La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 412 Culés

4

Szkoda, że nikt nie zarzuca braku demokracji w niemczech, które to chcą zbanować partię afd. Widać, że nie do końca prawo ludu tam działa. Możesz głosować dowolnie dopóki Twój głos jest oddany na poprawną i słuszną partię widać :) a to nam się zarzuca brak demokracji :D

2

@Tomason przypominam, że hitler też doszedł do władzy demokratycznie. Demokracja nie jest idealnym ustrojem bo łatwo jest zjednoczyć ograniczona część społeczeństwa szukając wspólnego wroga. Muszą być jakieś bramy zabezpieczające przed przejęciem władzy przez idiotow, wystarczy spojrzeć co się stało na Węgrzech, Rosji itp. gdzie ileś tam lat temu „demokracja” zwyciężyła.

0

@Tomason czyli jak na Białorusi, Rosji, Korei. Kurde gdzie uciekać UE nie bo demokracji brak, Rosja nie.

0

@tbas Urugwaj. Naprawdę wspaniałe miejsce do życia.

8

@chosenone To niech się zastanowią czy dalej to nazywają demokracją czy nie. Chcą przekonać ludzi do głosowania to niech to robią w debatach itp. Poza tym przykład Niemiec za hitlera. Kraj został zduszony po pierwszej wojnie swiatowej. Francja nimi pomiatała. Zaczęto bardzo mocno wykorzystywać klasę średnią. Żydzi swoje dokładali. Tzn, kraj był źle rządzony. Przyszedł ktoś kto dał im odpowiedzi jak sobie z tym poradzić. Ostatecznie okazał się bardzo złym zwierzęciem. Niech kraje które mają problemy ze skrajną prawicą, niech najpierw spojrzą w lustro, jakie już gówno zgotowali ludziom. Niech zaczną poprawę od siebie. To nie wina ludzi czy trolli, że głosują jak głosują tylko sytuacji w danym kraju

0

@Safrani kurde ale tam bida. Nawet na Hawajach się leją. :( nie ma ratunku dla nas.
@Tomason w Niemczech była bieda i potężny kryzys co Hitler wykorzystał. Obecnie u nas nie ma biedy i żyje się dobrze, ale młodych korci do zmiany bo myślą że może żyć się jeszcze lepiej. Więc wszędzie szuka się tych alternatyw z wiarą lepszego jutra.
Jeśli Niemcy chcą wyciąć afd bo twierdzą że sponsorowanie przez Rosję to uważam że powinni to udowodnić jeśli tak jest.

1

@tbas tam wcale nie taka bida w tej chwili.

0

@tbas No jak chcą sterować wyborami oraz dopuszczać tylko określone partie do startów, to tak. Tam gdzie tak robią to będzie jak w tych krajach co wymieniłeś jeśli chodzi o władzę

7

@chosenone Ale gość trochę racji ma. To że skrajni wrócili i są blisko władzy to pochodna nieudolności władz libarałów, którzy zawiedli miliony obywateli nie dając im żadnych porządnych rozwiązań. Mówi się tyle o Le Pen, ale ona nic szczególnego nie robi - skupia ludzi których Macron miał w du... i to nie jest jej wina.

5

@tbas Jeśli, że tak powiem udowodnią to w niezależnych sądach, np. gdzieś poza krajem, ewidentne dowody to tak, zgadzam się wtedy z banem na taką partię. Bo jest to ingerencja innego kraju w drugi ale .... to przecież dzieje się na całym świecie. Chyba nie sądzisz, że partie w wielu krajach same się sponsorują ? Jestem na 100 % pewny, że wielu krajach znalazły by się dowody na wpływy usa, chin, rosji itd. Chciałbym przypomnieć początki parti dzisiejszej KO. Początki sponsoringu który pochodził z niemiec :)

12

@chosenone "Muszą być jakieś bramy zabezpieczające przed przejęciem władzy przez idiotow," To szkoda,że nikt nie stosuje tego zabezpieczenia przed lewicą i przed zielonymi.

5

@chosenone a jakie bramy zabezpieczajace sa przed skrajna lewica, ktora owladnela Europe? Czemu nie mowi sie o tym jak niebezpieczne jest indoktyrnowanie dzieci w duchu lgbt, dopuszczanie mezczyzn do kobiecych przestrzeni i sportow, widmo uniwersalnego dochodu, wpuszczanie wszystkich imigrantow, zakaz samochodow i samolotow dla zwyklych ludzi, zeby potem Taylor Swift mogla latac do miasta obok swoich odrzutowcem? Czy to nie brzmi na skrajnosc? Nie mam pojecia o afd, bo nie sledze polityki w niemczech, ale tez wiem, ze w mainstreamie wystarczy, ze nie podazasz za wiecznie przesuwajaca sie w lewo ideologia, to jestes skrajnym prawicowcem. Nigdy prawicowcem, zawsze skrajnym. I mimo, ze gardze wspoleczna lewica, to w zyciu nie chcialbym zeby zostali zbanowani. Bo to chyba fundament demokracji, czyz nie? Smiesznie jak ludzie krzyczacy najglosniej "demokracja" sa w stanie rozwazac taki ruch jak zbanowanie partii opozycyjnej.

0

@chosenone Tak na marginesie chciałbym przypomnieć początki parti dzisiejszej KO. Początki sponsoringu który pochodził z niemiec :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?