1

@arasz1819 Jeśli nawet została powietrdzona to dopiero po jakimś czasie, że zadzwonił bo naciskach mediów. Bo najpierw mówił, że rozmawiał i został sprawdzony, że nie odbył takowej rozmowy.

12

@koksik2700 Jeszcze 5,19 zł za paliwo :)

0

@tristan87 Łał, faktycznie. Po to zostali wybrani by się takimi pierdołami zajmować. Porażka

0

@Safrani Jakiego buszu ? Po co by mieli mnie wywalać ? Ja sobą coś reprezentuje, mam wykształcenie, jestem legalnym obywatelem. Więc mogę legalnie przekraczać granicę i ubiegać się o tak zwany azyl czy jak oni to tam nazywają. Chociaż 99% z nich nawet wojny u siebie niema tylko za pieniądzami biegają. Czy jak biznesmen szuka pracy np. we Francji to biega po lesie ?

0

@Safrani A co robiła tak zwana opozycja ? Była przeciwko w głosowaniu. O ile jak jeszcze miała wątpliwości to można wmiarę to zrozumieć gdyby to poparła własnym projektem, uwagami itd. A tak siedzą już w tych krzesłach już ponad pół roku i gówno zrobili. Wielki plan pola minowego na kartce i to wszystko

0

@Safrani Oczekujemy ostrzejszych reakcji na wtargnięcie na Polskie ziemie. Skoro to wojna hybrydowa to ostro odpowiadać. Kto nielegalnie przekracza granicę musi się liczyć z surowymi konsekwencjami. Che ratunku przed tak naprawdę nie wiem czym to niech idzie na legalne przejścia graniczne i tam czeka. Ale generalnie osoby które tamtędy idą nic sobą nie reprezentują. Szanująca się osoba tak nie przekracza granicy.

1

@Ojciec5tkidzieci Sprawa Leppera ? Miał papiery i mu pomogli i wszystko zatuszowali zapewne

1

@Kgorecki2500 Oni tacy wielcy obrońcy, a w głosowaniach byli przeciwko. A nawet jak mieli jakieś argumenty co do jakości czy finansowania muru to nie wystąpili ze swoją propozycją. Tylko pozwolili by jachiry czy inne sterczewskie błaznowały na granicy ....

0

@Kuchar Sytuacja hipotetyczna. Uzbrajamy w obojętnie co 20 mln obywateli i idziemy na stolicę przyległego kraju. Państwa nie mają umowy o bezpaszportowym ruchu, ale podlegają pod te umowy o których piszesz. Idziemy na stolicę. Kogoś dźgniemy, kogoś pobijemy. W stolicy rozkładamy sie i ją przejmujemy. Nikt nas po drodze nie zatrzymał, bo w tyłku mamy, że coś gadają. No chyba tak nie powinno być ? A na zachodzie tak już jest. Część niektórych miast jest przejęta przez obcych obywateli. Np. Marsylia.

0

@Kuchar Na naszym terenie niema żadnego problemu. Strzelanie za granicę już nie. Strzelanie w ostateczności. Najpierw środku typu wyłapanie, gleba, skucie, obezwładnienie, spokojne odprowadzenie. Oni muszą się bać, muszą znać ryzyko. Jak będą za miekko postępować to handel będzie dalej kwitnąć. Bo poprostu się to opłaca po tamtej stronie. A jeszcze u nas są tacy którzy z nimi współpracują. A tak to mysla ze moga tam wszystko, włacznie z zabijaniem naszych. Jeden zabil to beda nastepni. Podniosl reke na zolnierza to zobacz co zrobi z bezbronnym obywatelem danego kraju.

0

@Kuchar Ktoś nielegalnie przekracza granicę tzn. że się wkrada. Musi być gotowy na poniesienie każdych konsekwencji. Mój dom moja twierdza. Od przekraczania granic są przejścia graniczne. Tam starać się o przyjęcie. Każdy stanowiący jakąs wartość człowiek nie będzie brać udziału w procederze przemytu. Niema nic do ukrycia idzie na legalu. Koniec kropka.

