- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
147
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Safrani
47
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Michu94
3
Japrdl, real sobie działa po cichu z transferami, a my zostaliśmy i prawdopodobnie, zostaniemy z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
15
Marciniak tymi swoim tłumaczeniami sam sobie strzelił w kolano wg. mnie. Był to był. A jeszcze ogłasza, że nie wiedział do kogo idzie. Robi z siebie nie poważną osobę. Nie jest to żadna organizacja terrorystyczna czy podobna, więc niema czego się wstydzić. Jakby poszedł na event organizowany przez skrajną lewicę też by przepraszał?
0
@Tomason No ogolnie nie wiem po co chodzić na akcje organizowane przez skrajna prawicę, którymi postulatami jest dosłownie wykluczanie Żydów i LGBT, nie wiem po co miałby chodzić na akcje organizowane przez skrajną lewicę.
0
@Compadre jaka skrajna prawica? Jaki wykluczanie Żydów i LGBT? xD ale.fikołki. Jeszcze przytocz 5 Konfederacji to już będę wiedział że rozmawiam z biednym człowiekiem i bynajmniej nie mam tu na myśli finansów.