Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komputer sobie składam i te przeceny to lipa. Podzespoły sumarycznie tańsze o 200 zł w skali 8 tys. i 1 miesiąca. Lipa lipa :)
1
@RosjaninBut Wybierane rządów nic nie daje, refernda nic nie dają, nauczanie nic nie daje. Mało brakuje jak dokonywane będą samosądy na większą skalę
0
@hayek Ja od samego początku jestem za tym, że: odkładasz składki, pracujesz? Należy Ci się 500+, 800+ ileś tam+. A nie że tworzymy nie robów.
0
@TR3YWAY Ja RTXa 4090 poproszę jak już wpadną do Xkom :D
0
@Natenczas We Włoszech chyba nie za dużo się zmieniło. Chociaż kto wie, bo też codziennie nie śledzę wiadomości o nich. Ale kryzys migracyjny napewno dalej tam chula w najlepsze. Np. właśnie przez decyzje o przyjmowaniu rozpadł się porzedni rząd Niderlandów
0
@mleczkoo Nie widzę reakcji, ale wygląda to jak ironizowanie. Nie chodzi mi o to, że tam niema cywilizacji itp. Tylko pokazać ich wytrenowanie, koordynacje, działania, nawet sprzęt. Posiadają rakiety, helikoptery, zapewne jakieś pojazdy opancerzone.
0
Widzieliście jak terrorysci huti porywaja statek podlatujac do niego helikopterem? Koordynacja dzialan, poruszanie sie po statku. Nie sa to jacys tam tubylcy
0
@mkord To by miało jakiś sens. Dzięki za odpowiedź. Ciekawe czy dalsze pieniądze zostana wyplacane "bez problemow".
0
@Comentateiro Oj krótka Twa pamięć :) przygarniał kocioł garnkowi. Hasło: Katargate.
0
@MesQueUnClub_87 Paplanie z regułkami...., nie czytasz ze zrozumieniem. Mi chodzi tylko o podstawowy fakt. Oficjalnie nic się nie zmienilo. Pis jeszcze nadal robi podchody pod wladze a tamci juz planuja wyplaty pieniedzy. Tzn ze nie bylo nic zlego. I pisanie o wiarygodnosci to kiepski zart. Jak wysoko postawione osoby w UE maja zarzuty o korpucje lub nawet zostaly za to odsuniete juz.
2
@Szklaner Ale tamci chcieli zmian, cofniecia itp. A tutaj jak narazie nic sie nie dzieje. Opozycja ledwo co po ponad miesiacu podpisala jakis papierek. A Ci maja wyplacic. Manipulowanie
2
@TheNekro94 Hipokryzja poziom maksymalny. Odsunąć oszustów oszustami. Bardziej zmanipulować nie mogli, że jeszcze na to ludzie przytakują i kiwają główkami jak te pieski.
0
Jutro mają zostać przyznane pierwsze pieniądze z KPO. Czyli co? Wszystko w Polsce było ok ( bo przeciez nie bylo zadnego postanowienia, ustawy cos znoszacej ) tylko poprostu UE nie lubilo rzadu, bo Ci nie robili jak oni im karza? A kto wie czy pis nie robil dobrze tak naprawde
0
@MichuZ44 Szybko zostali wyjaśnieni. Pirelli powinno zaprezentować jakieś wersje zimowe opon miękkich. 17 stopni na torze :) ? ślizagawica
1
@FcPortoFan1999 Mnie zawsze zastanawiała taka skuteczność drużyn. Tak namacalnie np. Denver za poprzedni sezon zasadniczy. 53 zwycięstwa 29 porażek. Dosyć duży procent tych porażek tak generalnie.
13
@Bobo25 Jeśli to prawda to trafił się silniejszy szeryf w mieście :) niestety często tak jest ze ani dyrektorka, ani wychowawca nie jest w stanie z takim nic zrobić. Bo zaraz znajdą się obrońcy "że mój Brajanek tak nie robi" W grę wchodzi samosąd niestety, co oczywiście może uruchomić lawinę.
0
@urbipl On już sam nie wie czy łamał czy nie. Generalnie to tak naprawdę nikt nie pokazał co dokładnie łamał. A jak łamał to dlaczego jeszcze nikt niema wytoczonego procesu jak dowody są niezbite?
2
@Comentateiro W tym momencie niema co do oceniania, bo to co jest przekazywane w telewizji to opinie a nie informacje. Polecam chociaż raz zobaczyć. Bo oglądając tylko jedno źródło opinii można bardzo zbłądzić
0
@zadafcb Biedne dzieci. Teraz to dopiero będzie multum niepotrzebnych tematów
0
@Bykunn Za Bidena Ameryka się stacza i traci. Za Trumpa była mocna. Juz nie koniecznie musi być to Donald. Ktoś z Republikanów jak wygra z Trumpem tzn ze jeszcze mocniejszy i konkretniejszy.
0
@hayek W tym momencie dla wielu krajów wojna rus-ukr to super biznes. I będą ją ciągnąć jak najdłużej można. A później żyła złota w postaci odbudowywania
0
@Comentateiro Ten program jest już od dawna. I polecam czasem go obejrzeć by zobaczyć jak coś wygląda z innej strony. Bo porównać ściek do ścieku :)
8
Czternasty pod rząd rzut karny czy jak ? Bo ja nic nie pamiętam :)
0
@SelloutCrowd Szkoda, że sprawa kolesia z A1 wycichła. Sprawa Grzegorza go przysłoniła i w sumie nie wiadomo co teraz z tamtym type. Jeszcze na wolności pewnie sobie chodzi
2
@damianex10 Piękna kompilacja. Super było zobaczyć ten duet na żywo, fajne chłopaki, kłaniali się mi w stołówce. Szkoda, że ich drogi poprowadziły w różne strony ...
2
@kuz Procesory AMD teraz najlepsze do gier. GPU problemy ze sterami takie same jak nvidia. Poprostu więcej gier ostatnio korzysta z fg czy dlss a to software nvidia
0
@sokot Odebrać im np. 20% wpływów z tv i nagle by wszystko było ok i zgodne z regulaminem :)
1
@thorin Wszystko zależy co masz napisane na umowie. Często np. salony, komisy biorą taką opłatę na siebie
0
Piękny widok jak Alpine wyprzedza Mercedesa :)
0
To błąd Charlesa czy awaria? Wyglądało jak awaria