0

@tbas A ten twietterzysta nie powinien pisać dokładniej ? Przyjaciel narodu północno koreańskiego. Przecież to dwa różna kraje. A tak to zapakował tam także Koreę Półudniową. A pewnie 50% jego czytających niema pojęcia, że to dwa rózne kraje

1

@RosjaninBut U bukmarchera pewnie kurs na Tak byłby 1.01 :)

0

@chosenone Tak na marginesie chciałbym przypomnieć początki parti dzisiejszej KO. Początki sponsoringu który pochodził z niemiec :)

5

@tbas Jeśli, że tak powiem udowodnią to w niezależnych sądach, np. gdzieś poza krajem, ewidentne dowody to tak, zgadzam się wtedy z banem na taką partię. Bo jest to ingerencja innego kraju w drugi ale .... to przecież dzieje się na całym świecie. Chyba nie sądzisz, że partie w wielu krajach same się sponsorują ? Jestem na 100 % pewny, że wielu krajach znalazły by się dowody na wpływy usa, chin, rosji itd. Chciałbym przypomnieć początki parti dzisiejszej KO. Początki sponsoringu który pochodził z niemiec :)

0

@tbas No jak chcą sterować wyborami oraz dopuszczać tylko określone partie do startów, to tak. Tam gdzie tak robią to będzie jak w tych krajach co wymieniłeś jeśli chodzi o władzę

8

@chosenone To niech się zastanowią czy dalej to nazywają demokracją czy nie. Chcą przekonać ludzi do głosowania to niech to robią w debatach itp. Poza tym przykład Niemiec za hitlera. Kraj został zduszony po pierwszej wojnie swiatowej. Francja nimi pomiatała. Zaczęto bardzo mocno wykorzystywać klasę średnią. Żydzi swoje dokładali. Tzn, kraj był źle rządzony. Przyszedł ktoś kto dał im odpowiedzi jak sobie z tym poradzić. Ostatecznie okazał się bardzo złym zwierzęciem. Niech kraje które mają problemy ze skrajną prawicą, niech najpierw spojrzą w lustro, jakie już gówno zgotowali ludziom. Niech zaczną poprawę od siebie. To nie wina ludzi czy trolli, że głosują jak głosują tylko sytuacji w danym kraju

4

Szkoda, że nikt nie zarzuca braku demokracji w niemczech, które to chcą zbanować partię afd. Widać, że nie do końca prawo ludu tam działa. Możesz głosować dowolnie dopóki Twój głos jest oddany na poprawną i słuszną partię widać :) a to nam się zarzuca brak demokracji :D

0

@PatrykBarca To będzie wina prawicy :)

3

@DLFCB Czekaj czekaj. Rada miasta postawiła ten znak, gdyż zanim społeczność lgbt się powiększała i był tam bar dla gejów ? Jak dla mnie to tłumaczenie się Rady Miasta by pozwolić jak zawsze tej społęczności na takie cyrki .... Ja myślałem, że znaki mają zwiększać bezpieczeństwo ruchu drogowego. To zaraz będą ściągać znaki stop, bo nikt im nie będzie mówić by się zatrzymywać, albo ograniczenie do 30, że do dyskryminuje ludzi po trzydziestce ..... stan umysły niektórych ludzi to nie klasyfikuje ich już jako homo sapiens ....

0

@tomek8756 A jak biegają zbiry to w piciu nie potrafią obezwładnić.... leszcze

0

@tristan87 A jak Tobie będą hałasować pod domem czy zaczepiać kogoś w okolicy to ciekawe czy dalej śmieszkować będziesz

0

Coś widzę, że media muszą bardziej uważać na ten rząd niż poprzedni. Liczba tak zwanych "incydentów" które są przypadkowo wykrywane jest coraz większa. Piękna ta uśmiechnięta zmiana :)

5

@BorzyKrzys Kompletnie nie kumam jej fenomenu

1

@Arden Powinni prześwietlić każdego lekarza co to wypisuje i sprawdzać słuszność. Z drugiej strony ludzie biorą to na własne życzenie. Zobaczcie sobie na youtube ulicę Kensington Ave Philadelphia

1

@Arden Bardzo tolerancyjny, szacunkiem darzący innych ludzi. W szczególności jak groził Albie :) Jak się celebryci zabierają za namawianie do głoswania, to wiedz by głosować właśnie na tych przeciwko którym oni są :)

0

@tristan87 Ciekawe czy to taki rdzenny holender czy poprostu nazwali go holendrem :)

3

@Arden Pierwszy filmik nie taki zły, patrząc przez pryzmat jego innych zachowań. Chciał podejść pewnie do drugiego skoczka. Ale drugi to cały on. Wg. mnie demokraci trzymają go do końca i w trakcie kampani wymienią go na którąś z babek Harris albo Obama

0

@Saviola88 Jedno o pisie można powiedzieć. Tam była musztra i wiadoma hierarchia. Nikt nie srał tak na widoku na własny rząd jak coraz częściej to robią politycy tak zwanej opozycji. Oni nie mają żadnego autorytetu, tam niema lidera. Każdy swoją drogą idzie

1

@MichuZ44 I niech jeszcze ktoś powie, że Mercedes niema posłuchu w FIA. Albo chociaż odpowiednich ludzi tam wcześniej powstawiali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?