0

Miami srajami :D Hiszpania to był wyścig :)

0

@koziar A co z poprzednimi wyścigami ?

0

Dobra dojechał do 4, to niech teraz zjedzie do boxu oszczędzać silnik :D :D

6

@Messiah10 Wróć na początek wyśgu, będziesz mieć jego mental

0

@TheMugShot Za słowa z początku wyścigu nigdy !!!

3

Ależ ten Sainz jest słaby

1

@4cesc4 Ale by wyprzedził , a nie ominął :)

0

Eeee nie podoba mi się takie oddawanie pozycji

2

@kewin Ja na moje Max dogoni i zostanie "przepuszczony"

0

Tak sobie myślę teraz, że Perez będzie trzymać Russela z tyłu dajac czas Maxowi na zmianę....

0

Max zdążył zmienić opony i jeszcze Russela dogonić

3

Gdzie ten Max wyprzedza :P

1

Checo jak szef :)

1

@Bykunn Perez Bottas Max .. tak bym chciał :)

1

A Hiszpania miała być nudna :P

0

@Nolife1899 Doskonale go rozumiem, dlatego czekam na dalszą część tej błyskotlwej myśli :)

0

@FC1899Barca A na kogo ma ciśnąć ? Ma inżynierów którzy są za to odpowiedzialni. Jak brakuje Ci wody w domu to siebie obwiniasz ?

2

@Nolife1899 A na co czekać ? Jeszcze jakąś prawdę chcesz napisać ?

1

Działa nie działa, jak Windows Millenium :D

0

Nie wiem co z tym skrzydłem nie tak, ale jakby poświęcili sekundę dłużej na obejrzenie skrzydłą nic by się nie stało. Może jakiś kamień blokuje lub coś

3

Eleven mówi Max przed... ewidentnie go puścił... nazywajcie to ....

0

@mekston Dziwię się, że Leclerc też tych problemów niema. Oni mają większy dosisk więc mocniej opony dostają. Chyba, że wolniej jedzie

1

Sainz, Max... kto następny w tym zakręcie

0

Ciekawe czy Perez zabierze się za Russela

1

@lucas/catalan No tutaj to akurat brak szacunku dla niego. To szef o tym decyduje, chyba, że on nim jest :P

2

@mekston Sam siebie ustala drugim kierowcą :)

1

@Medium No tak jak go nie lubię, to takie odpadanie z wyścigu zawsze słabe. Też mi go można powiedzieć, szkoda

0

Ciekawe czy o wódce coś zaśpiewa Beata teraz w Sopocie ....

1

@FCB24 Jeśli tak się czujesz to napewno tak jest i nie pozwól sobie by inni Ci wmawiali i Ciebie dyskryminowali, że jest inaczej. Najważniejsze co czujesz ty sam....

2

@tomek8756 No tylko na podstawie tego zdjęcia można się pomylić. Gdyby nie opis. Przynajmniej nie widać tego aż tak mocno jak w przypadku tej osobo-surferze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?