Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miami srajami :D Hiszpania to był wyścig :)
0
@koziar A co z poprzednimi wyścigami ?
0
Dobra dojechał do 4, to niech teraz zjedzie do boxu oszczędzać silnik :D :D
6
@Messiah10 Wróć na początek wyśgu, będziesz mieć jego mental
0
@TheMugShot Za słowa z początku wyścigu nigdy !!!
3
Ależ ten Sainz jest słaby
1
@4cesc4 Ale by wyprzedził , a nie ominął :)
0
Eeee nie podoba mi się takie oddawanie pozycji
2
@kewin Ja na moje Max dogoni i zostanie "przepuszczony"
0
Tak sobie myślę teraz, że Perez będzie trzymać Russela z tyłu dajac czas Maxowi na zmianę....
0
Max zdążył zmienić opony i jeszcze Russela dogonić
3
Gdzie ten Max wyprzedza :P
1
Checo jak szef :)
1
@Bykunn Perez Bottas Max .. tak bym chciał :)
1
A Hiszpania miała być nudna :P
0
@Nolife1899 Doskonale go rozumiem, dlatego czekam na dalszą część tej błyskotlwej myśli :)
0
@FC1899Barca A na kogo ma ciśnąć ? Ma inżynierów którzy są za to odpowiedzialni. Jak brakuje Ci wody w domu to siebie obwiniasz ?
2
@Nolife1899 A na co czekać ? Jeszcze jakąś prawdę chcesz napisać ?
1
Działa nie działa, jak Windows Millenium :D
0
Nie wiem co z tym skrzydłem nie tak, ale jakby poświęcili sekundę dłużej na obejrzenie skrzydłą nic by się nie stało. Może jakiś kamień blokuje lub coś
3
Eleven mówi Max przed... ewidentnie go puścił... nazywajcie to ....
0
@mekston Dziwię się, że Leclerc też tych problemów niema. Oni mają większy dosisk więc mocniej opony dostają. Chyba, że wolniej jedzie
1
Sainz, Max... kto następny w tym zakręcie
0
Ciekawe czy Perez zabierze się za Russela
1
@lucas/catalan No tutaj to akurat brak szacunku dla niego. To szef o tym decyduje, chyba, że on nim jest :P
2
@mekston Sam siebie ustala drugim kierowcą :)
1
@Medium No tak jak go nie lubię, to takie odpadanie z wyścigu zawsze słabe. Też mi go można powiedzieć, szkoda
0
Ciekawe czy o wódce coś zaśpiewa Beata teraz w Sopocie ....
1
@FCB24 Jeśli tak się czujesz to napewno tak jest i nie pozwól sobie by inni Ci wmawiali i Ciebie dyskryminowali, że jest inaczej. Najważniejsze co czujesz ty sam....
2
@tomek8756 No tylko na podstawie tego zdjęcia można się pomylić. Gdyby nie opis. Przynajmniej nie widać tego aż tak mocno jak w przypadku tej osobo-surferze