Tomason
Dołączył/a: marzec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Max kiepskie starty więc tam są szanse dla innych kierowców
0
Jak już chcą pozwolić się ścigać, to pozwolić na DRS odrazu
0
@mekston Ale pojechali z tą czerwoną :)
3
Hamilton jaki geniusz. Doganiają go i mówi, że są szybcy :D a może nigdy nie widział tak szybkich bolidów ? :)
0
Szkoda, że Alonso odpuścił
0
@Bykunn Podium napewno nie. Teraz jak Russel odpadł to obstawiam 6 miesjce
0
Tylko nie Russel .....
1
Dobra Gasly, spadaj gdzieś bo hamujesz ekipę :)
1
Czyli widać, że Lewis był hamulcowym :P
2
Magnussen bez hamulców :D
3
@Bykunn Też by się odezwał. Sędziowie to sprawdzają w innych wyścigach to czemu nie pytać o to tutaj
0
@Orlik00 Nie dawałbym tego jako pech. Za dużo aut w wężyku. Tak się nie ścina w takim momencie. Można próbować w walce 1v1. A tam były conajmniej 3-4 bolidy w jednym miejscu
0
@culer_5306751 Wręcz wyglądało jakby go przepuścił.
0
Pokazali inne powtórki w sprawie Leclerca. Co on sobie myślał ścinając do środka ? Że te inny bolidy zniknęły ?
1
@mekston Jeszcze parę takich i na podium wskoczy :D
1
@mekston A to Arabia miała być taka podatna na wypadki :)
1
@Omoziu Ale czerwona teraz trochę zmienia postać rzeczy :)
1
@Omoziu Hamiltona zostawili na atak Maxa. A Russel moze budowac nowa strategie
0
Wystawili Hamiltona :) to mi sie podoba :D
0
Jak na moje jakies problemy z hamulcami Maxa. Szkoda, że dwa merce na przodzie.
2
Błąd Leclerca. Wciskał się na wykałaczkę
1
@mekston Poprawił o 0.5 sekund :)
0
Policz do 0.009 sekundy :)
0
@mekston Ja niczego nie sugeruję przecież :) to bardziej wygląda nieprofesjonalnie.
0
Nie czaję, jak można przygotować jeden bolid na 1 miejsce a drugie na 20 :)
1
@siuuu Takich ludzi tu trzeba, brawo dla Ciebie. Odpowiadasz z argumentami. A nie wklejasz hasła, piszesz popularne dyrdymały jak niektórzy tutaj. Pewnie jakieś szablony mają. " Jak piszą to, to wklej to, że to i tamto :) "
0
@urbipl I niech ktoś powie, że tvn próbuje dobra dla Polski. O tyle ile tvp przesadza w jedną stronę, to tvn potrafi tylko pluć. Już nawet koalicja obywatelska się czasem od nich odcina :)
2
Podanie jakby dopiero co uczył się grać ....
0
Russel ciśnie jak Mad Man ... i stracił czas do Alonso :) nieźle cisnął :)
0
Jak Lewis nie może poradzić sobie z Russelem, to jak on chce walczyć z Redbullami czy Astonem ?