O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Messi, Carles Puyol
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Liverpool F.C.
  • Barcelonie kibicuję od 2006 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 3183
  • Liczba komentarzy 3229
  • Polecenia 4639

Komentarze

1

Spływ Dunajcem, którą trasę wybrać? Ktoś był i może doradzić? :)

0

@RichardWinters a co to takiego?

0

Witam, mam pytanko: jeśli mam na nowym laptopie zainstawlony pakiet office 2016, to będę mógł kupić poprzez allegro klucz do niego? Pytam bo chce odpalić Worda i mi wyskakuje albo zaloguj i kup albo wpisz klucz produktu.

0

@Patrykl145 City czy Napoli?

Zobacz wszystkie

137

Wynaleziono maszynę, która podczas porodu miała przenosić część bólu z matki na ojca. Jedna para postanowiła ją wykorzystać.
Kobieta rodzi i krzyczy. Lekarz przekręcił pokrętłem i przeniósł 10% bólu na ojca. Patrzy - kobiecie ulżyło, ale ojciec dalej się uśmiecha.
No to dał 40% bólu na ojca. Kobieta już prawie rozluźniona, a ojciec dalej się uśmiecha.
Zdziwiony lekarz dal 100% bólu na ojca. Kobieta zaczęła się uśmiechać, rozluźniła się już całkiem, zaś ojciec... dalej uśmiechnięty i zadowolony.
Poród dalej przebiegł gładko.
Po porodzie szczęśliwe małżeństwo wraca do domu. Patrzą, a przed domem leży martwy listonosz.

95

Zagadka na dziś: Leo Messi ich nie posiada?


- Granice.

85

Diego Simeone - dziękujemy !

81

No to ładne relacje miał Dani z Bonuccim. Ciekawe czy to wszystko jest prawdą..

- Staraliśmy się traktować ten mecz jak każdy inny, z trzema punktami do zdobycia. Dlatego nie zdziwiliśmy się, kiedy Alves zaczął puszczać muzykę z głośników, ale tym razem przesadził. Puścił sambę tak głośno, że omal nie popękały nam bębenki i tańczył, jakby jutra miało nie być. Pomyślałem, że jest głupi, ale zwyczajnie go ignorowałem, lecz Leo, który miał obsesję na punkcie LM, tak nie potrafił - relacjonuje napastnik.

- Podszedł do Daniego i powiedział, że jeśli w ciągu trzech sekund nie wyłączy muzyki, to połamie mu nogi. Alves odpowiedział, że nawet jeśli dziś przegra, to wciąż będzie miał na koncie trzy zwycięstwa w Champions League, a Leo żadnego.

- W tym momencie wszyscy się odwrócili. Też wygrałem już Ligę Mistrzów, ale nigdy nie wspomniałbym o tym w takiej chwili. Nie powinniśmy nawet myśleć o ewentualnej porażce - kontynuuje swoją opowieść Mandżukić.

- Wtedy Leo chwycił Alvesa za gardło i próbował go uderzyć. Obu rozdzielił trener, Massimiliano Allegri i podjął decyzję prawdziwego lidera: powiedział, że nie obchodzi go, kto zaczął, bo po zakończeniu gry obaj zostaną wyrzuceni.

- To była najmądrzejsza decyzja, jaką mógł podjąć. Teraz szatnia jest zjednoczona i spokojna, bez irytującej obsesji Bonucciego i męczącego Daniego Alvesa, który nigdy nie dawał nam się skupić.

[Mario Mandzukic]

71

To na drzwiach, 6 stycznia piszemy M + S + N 2016 :D