0

@kamiVeB Bo oni chcieli się cieszyć z awansu przed własną publicznością :)

0

@Peszko07 Ja to bym zlikwidował wszystkie pomniki armii radzieckiej. Cmentarze przeniósł do rosji

0

@magister97r Przy okazji pewnie gwałcąc "ocalonych" jak to robili. Ja napewno nie będę nazywać wyzwoleniem tego co robili. Ziemie wpadły pod okupację innego kraju, żadne tam wyzwolenie

0

"The car is to diffilcut to drive" oh doesn't matter, fastest lap - Leclerc :)

3

@Przemek2323 Kolega był w Turcji na wakacjach to mówił, że mnóśtwo ich tam jest, całe tłumy.

0

@-barca4ever- Ja kiedyś widziałem w Leclerc oraz Lidl

1

Ferrari znowu z planem D :P

0

Zawiodłem się na Gaslym, strasznie łątwo odpuścił walkę z Lewisem i ma mega wolne tempo

1

@Bykunn Jak pisałeś to właśnie odskoczył. A Perez już się zbliża, więc coś nie tak z oponami Ferrari, może za duży docisk

0

@sevs Strasznie szybko Charles zjadł opony

0

9 okrażeń i Leclerc już niema opon ?

0

@AlexMQUC Gdyby jeszcze jeździli tymi samymi autami, a róźnice potrafią być duże. Ale wydaje mi się, że Gasly bardzo dobrze jeździ jak na bolid

1

@FC1899Barca Po pierwsze, to my we krwi mamy poczycie własności, dlatego ludzi kupują mieszkania. Na zachodzie rzadko kupują by mieszkać, raczej inwestycja. Na zachowdzie króluje wynajem i to samo u nas chcą zrobić. Już np. Robyg został przejęty przez fundusz niemiecki i zmieniają politykę budowania mieszkań. Będą budować pod wynajem

5

FIA mówi o zakazie biżuterii, więc oponiarz przychodzi w kilkukilogramach biżuterii i z 3 zegarkami. Jak igrałem z sędziami to zawsze póxniej dojeżdżali mnie na boisku. Mam nadzieję, że tak samo z nim się stanie na torze

0

W końcu koniec stanu epidemii :)

2

@MesQueUnClub96 Ciężki wybór, ale pan C z racji, że teraz gra, pozostawia troszkę świeższy niesmak :)

3

Ale combo nowej rzeczniczki Białego Domu. Ciekawe czy orientacja i kolor to były jedyne wymagania ....

0

@Bykunn W punkt, dokładnie w tą stronę to powinno działać.

0

@FCB24 Może nie aż tak drastycznie, ale np. życzę jej by pijany Adamczyk wjechał jej rowerem w auto i je przerysował :) a linię obrony wybierze, że grał Papieża :D

0

@Transu96 Obudowy SiletiumPC są bardzo dobre. Polska firma i jakość też bardzo dobra. Najważniejsze to długość GPU i później rozpatruj resztę akcesoriów

0

@Chaoss Śmieszne, ale w kolumnie Ukraina też mogliby dopisać pare krajów wspierających :)

2

@Popitek12 To takie to są ułatwienia dla tegorocznych maturzystów ? Jak coś nie idzie w matmie, to można wuefem podciągnąć wyniki :) ??

17

@DLFCB I niech ktoś jeszcze zaprzeczy, że to coś nie wymaga reformy albo jakiegoś typu kontroli ... albo te akcje jak prawnicy czy sędziowie co spowodowali wypadki dalej sobie jeżdżą i się śmieją ...

0

Yachty stojące na sztucznej wodzie umożliwiające za dodatkową opłatą oglądać F1 :) to tylko w Ameryce mogą wymyśleć :)

0

W Rosji ponoć puszczają piraty w kinach :) można ? Można ! :P

0

@tomek8756 To prawda. Za Macrona Francja dalej będzie tracić barwy i się staczać. Więc ich pozycja będzie słabnąć. Za Le Pen sam kraj mocno by się wzmocnił. Nie wiadomą byłaby współpraca z UE, ale jako kraj byliby silniejsi

1

@FC1899Barca Na serio czy nie, ja tam się cieszę, że Elon będzie decyzyjny w sprawie Twittera. To było bagno, niżej nie dało się zejść. Zobaczymy co uczyni z tego :)

5

@Przemek2323 Skąd bierzesz te codzienne ciekawostki ? Teraz Joe już sojusznik, ale przecież pis to ponoć tylko Trump. Orban sojusznik, a ostatnio go zrugali w mediach. Że się spotkali z Le Pen to odrazu sojusznik ? To moża stwierdzić, że Macron to sojsznik Putina bo non stop do niego dzwonił. Polityka to gra. Oni gadają na siebie w mediach, a za plecami z nas się smieją. Podział podział o to im chodzi. Weź przykład ze sportu. Skaczą jak koguty do siebie na boisku, a później zbijanie piąteczek i uśmieszki poza kamerami.

0

Sędzia sędzią, ale te papudraki ponownie przegrywają z dołem tabeli u siebie

2

@FCMichalo Nie, dalej będzie popijał wino z babcią i czasem zadzwoni do kogoś :) i dalej rozwalał kraj :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?