La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1266 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł! Wygrywasz lub zwrot pieniędzy z opcją wypłaty. Do tego freebet 20 zł i 10 zł!

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

0

Po zakupie samochodu muszę pójść do urzędu skarbowego z umową i odprowadzić podatek?

0

@thorin tak. Możesz też zrobić to przez internet

1

@thorin Wszystko zależy co masz napisane na umowie. Często np. salony, komisy biorą taką opłatę na siebie

0

@krzywy ja to zrobiłem przez internet, ale po jakimś czasie zadzwonili do mnie, żebym przyjechał, bo trzeba dodatkowo jakiś dokument wypełnić. Zapytałem jak on się nazywa to mi odpowiedzieli (nie pamiętam już jak), ale tego przez internet nie można zrobić tylko osobiście trzeba przyjechać.

0

@tadzik447 Pewnie chcieli tłumaczenie z mongolskiego podpisane przez sołtysa. XXI wiek, cyfrowe państwo, człowiek sam im podatek w zębach przynosi to jeszcze go ganiają,bo przez neta nie można załatwić. Ręce opadają.

0

@thorin Ja wypełniłam ten dokument pit jakiś tam chyba to się nazywa normalnie ręcznie i wysłałam pocztą poleconym z potwierdzeniem odebrania listu. Kasę zapłaciłam przelewem na urzad skarbowy. I tak można bez wizyty u nich bo najpierw pisałam maila do urzędu czy można zrobić to bez odwiedzania ich .

0

@maroon W sumie to trzeba było wpisać tam to samo co na umowie kupna sprzedaży. Swoje dane, numer rejestracyjny, markę, model, rok produkcji i przebieg pojazdu. Chociaż przebiegu nie miałem to kazali wpisać markę, model, rocznik i numer telefonu. Oprócz tego ile kosztował samochód i jaki podatek był zapłacony. Bezsens jak nie wiem, ale co zrobisz :P

0

@tadzik447 No ja wiem,że nic nie zrobisz. Ale czasami jest też tak,że siedzi jakaś starsza babka i nie ogarnia,że dziś można pewne rzeczy przez neta załatwić. Kiedyś cos tak załatwiałem to dzwoni zdziwiona i czemu ja nie przyszedłem osobiście i że pierwszy raz takie coś przez neta ktoś załatwia. I o dziwo nawet się udało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?