Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro Bo oni dalej demolują. Nie potrafią niczego naprawić i demolują dalej. Dymisje po 4 miesiącach ? Rezygnacja z posła by zaraz zasiąść w firmie jakiejś. Kłótnie wewnątrz. Tyle miesięcy minęło a oni nie wprowadzili żadnej reformy, która zwykłemu obywatelowi by coś dała. Baa opłaty dalej ilą w górę. Bo niby europarlament. Czyli żadnych planów nie mieli co do osób. Osoby losowo przydzielane. Sytuacja na granicy, cpk ? Co mówili przed wyborami ? A co mówią teraz ? Spełnione 9 na 100 konkretów.
0
Rządy pisu to było dno. I pewnie wielu myślało, że nie może być gorzej. A tu proszę wchodzi tak zwana opozycja i mówi "potrzymaj mi piwo" ech ..... pis wróci za 3 lata, zobaczycie
1
@TR3YWAY Zachowuje się już beszcelnie ta kobita. Nawet nie umie tańczyć. Jest strasznie szytwna a po ruchach widać, że zastanawia się nad każdym. Strasznie nie natrualnie to wygląda.
2
@TheNekro94 No jest :) ale przyda im się spowrotem najlepszy prezydent od wielu wielu lat
10
Nie udane dośrodkowanie, bramką sezonu. Porażka. Dobrze, że Junior nie dostał żadnej nagrody.
1
@priest9999 Mega prawda. tyle ostatnio było tych wjazdów w pierwszym zakręcie. A wystarczyło 0.5 sek różnicy i mogła by być krzywda. A powinni to ukrócić w zarodku. Jedna mocna kara i hej. A oni np. karają Ocona ( słusznie ) w kolizji mało groźnej.
0
Zastanawiam się nad brakiem kary dla MAGA za Monaco. To było zagrożenie życia dla Pereza. Z takiego założenia wychodzili nakładając karę dla Alonso, który przyhamował przed Russelem. A teraz nagle wszystko ok ? Dziwne
3
@Radioactive9705 To on miał 6 lat i tak duży już ? To Ci co trzymają dary mają chyba ze 2 lata
1
@Chaoss Mam nadzieję, że w końcu go wykreślą z kalendarza. Albo chociażby coś zmienią.
0
@Marcin199310 Nawet pierwsza piątka .....
1
@zadafcb Dokładnie. Cały wyścig na jednej oponie ....
0
@MichuZ44 Ogólnie nudy niestety. Mam nadzieję że wywala ten wyścig albo zrobią go atrakcyjniejszy. Dyskusje kto wolniej będzie jechać ... I jeszcze nikt nie naciska kontrolnie nawet
0
Nie kumam co te papudraki Rus i Tsu robią że tak wolno jadą. I że nikt na nich nie naciska. Tym bardziej że są to kierowca co robią mnóstwo błędów pod presją
1
Czyli znowu zatrudniaja trenera z malym/zadnym doswiadczeniem i odrazu na gleboka wode :) kolejny sezon w plecy
3
@Arden Zawsze budzi to pytania. Jednakże ojciec ostrzegał, że ma broń. Widać, że z tym chłopakiem było coś nie tak. Coś nie tak z psychą. Mógł np. wrócić następnego dnia, tygodnia z nożem czy bronią. I później byśmy czytali, że rodzina z Ohio nie żyje itp
1
Ale Perez by ściął Maxa :)
0
Czy Magnussen zbierze 1 min w karach :P ?
0
Magnussena nikt nie wyprzedzi :D
0
@maroon Ja niestety mocno uprzedzony jestem do dziennikarzy w mainstreamowym internecie, telewizji. Kłamstwa, manipulacje, przekazy podprogowe, bycie chorągiewką. Pewnie czasem jestem tym zaślepiony, ale niestety taką narrację zbudowali przez ostatnie lata.
2
@pt9 Tak na otwartym forum pisać takie słowa po "taniej" to ryzykownie w dzisiejszych czasach :)
1
@maroon Koszulka celowo raczej założona. Wątpię, że akurat mu wypadła z szafy do rąk. Więc jakby Włosi coś zmajstrowali i nagle następnego dnia przyszedłby w koszulce włoskiego klubu o wiadomych poglądach to tak... można śmiało mu przypisać działanie celowe
0
@barteq Właśnie o to chodzi. Że jawnie okłamują, obiecują itp i nic nie robią. A jedynym hasłem było "zagłusujcie na nas i będzie demokracja". W sumie dobrze pasuje do nich hasło lekko przerobione z innego tekstu. ZAgłosujcie na nas a jakoś to będzie. Nigdzie nie napisałem która jest lepsza. Tylko ślepe głosowanie a następnie nie rozliczanie to oznaka bycia zmanipulowanym
0
@barteq Widać, że zostałeś tak zmanipulowany, że nawet oddałeś głos na byle co by tylko zagłosować. A później niech sobie robią co chcą, bo ty wypełniłeś zadanie. A za 2 lata "oj jak mi źle".....
0
Za dwa dni w miediach burza będzie :) pozostał 1 dzień i 19h na zrealizowanie 100 konkretów. A zrealizowano ... 8 :)
0
@Azi Bo technologia jeszcze jest na dosyć niskim poziomie. Nikt nie będzie jechać zimą bez ogrzewania 600 km po drodze ładując się kilka razy... trzeba być masochistą. Ja uważam, że jak elektryk to taki oparty na generatorze prądu. Np system Nissana E-Power tylko. Do miasta może być hybryda ewentualnie.
1
Niech nauczą go szacunku do drugiej osoby najpierw. Wszyscy widzą jak się unosi jak ktoś do niego coś krzyczy. Więc znajdą się tacy co będą go podjudzać, bo on wtedy nie panuje nad sobą. Poza tym zapewne 90% wyzwisk jest nadinterpretowana. Nie słyszałem by jak inny piłkarz był wyzywany to były wnoszone sprawy. A napewno może było podciągnąć na siłę coś pod obrazę białej rasy
1
@Pawci023x A Zbigniew i Zbyszek to to samo ?
1
Ależ godziny F1 GP Australia :) Kwali na 6.00 a wyścig na 5.00 :)
0
@Kgorecki2500 To jakaś zorganizowana akcja :) ?
0
@draxidox A może zobaczyli, że włączył kierunek i to była okoliczność łagodzące