Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Niente 200 mln za niego? 20 może tak, on będzie ciągle fochować.
0
Perezowi to chyba trzeba już podziękować
0
@Adamski69 Pytanie, jaka jest rzeczywistość. Oczywiście obrazków jak na zachodzie niema i oby tak pozostało.
1
@Kidd 1.) Verstappen
2.) Alonso
3.) RBR
4.) Russel
5.) Ver Sai Ham
6.) BONUS: Sai
4
@Medium Szczególnie od takich pokroju mekambe
1
@Death_voice Niezbyt normalny kraj. I że jest przyzwolenie na takie akcje...
4
Apropo tego wydarzenia pod Paryżem. Wynika że ten młodociany nie poddał że pierwszej kontroli i uciekając prawie przejechał rowerzystę i pieszego. Nie poddał się drugiej kontroli. Strzały wg. mnie usprawiedliwione skoro stwarzał niebezpieczeństwo dla innych. To że go zabił strzelając raczej skutki tego że nie wykonywał poleceń. Jak tam 17 latek ucieka w takim audi to obstawiam że kilka razy dziennie ktoś ulega ranom postrzałowymi. Zarzut morderstwa przez policjanta za duży. Ale pewnie pod publikę to robią.
0
Ktoś nowe Grand Tour oglądał może? Początkowa scena, jak wskazują miejsca na mapie. Pokazują palcami z pomalowanymi paznokciami. A w rzeczywistości żaden z prowadzących ich niema:)
6
Żema pel coś tam coś. Mam nadzieję, że przetłumaczą co do słowa
0
Oddaj pasa :)
0
@IronSanHybrid On się prędzej wkrwawi niż podda coś mi się wydaje
1
@mekston Blokował swojego :) Może myślał, że to już wyścig :)
0
@IronSanHybrid Czekałem aż jakaś orka go wpierniczy :)
15
Marciniak tymi swoim tłumaczeniami sam sobie strzelił w kolano wg. mnie. Był to był. A jeszcze ogłasza, że nie wiedział do kogo idzie. Robi z siebie nie poważną osobę. Nie jest to żadna organizacja terrorystyczna czy podobna, więc niema czego się wstydzić. Jakby poszedł na event organizowany przez skrajną lewicę też by przepraszał?
0
Chyba coś przeprogramowali u Checo, bo traci mocno
0
@Ktos11111 To wtedy nie. Pewnie zajedzie hardy i na ~37 pewnie zmieni na medium
0
A czy Max może założyć drugie hardy ?
0
Oby tylko zespół Red Bulla nic nie zakombinował ....
2
Myślałem, że jakoś chociaz powalczy ten Russel :)
2
Zaraz pojedynek Rus vs. Ver :)
1
@kiper09 To już dawno obalone :) w prime time Merc miał większą przewagę :)
0
Ale Max łyknął naraz Magnussena i Lecr :)
0
Alonso zapewne objedzie Sergio na starcie, ale ten go wyprzedzi z DRSem. Ciekaw jestem jak Maxa będzie gonić. Za dużo to tutaj wyprzedzania niema.
0
Dwóch weteranów na pierwszej lini :)
0
No i Leclerc zniszczył kwalifikacje :)
0
Zapomnieli Lewisa na tor wypuścić ? Jak można tak źle czas wyliczyć ?
0
No to chyba dziś już do śmiechu nie będzie :(
0
@Inko Upiekło mu się :) na farcie :)
1
@stickie Mega rzadko
0
@fart Dziwię się, że nie odgwizdali faulu przy pierwszej obronie.