Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oby Russel teraz w żwir wpadł
0
Nie umie wyprzedzać to niech się nie zabiera zato
1
Norris dyskwalifikacja wg mnie za to.
2
Perez to naprawdę cienki kierowca. Tak daleko za resztą
1
@Kgorecki2500 Serio, jest artykuł. Już podsyłąme linka. https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna/euro-2024/2024/reprezentacja-danii-ukarana-przez-uefa-za-srodek-transportu.-o-co-chodzi_sto10214932/story.shtml
2
Dania ukarana, bo repra poleciała samolotem na mecz :D Teraz żarcik: Karę nałożył prezes uefa podpisując pismo elektronicznie z samolotu :D :D to jakiś absurd, by karać za takie coś :) :)
1
@paweldunajecfcb Sportowo raczej średnio. Statystyki Bronnego nie były jakieś imponujące. Medialnie ? Myślę, że gigant. Zobaczyć ojca i syna w jedenj drużynie? Będzie oglądalność i rozgłos na początku. A w USA chodzi o fame i rozgłos. Za tym są reklamy, rozpoznawalność.
5
@Xpert77 Jak dla mnie to ustwione. Że oni jakoś specjalnie zwodzą Republikanów. Demokraci nie mogą być aż tak głupi. Wystawią kogoś na ostatni moment ( tak jak u nas podmienieli w ostatniej chwili ). Kamala albo Obamowa pewnie.
0
@draxidox Honorowy wschód, na milicję nie chodzi :) Na zachodzie same konfitury i sześćdziesiątki :D
1
@Kapitan hawk Z drugiej strony jeśli faktycznie miał taki kapitał do wpłacenia, to pracownik banku może to zgłosić do kierownika z wnioskiem o nadgodziny i czy to akceptuje. Kto od tak odmawia przyjęcia 4 mln ? W tamtej wypowiedzi raczej było dużo nie dopowiedzeń, mnóstwo pewnie zostało ukryte. Byleby wylądowało w internecie i łapało zasięgi.
0
@Trojanek23 I mój komentarz o braku wolności słowa został skasowany :)
0
Komentarz usunięty
0
@Kleps0n Potraktuję to jak żart :)
0
@Safrani Chiny są potężnym krajem, nie wiadmo czy nie boagtszym, szybciej rozwijącym się nawet od usa. Naprawdę dobrze mieć ich po swojej stronie. Niech tam europa sobie psioczy na nich. Wiele Polskich spółek np. notowanych na giełdzie widzi tamten rynek jako żyłę złota do współpracy. Cieszą kolejne kontrakty, umowy. Praca ponad podziałami, to nas wzmocni.
5
@Foton Zrobił 9 na 100 :) a tak naprawdę to nic dla mieszkańca kraju. Nic z cenami, atmosferą. poziomem życia. Nic a nic ! Ceny jak szły w górę tak dalej idą. A wielu pamięta jego 5,19 zł za litr :D :D :D
1
@Iniesta997 To prawda. Zastanawiam się jak oni chcą go przygotować do tego. Będzie on napewno wrażliwy na pytania / sugestie z poza agendy. Zacznie się jąkać i gadać głupoty ( jak mylenie prezydentów państw np. ) A Donald napewno będzie chciał to wykorzystać.
0
Jutro ponoć ma być debata dwóch kandyatów na prezydenta usa w cnn. Oprócz oczywistych personalnych ataków może być to też niezła kopalnia do nowych shortsów / memów :)
0
@RosjaninBut Droga Ibrahima powinna dostać Oskara
0
@Koorsik Nie wiem po co suv, to wożenie nie potrzebnie podwyższonego powietrza. Ale jak już musi być to Kia Sportage, Hyundai Tucson, Mazda CX5
0
@Tasde Popieram. Ten karny to jest żenada. Tym bardziej, że najpierw to my powinniśmy dostać karny za ręki austriaka, a oni nawet nie sprawdzili tego ... Nie dziwię się, że komuś puściły nerwy kiedyś i go uderzył :)
1
Ręka w polu? Niema karnego. Wymuszone dotknięcie, jest karny. On już upadał zanim dotknął bramkarza
0
Ogólnie to jest śmiech na sali że takie karne są gwizdanie... On ledwo trafił w głowę bramkarza
1
@RosjaninBut To nie może być prawda. Poprostu w to nie wierzę ....
1
@arasz1819 Poza tym ponoć dzwonił, niby potwierdzone, a jednak kolejne infomracje się pojawiły o podwózkach na granicy :) czyli Olaf przeprosił i robi dalej :) no brawo za takiego premiera
3
@arasz1819 Roześmiałem się :) okej okej. Pan 9/100 punktów jest boski i nieskazitelny :D a to tylko jeden przykład
2
@Safrani Weź zacznij myśleć troszke szerzej. Otwórz umysł i oczy, a nie tylko uszy na ściek z mediów jedynego nurtu. Patologię mamy już wewnątrz kraju. Po co ściągać jeszcze większą patologię, która mocno podbija statystyki ? I tak, ludzię się tego boją, bo to nowy problem. Problemy wewnętrzne są nam dobrze znane. To jest problem zewnętrzny z którym już borykają się inne kraje i nam go chcą sprzedać.
2
@arasz1819 Bo koleś już tyle zdążył nakłamać przez te 6 miesięcy, że mało kto mu wierzy. Tylko zaślepieni fanatycy
1
@arasz1819 Jeśli nawet została powietrdzona to dopiero po jakimś czasie, że zadzwonił bo naciskach mediów. Bo najpierw mówił, że rozmawiał i został sprawdzony, że nie odbył takowej rozmowy.
12
@koksik2700 Jeszcze 5,19 zł za paliwo :)
0
@tristan87 Łał, faktycznie. Po to zostali wybrani by się takimi pierdołami zajmować. Porażka