0

@Lama20 Ale to nie do mnie tak, nie do mnie

0

@FCB24 No tak. Ma patelnie i strzela w bramkarza

0

@Kengo Bo to partacze strzelajace w srodek bramki

2

Chlopy zarabiajace miliony a strzelaja w srodek bramki. Nigdy tego nie zrozumiem

0

Zolta tutaj dla Upa powinna byc. Za atak w druga strone daja karne.....

2

Ja tam faulu nie widzialem. Frankowski za daleko pilke wypuscil

0

Te dlugie pilki wogole nie dochodza. Obi jacys tepi sa ?

0

Dembele niezle miesza, ale dobrze ze nogi niema nastawionej :)

0

@RoberDzik Jeszcze raz przytoczę taki fajny przykład. Rosja atakowała za rządu .... uwaga .... demokratycznego prezydenta już 3 razy :)

0

Ale teraz Maszyna zrobi awanture w szatni :)

0

Maszyna macha lapkami, ale jak ma patelnie to sie obsrywa

2

Maszyna nawet plecami potrafi podacsię :)

0

@BartqRKO Wyobrazcie sobie ta interpretacje w 90 minucie.

1

Nie no... oni rozpatrywali ten milimetrowy spaliny ? Przeciez to wiatr podwial mu rekaw.. myslalem ze rozpatrywali spalony tego ktory zostal sfaulowany pozniej

1

@mrboom Oczywiście, obrońca zawsze ma łatwiej. On musi tylko wstawić nogę, głowę by smyrnąć piłkę. Ale tak zaczynam zauważać to, że on sobie nie radzi do końca z fizycznym, aktywnym kryciem. Dużo lepiej mu idzie z obrońcą, który mu zostawia te parę centymetrów luzu

0

@mrboom Jak na moje miał dużo przegranych pojedynków 1 v 1 o górną piłkę. Źle się zastawiał. Bardzo często obrońca z tyłu wsadzał nogę, przepychał go i wybijał piłkę.

0

@kynio302 Może rękawica była brudna, nie wiem. Tyle razy się widziału interwencje bramkarzy i nigdy nie widziałem by gwizdać za interwencję 1 m od bramki w powietrzu. W takim przypadku po różnym zawsze powinien być karny.

0

@Kondziu_FCB Ale to chyba nie do mnie ? Tobie nie odpisywałem.

1

Zeby jeszcze bylo za co tego buca przepraszac

1

A moze oni beda atakowac dopiero z Francja :) ?

0

No gra baaaaardzo slaba. Awans dzieki kartkom hehe

0

Ten sedzia jak nie jest sprzedany to poprostu dostal licencje w chipsach

0

@Miracle_aligner Czyli rozumiem ze zawsze kibicujesz druzynie ktora wygrywa z Barcelona ?

2

Dostal rekawica i tak plakal. To co to bedzie jak Meksykanski bokser sie do niego dobierze hehe

3

@Piorun To jakiś nowy język/dialekt itp ? Bo nic a nic nie rozumiem

1

@Kessie A tu Vettel na szefa :P

0

@an_di Ten piłkarz umie tylko magicznie kosić piłkarzy i nie dostawać za to kartek :) :)

0

@aqqi Obejrzyj powtórkę. Odbiło się od obrońcy i mocno zmieniło kierunek.

0

Przypadek, a Ci ględzą o magii. Zwykły farfocel po rykoszecie

0

Ten sędzia był kiedyś tancerzem może :) ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?