1

@vangoor Na kilku przystankach juz tego nawet nie mowia bo skmki jezdza jak chca :) uwielbialem to jak spiewka leciala ze pociag wjezdza a po nim ani widu ani slychu :D

0

@BorzyKrzys Ciekawe czy oni tutaj zostają czy jadą dalej

1

@Roobo Od jakiegoś czasu w autach po uderzeniu składa się wszystko jak harmonijka. Uderzenie mógł przyjąć jakiś element wewnętrzny, a zderzak tylko odskoczył. Lepiej dokładniej sprawdź auto od spodu.

1

@Encore Zawsze się zastanawiam czy oni mierzą akurat na danego piłkarza :) czy taka wrzutka na aferę :)

0

@Rl9k1nG W trakcie gry z podstawki w pewnym momencie wpleciony zostanie kolejny wątek fabularny. Na stronach jest opisany kiedy mniej więcej, ale może ktoś nie chce wiedzieć to nie będę pisać tutaj. Ale jest to nawet podane na oficjalnym streamie Cyberpunka Red Stream dodany 26 sierpnia

0

@HypeR Strzał, ala Ronaldo. Opadająca piłka, tylko dlaczego on tak daleko od lini stał

0

Ale ręcznik na bramce :)

0

@Katalończyk 99 Np. jest to naturalny ruch człowieka. Nikt nie biega z rękoma przy ciele, a do tego chyba dążą. Te włos na barku dalej, niema tu znaczenia

1

Taka kiepska jakość obrazu, ale milimetrowy spalony są wstanie wyznaczyć :)

0

@barcowy1899 Zajęli możliwe 1 i 2 miejsce. Bo RBR narazie liga wyżej :P

3

Ferrari piękna walka... między sobą :P

0

Kara dla Leclerca za kiwanie przy hamowaniu powinna być

0

Prawie podcięli Sainza :D

0

@mekston Bardzo dobrze, ale ryzykownie tak ścinać. To on może dostać strzała w tylnie koło i to jego obróci. Ale dobrze się broni

0

I po wyścigu. Max już drugi. Teraz nie odpuści :)

1

@Technik Nie no wiem, oczywiście, ale komicznie to wyglądało :D

0

Takie wyścigi są super :) ale Max pewnie będzie marudzić, że źle go wezwali

1

Perez mija wszystkich jak tyczki beka :D #różnica tempa :)

1

Ale masakra z tym hymnem....

0

@partymaker +10 powinno być nawet

0

@Dieselzor Max lepszy, ale uszkodzone auto mial

0

No i pięknie. 5 sek dla ksieciunia

1

@ptrx Tak myślę że dziś może wogole go nie bedzie

0

Ten suc dobrze popyla po torze. Dawać resztę :)

0

A niech oni zaoraja ten tor :) ciągle deszcz i deszcz :)

3

Max pewnie jak pitstop dobrze pójdzie to zjedzie, a i tak wyjedzie pierwszy :D

0

@Technik Normalne, że wolniej tak, ale nie aż 7-8 sekund. Z reguły jest to 3-4

0

Ale duża różnica w czasach. Kwali na 1.17 a wyścig 1:24

0

Po co Ferrari zakłada miękką jak jej nie wykorzystują :)

1

Dublet Alpine :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?