Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fajne te opcje z kamerkami na Viaplay. Ale jakość obrazu wydaje mi się, że nie za wysoka
4
@DamianBarcaCule Zabawne, że jeszcze jest oburzony na kartkę :) powala piłkarza jakby pomylił dyscypliny :)
0
Papudraki, przegrać z dołem tabeli. Rozumiem z czołówką, ale tutaj ?
2
@Ojciec5tkidzieci Ja to bym dał mu przykład połowy Francji :)
1
@Persili Przynajmniej się nie potknął :)
0
@ranger3120 Jeszcze Stany Zjednoczone :)
0
@maroon No właśnie. Za tym domyślam się, że będą chcieć wprowadzić zakaz poruszania się. Ale samą rejestracje pewnie będzie można ominąć.
8
No i Europa pogrzebana. Jak ta regulacja o braku spalinowych od 2035 wejdzie na dobre. Kontynet się sam zaorze, a inne się będą z nas śmiać .... i to nie jest, że EU jest takie piękne i eco. Przecież oni całą produkcję wywalają poza kontynent.
0
Durant do Suns, Irving do Mavericks. Który lepszy ruch zrobili ? Obaj to niżej notowanych drużyn, ale wydaje mi się, że Suns mogą się odbić jeszcze.
0
@cris2706
1. Phoebe z Przyjaciół
0
@Allbi Kawa mielona w normalnych ilościach 2-3 filiżanki bez cukru i mleka jest akurat zdrowa, więc kiepskie porównanie .....................................
0
@Criss18Barca Idąc rano na kolejkę mijam lekko kilkadziesiąt licealistów. Ponad połowa z nich z energetykiem w ręku. Oni już rano zmęczeni. To co będzie za parę lat .....
0
Sociedad jak trzęsie portkami .... grają jeszcze mniej kreatywnie niż Barcelona w najsłabszych meczach
0
Sędziowie La Liga czy sędziowie NBA ? Którzy gorsi :) ? Po decyzjach z ostatnich miesięcy na czoło wysuwają się wg. mnie "sędziowie NBA" :)
2
@AlexDark00 Jego osoba udowadnia, że możesz byle jak robić, ale robić :)
2
A co sądzicie o sędziowaniu ? Chyba dobrze sędziował generalnie ? I jeszcze piękna zółta za symulkę :)
1
Miasta we Francji dziś zapłacą rachunek :)
0
@tomek8756 Coś tu jest nie tak skoro zdrowych ludzi karmią lepiej niż chorych
0
Biedna Krysia, tyle ją omija. A nóż widelec by sięzałapała na którąś bramkę :P
1
@VamosDeJong Np. po meczu Belgi z Marokiem troszkę pogrillowali sobie na ulicy i robili sobie Black Friday :)
3
Czyli kolejne huczne imprezy w Belgii dzisiaj :) ?
0
@Kessie Mocno za ostro. Ale fakt jest taki. Nic go nie nauczył karny z Meksykiem. Żadnych wniosków. Więc można się doszukiwać braku inteligencji.
1
@Jano1708 To prawda, obrońcy go czyścieli. Nawet nie musieli podwajać go
1
Sorki, ale to jest średniak. Nic go pierwszy karny nie nauczył. Chyba nie oglądał Ronaldo
0
Szkoda ze to drewno strzelilo. Ale przynajmniej w srodek bramki nie strzela
0
Pamietacie jak kiedys Krychowiak zatrzymal Messiego :) ?
2
Pytanie co odgwizdal. Jedyne co tam nie tak bylo to mozna sie dopatrzec faulu na Cashu
0
@Lama20 Ale to nie do mnie tak, nie do mnie
0
@FCB24 No tak. Ma patelnie i strzela w bramkarza
0
@Kengo Bo to partacze strzelajace w srodek bramki