0

@mekston Perez trzyma tempo. I dobrze. Takie miejsca na podium jak najbardziej :)

0

Ależ Ferrari zamulują

0

Co ten Williams wyrabia ? Ściągnąć odrazu uszkodzony bolid, a nie takie coś robią

0

@Tomo1989 3-4 okrążenia tym tempem :) :P

0

Sainz blokuje trochę Leclerca

1

Safety car przy tak zaparkowanym aucie. Śmiech na sali :D :D

1

@Traba727 Z oficjalnym awaria półosi

0

Zaraz pojedynek Verstapen vs. Hamilton. Wg. mnie Lewis nie powinien walczyć mocno bo jest na twardych. Powinien oszczędzać opony. CHociaż wiadomo jak to między nimi :)

0

@Chaoss Dokładnie. Kibicuję Perezowi, ale coś obawiam się tej strategi Astona. Wyglądają hiper solidnie

0

@takisobiektos A nie mógł zostać obić swoją tablicę :) ?

0

@Kessie Z tych dwóch zdjęć nie. Ale trzeba by pełen obraz mieć

0

Alonso tak stary, że ścigał się z ojcem Maxa :) Stary, ale wciąz jary hehe

3

@ptrx Nie zgodzę się. Jak było rok temu ? Oba Redbulle odpadły. Wszyscy już po 3-4 wyścigach mówili że Ferrari wygrało

3

Alonso Driver of the Day - 53 % głosów. Zasłużone !! :)

0

Miesjce Sargeanta dobre jak na pierwszy wyścig

1

@michal26 Wydaję mi się, że kontuzja może się u niego odzywać. Bo cisnął na początku i nagle przestał

2

@Tomo1989 Nie :) ale awansował na 3 miejsce w pięknym stylu :)

4

Yes, bye bye :)

0

@Ktos11111 Zepsuł się

3

Alonso driver of the day, musi :)

0

Szkoda, że jeszcze Stroll nie ciśnie

4

Ależ szkoda mi Leclerca

2

Ależ doświadczenie Alonso. Załapał się na detekecje DRS i wyprzedził po czym wlaczyl DRS :)

0

Dwa razy miękkie ? Ciekawe

0

@Chaoss Alonso też na początku przysnął

0

@mekston Wydaje mi się, że spokojnie mógłby łyknąć Lewisa ale chyba go blokują

0

Ale Astony zepsuły. I dodatkowo i jeszcze mogli się nawzajem wyeliminować

0

No i Perez przysnął trochę :)

0

@takisobiektos Już zaczęli. Odpuścili Q3 na rzecz opon, więc coś w planach mają

0

@budel17 Z początku może nie, bo Max obroni pierwsze miejsce, ale zobaczymy jak ze strategią będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?