIA. Że niby będą decydować o prześwicie. Smierdzi mi to na kilometr ....