Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czytam raporty w sprawie zderzenia samolotów w Japonii na pasie startowym:
According to a Japanese Media report by a reporter on board of the A359 as passenger the evacuation was mainly completed about 7 minutes after the collision, the captain subsequently walked through the aircraft and found a number of passengers who had not yet evacuated and prompted them to leave the aircraft. The captain was the last to leave the aircraft 18 minutes after coming to a stop.
Kompletnie ma się to nijak do regulacji mówiących o ewakuacji trwającej 90 sekund. Cud, że wszyscy z Airbusa przeżyli, ale jakoś te relacje czasowe mi nie pasują. Po 18 minutach to tam już wrak był, jeśli ktoś widział te płomienie. Poza tym jakim cudem tam jeszcze ktoś siedział i czekał po 7 minutach od uderzenia
0
Boeing zalecił przeprowadzenie inspekcji swoich samolotów po tym, jak międzynarodowy operator podczas przeprowadzania rutynowej konserwacji mechanizmu sterowego odkrył, że na jednej ze śrub brakuje nakrętki. Agencja FAA podała też, że Boeing odkrył taką usterkę w kolejnym samolocie.
I kolejny problem z tym bublem. Samolot z wadą fabryczną i kolejne kwiatki wyskakują. Ech. Niby samolot najmocniej prześwietlony, ale dopuszczony z wadą, czyt. non stop tendecja do zadzierania nosa przez silniki
6
@negreanu łał, wymiana kolegów na innych kolegów.
0
@mekston Chodzi o to ze tvp za pisem bylo a tvn za ko. Teraz wszystkie beda za rzadem. tvn zawsze bylo a tvp stanie sie, bo wymienia tam wszystkich napewno na zgodnych sobie. Zobaczyli przez przez "poprawny" przekaz mozna wiele osiagnac.
0
@barcelonaLM Bedzie teraz bez telewizji patrzacej na rece rzadu tak naprawde. Wczesniej mielismy balans. Teraz wszystkie bede slepe na rzadzacych.
6
@tristan87 No dobra. A gdzie wybuch ? One są pewnie rozbrojone, to same obudowy są.
0
@Bobo25 Sorry, ale właśnie taki jest tok obrony lewactwa. Więc dlaczego inni nie mogą się w tak idiotyczny sposób bronić ? Przeczytaj jak bronią uciśnione grupy ludzi po tym jak tamci dokonają jakiejś zbrodni
0
@Deviler Przecież opozycja tak samo wykrzykiwała przez ostatnie 8 lat. te same hasła. Oni tam pewnie mają jakieś ściągi w tych ławach co kiedy krzyczeć
4
@Tabaluga37 Dokładnie. Niezrównoważony psychicznie koleś, z niewiadomymi dochodami. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć głosowanie na KO, ale na niego to już dzbanem trzeba być
0
@Borneo Trochę luzu w życiu. Zobacz do czego się odnosiłem.
1
Komentarz usunięty
0
@kiper09 No ja to jestem ciekaw tych rzadow teraz co beda. Ze jakies lepsze beda to nie sadze. Beda miec napewno swoje inne wady ktore beda nas wkurzac. A dlaczego? Zobacz na sklad. Te same twarze co byly 8 lat temu i ludzie mieli ich dosyc. I nagle znowu maja ich pokochac?
1
Cytat "Tusk ma wrócić na stanowisko premiera już dziś, a przywódcy Unii nie mogą się doczekać" Kurcze, jakbysmy byli jakims super waznym panstwem sie czuje :) Jakbysmy sie liczyli dla kazdego przywodcy Unii :D
0
@Allbi To szkoda, że tak szybko zamknęli. Była już jedna wpadka z tą typiarką co ( nie udowodnili ) poinformowała o przekroczeniach budżetu i nastepnie zakonczyla prace w FIA. Wiec oni nie sa tacy do konca czysci wg. mnie. Ale pewnie tyle pieniedzy przynosza do f1 ze nie chce wszczynac z nimi wojny
0
Ciekawe czy dojadą Wolffów w F1 w związku z tymi oskarżeniami. Czy coś im udowdnią. Bardzo dużo dziwnych zbiegów okoliczności było związanych z mercedesem.
1
@Lionel_Messi10 Piłka ledwo wpadła przy tej akcji sam na sam. Nie czysto uderzona piłka :)
0
@SeWo77 A to widzisz hehe :) kiedyś składałem modele, ale głownie statki. A miałem na myśli Warthunder jako grę :)
0
@SeWo77 Zależy od mapki :) ale chyba P-47 :)
0
Ale pamiętam mnóstwo analiz jakieś dwa lata temu które wskazywały na 100 zł za akcję :)
2
@Matheu12 Od kiedy Orlen stał się tak oficjalne używany do rozgrywek politycznych to ciężko było robić analizy techniczne ich wykresu. Wystarczył Sasin. Ale w sumie ja mam ich akcje dla zniżki na paliwo oraz dywidendy. Kursem narazie się nie przejmuje. W dołku covidowym można było fajnie złapać wiele spółek
1
@Montjuic To jest jakaś alternatywna rzeczywistość, że GW tak napisało chyba :)
0
@Vampir707 Niech teraz mi ktoś wytłumaczy, dlaczego u nas nikt nie rajduje sklepów w taki sposób? Przecież my ciemnogród jesteśmy, czy wlasnie tak sie robi w rozwinietym kraju?
0
@4drian0 Głowię co myślał ten typ rzucając w niego rowerem :) to chyba jakaś wyższa forma logiki, bo ja nieogarniam :)
0
Komputer sobie składam i te przeceny to lipa. Podzespoły sumarycznie tańsze o 200 zł w skali 8 tys. i 1 miesiąca. Lipa lipa :)
1
@RosjaninBut Wybierane rządów nic nie daje, refernda nic nie dają, nauczanie nic nie daje. Mało brakuje jak dokonywane będą samosądy na większą skalę
0
@hayek Ja od samego początku jestem za tym, że: odkładasz składki, pracujesz? Należy Ci się 500+, 800+ ileś tam+. A nie że tworzymy nie robów.
0
@TR3YWAY Ja RTXa 4090 poproszę jak już wpadną do Xkom :D
0
@Natenczas We Włoszech chyba nie za dużo się zmieniło. Chociaż kto wie, bo też codziennie nie śledzę wiadomości o nich. Ale kryzys migracyjny napewno dalej tam chula w najlepsze. Np. właśnie przez decyzje o przyjmowaniu rozpadł się porzedni rząd Niderlandów
0
@mleczkoo Nie widzę reakcji, ale wygląda to jak ironizowanie. Nie chodzi mi o to, że tam niema cywilizacji itp. Tylko pokazać ich wytrenowanie, koordynacje, działania, nawet sprzęt. Posiadają rakiety, helikoptery, zapewne jakieś pojazdy opancerzone.
0
Widzieliście jak terrorysci huti porywaja statek podlatujac do niego helikopterem? Koordynacja dzialan, poruszanie sie po statku. Nie sa to jacys tam tubylcy