Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lama20 Ale to nie do mnie tak, nie do mnie
0
@FCB24 No tak. Ma patelnie i strzela w bramkarza
0
@Kengo Bo to partacze strzelajace w srodek bramki
2
Chlopy zarabiajace miliony a strzelaja w srodek bramki. Nigdy tego nie zrozumiem
0
Zolta tutaj dla Upa powinna byc. Za atak w druga strone daja karne.....
2
Ja tam faulu nie widzialem. Frankowski za daleko pilke wypuscil
0
Te dlugie pilki wogole nie dochodza. Obi jacys tepi sa ?
0
Dembele niezle miesza, ale dobrze ze nogi niema nastawionej :)
0
@RoberDzik Jeszcze raz przytoczę taki fajny przykład. Rosja atakowała za rządu .... uwaga .... demokratycznego prezydenta już 3 razy :)
0
Ale teraz Maszyna zrobi awanture w szatni :)
0
Maszyna macha lapkami, ale jak ma patelnie to sie obsrywa
2
Maszyna nawet plecami potrafi podacsię :)
0
@BartqRKO Wyobrazcie sobie ta interpretacje w 90 minucie.
1
Nie no... oni rozpatrywali ten milimetrowy spaliny ? Przeciez to wiatr podwial mu rekaw.. myslalem ze rozpatrywali spalony tego ktory zostal sfaulowany pozniej
1
@mrboom Oczywiście, obrońca zawsze ma łatwiej. On musi tylko wstawić nogę, głowę by smyrnąć piłkę. Ale tak zaczynam zauważać to, że on sobie nie radzi do końca z fizycznym, aktywnym kryciem. Dużo lepiej mu idzie z obrońcą, który mu zostawia te parę centymetrów luzu
0
@mrboom Jak na moje miał dużo przegranych pojedynków 1 v 1 o górną piłkę. Źle się zastawiał. Bardzo często obrońca z tyłu wsadzał nogę, przepychał go i wybijał piłkę.
0
@kynio302 Może rękawica była brudna, nie wiem. Tyle razy się widziału interwencje bramkarzy i nigdy nie widziałem by gwizdać za interwencję 1 m od bramki w powietrzu. W takim przypadku po różnym zawsze powinien być karny.
0
@Kondziu_FCB Ale to chyba nie do mnie ? Tobie nie odpisywałem.
1
Zeby jeszcze bylo za co tego buca przepraszac
1
A moze oni beda atakowac dopiero z Francja :) ?
0
No gra baaaaardzo slaba. Awans dzieki kartkom hehe
0
Ten sedzia jak nie jest sprzedany to poprostu dostal licencje w chipsach
0
@Miracle_aligner Czyli rozumiem ze zawsze kibicujesz druzynie ktora wygrywa z Barcelona ?
2
Dostal rekawica i tak plakal. To co to bedzie jak Meksykanski bokser sie do niego dobierze hehe
3
@Piorun To jakiś nowy język/dialekt itp ? Bo nic a nic nie rozumiem
1
@Kessie A tu Vettel na szefa :P
0
@an_di Ten piłkarz umie tylko magicznie kosić piłkarzy i nie dostawać za to kartek :) :)
0
@aqqi Obejrzyj powtórkę. Odbiło się od obrońcy i mocno zmieniło kierunek.
0
Przypadek, a Ci ględzą o magii. Zwykły farfocel po rykoszecie
0
Ten sędzia był kiedyś tancerzem może :) ?