0

Max kiepskie starty więc tam są szanse dla innych kierowców

0

Jak już chcą pozwolić się ścigać, to pozwolić na DRS odrazu

0

@mekston Ale pojechali z tą czerwoną :)

3

Hamilton jaki geniusz. Doganiają go i mówi, że są szybcy :D a może nigdy nie widział tak szybkich bolidów ? :)

0

Szkoda, że Alonso odpuścił

0

@Bykunn Podium napewno nie. Teraz jak Russel odpadł to obstawiam 6 miesjce

0

Tylko nie Russel .....

1

Dobra Gasly, spadaj gdzieś bo hamujesz ekipę :)

1

Czyli widać, że Lewis był hamulcowym :P

2

Magnussen bez hamulców :D

3

@Bykunn Też by się odezwał. Sędziowie to sprawdzają w innych wyścigach to czemu nie pytać o to tutaj

0

@Orlik00 Nie dawałbym tego jako pech. Za dużo aut w wężyku. Tak się nie ścina w takim momencie. Można próbować w walce 1v1. A tam były conajmniej 3-4 bolidy w jednym miejscu

0

@culer_5306751 Wręcz wyglądało jakby go przepuścił.

0

Pokazali inne powtórki w sprawie Leclerca. Co on sobie myślał ścinając do środka ? Że te inny bolidy zniknęły ?

1

@mekston Jeszcze parę takich i na podium wskoczy :D

1

@mekston A to Arabia miała być taka podatna na wypadki :)

1

@Omoziu Ale czerwona teraz trochę zmienia postać rzeczy :)

1

@Omoziu Hamiltona zostawili na atak Maxa. A Russel moze budowac nowa strategie

0

Wystawili Hamiltona :) to mi sie podoba :D

0

Jak na moje jakies problemy z hamulcami Maxa. Szkoda, że dwa merce na przodzie.

2

Błąd Leclerca. Wciskał się na wykałaczkę

1

@mekston Poprawił o 0.5 sekund :)

0

Policz do 0.009 sekundy :)

0

@mekston Ja niczego nie sugeruję przecież :) to bardziej wygląda nieprofesjonalnie.

0

Nie czaję, jak można przygotować jeden bolid na 1 miejsce a drugie na 20 :)

1

@siuuu Takich ludzi tu trzeba, brawo dla Ciebie. Odpowiadasz z argumentami. A nie wklejasz hasła, piszesz popularne dyrdymały jak niektórzy tutaj. Pewnie jakieś szablony mają. " Jak piszą to, to wklej to, że to i tamto :) "

0

@urbipl I niech ktoś powie, że tvn próbuje dobra dla Polski. O tyle ile tvp przesadza w jedną stronę, to tvn potrafi tylko pluć. Już nawet koalicja obywatelska się czasem od nich odcina :)

2

Podanie jakby dopiero co uczył się grać ....

0

Russel ciśnie jak Mad Man ... i stracił czas do Alonso :) nieźle cisnął :)

0

Jak Lewis nie może poradzić sobie z Russelem, to jak on chce walczyć z Redbullami czy Astonem ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?