Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Perez trzyma tempo. I dobrze. Takie miejsca na podium jak najbardziej :)
0
Ależ Ferrari zamulują
0
Co ten Williams wyrabia ? Ściągnąć odrazu uszkodzony bolid, a nie takie coś robią
0
@Tomo1989 3-4 okrążenia tym tempem :) :P
0
Sainz blokuje trochę Leclerca
1
Safety car przy tak zaparkowanym aucie. Śmiech na sali :D :D
1
@Traba727 Z oficjalnym awaria półosi
0
Zaraz pojedynek Verstapen vs. Hamilton. Wg. mnie Lewis nie powinien walczyć mocno bo jest na twardych. Powinien oszczędzać opony. CHociaż wiadomo jak to między nimi :)
0
@Chaoss Dokładnie. Kibicuję Perezowi, ale coś obawiam się tej strategi Astona. Wyglądają hiper solidnie
0
@takisobiektos A nie mógł zostać obić swoją tablicę :) ?
0
@Kessie Z tych dwóch zdjęć nie. Ale trzeba by pełen obraz mieć
0
Alonso tak stary, że ścigał się z ojcem Maxa :) Stary, ale wciąz jary hehe
3
@ptrx Nie zgodzę się. Jak było rok temu ? Oba Redbulle odpadły. Wszyscy już po 3-4 wyścigach mówili że Ferrari wygrało
3
Alonso Driver of the Day - 53 % głosów. Zasłużone !! :)
0
Miesjce Sargeanta dobre jak na pierwszy wyścig
1
@michal26 Wydaję mi się, że kontuzja może się u niego odzywać. Bo cisnął na początku i nagle przestał
2
@Tomo1989 Nie :) ale awansował na 3 miejsce w pięknym stylu :)
4
Yes, bye bye :)
0
@Ktos11111 Zepsuł się
3
Alonso driver of the day, musi :)
0
Szkoda, że jeszcze Stroll nie ciśnie
4
Ależ szkoda mi Leclerca
2
Ależ doświadczenie Alonso. Załapał się na detekecje DRS i wyprzedził po czym wlaczyl DRS :)
0
Dwa razy miękkie ? Ciekawe
0
@Chaoss Alonso też na początku przysnął
0
@mekston Wydaje mi się, że spokojnie mógłby łyknąć Lewisa ale chyba go blokują
0
Ale Astony zepsuły. I dodatkowo i jeszcze mogli się nawzajem wyeliminować
0
No i Perez przysnął trochę :)
0
@takisobiektos Już zaczęli. Odpuścili Q3 na rzecz opon, więc coś w planach mają
0
@budel17 Z początku może nie, bo Max obroni pierwsze miejsce, ale zobaczymy jak ze strategią będzie