1

Fajne te opcje z kamerkami na Viaplay. Ale jakość obrazu wydaje mi się, że nie za wysoka

4

@DamianBarcaCule Zabawne, że jeszcze jest oburzony na kartkę :) powala piłkarza jakby pomylił dyscypliny :)

0

Papudraki, przegrać z dołem tabeli. Rozumiem z czołówką, ale tutaj ?

2

@Ojciec5tkidzieci Ja to bym dał mu przykład połowy Francji :)

1

@Persili Przynajmniej się nie potknął :)

0

@ranger3120 Jeszcze Stany Zjednoczone :)

0

@maroon No właśnie. Za tym domyślam się, że będą chcieć wprowadzić zakaz poruszania się. Ale samą rejestracje pewnie będzie można ominąć.

8

No i Europa pogrzebana. Jak ta regulacja o braku spalinowych od 2035 wejdzie na dobre. Kontynet się sam zaorze, a inne się będą z nas śmiać .... i to nie jest, że EU jest takie piękne i eco. Przecież oni całą produkcję wywalają poza kontynent.

0

Durant do Suns, Irving do Mavericks. Który lepszy ruch zrobili ? Obaj to niżej notowanych drużyn, ale wydaje mi się, że Suns mogą się odbić jeszcze.

0

@cris2706
1. Phoebe z Przyjaciół

0

@Allbi Kawa mielona w normalnych ilościach 2-3 filiżanki bez cukru i mleka jest akurat zdrowa, więc kiepskie porównanie .....................................

0

@Criss18Barca Idąc rano na kolejkę mijam lekko kilkadziesiąt licealistów. Ponad połowa z nich z energetykiem w ręku. Oni już rano zmęczeni. To co będzie za parę lat .....

0

Sociedad jak trzęsie portkami .... grają jeszcze mniej kreatywnie niż Barcelona w najsłabszych meczach

0

Sędziowie La Liga czy sędziowie NBA ? Którzy gorsi :) ? Po decyzjach z ostatnich miesięcy na czoło wysuwają się wg. mnie "sędziowie NBA" :)

2

@AlexDark00 Jego osoba udowadnia, że możesz byle jak robić, ale robić :)

2

A co sądzicie o sędziowaniu ? Chyba dobrze sędziował generalnie ? I jeszcze piękna zółta za symulkę :)

1

Miasta we Francji dziś zapłacą rachunek :)

0

@tomek8756 Coś tu jest nie tak skoro zdrowych ludzi karmią lepiej niż chorych

0

Biedna Krysia, tyle ją omija. A nóż widelec by sięzałapała na którąś bramkę :P

1

@VamosDeJong Np. po meczu Belgi z Marokiem troszkę pogrillowali sobie na ulicy i robili sobie Black Friday :)

3

Czyli kolejne huczne imprezy w Belgii dzisiaj :) ?

0

@Kessie Mocno za ostro. Ale fakt jest taki. Nic go nie nauczył karny z Meksykiem. Żadnych wniosków. Więc można się doszukiwać braku inteligencji.

1

@Jano1708 To prawda, obrońcy go czyścieli. Nawet nie musieli podwajać go

1

Sorki, ale to jest średniak. Nic go pierwszy karny nie nauczył. Chyba nie oglądał Ronaldo

0

Szkoda ze to drewno strzelilo. Ale przynajmniej w srodek bramki nie strzela

0

Pamietacie jak kiedys Krychowiak zatrzymal Messiego :) ?

2

Pytanie co odgwizdal. Jedyne co tam nie tak bylo to mozna sie dopatrzec faulu na Cashu

0

@Lama20 Ale to nie do mnie tak, nie do mnie

0

@FCB24 No tak. Ma patelnie i strzela w bramkarza

0

@Kengo Bo to partacze strzelajace w srodek bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?