Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@kigani Nie kompromituj sie pan
5
@Pawel13sz To samo pisałem xd
0
@arasz1819 Dobrze że bab nie obstawia :)
1
@PizzerMan Udostępnie na grupce
4
@Rust_Cohle dawaj dissa bo cza isc spac xD
0
https://m.jbzd.com.pl/obr/3674240/kim-dzong-luno
Co to jest xD?!!!!
0
Moim zdaniem jak Niemcy wygraja to będa pierwsi w grupie :)
0
Szkocja Out po 1 meczu xD?
1
@pioz123 Mamy swojego wcale nie gorszego :)
0
Co z Gundoganem?
4
Ofc obrywa piłkarz Barcy...
Won z tym szkotem.
4
Kompromitacja Szkotow
2
@Rust_Cohle masz wirtza xDDD
1
Dzis wszyscy jestesmy niemcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Porno jest bardziej angazujace niz to cos co ma niby byc ceremonia otwarcia...
Shakira wruc :(
3
@Popitek12 Spłon w piekle xd
2
@Aferzysta Zmądrzał?
0
@sen Wurst kolego :)
2
Für Deutschland!
0
@regatta52 Dlaczego uważasz że to tylko oczernianie?
0
@MesQueUnClub96 Jestes irytujacy pod tym wzgledem. Nie ma różnicy miedzy toba a vegeta.
0
@MesQueUnClub96 Wiemy ze jestes ciepły. Nie musisz pisac o tym non stop.
Tu chłopa nie znajdziesz(Oby)
9
@VegetaPolska Spokojnie ty o to sie obawiac nie musisz patrzac na to co tu wypisywałes.
1
@macio_944 Tak winne sa obie strony ale to jest tak kur zachowanie że no brak słów.
Nie chciałbym czegos takiego przeżyc.
14
@Ojciec5tkidzieci Jesli to prawda to gardze w opór.
Nie szanuje takich ludzi.
Wyznaje prosta zasade. Nie tykac dziewczyn znajomych. W tym przypadku wychodze z załozenia ze traktuje kumpli etc tak jak sam bym chcial byc traktowany
Dla mnie jest to kompletny brak honoru.
0
@Kengo Tak. Głównie privy tancerzem 450+ 227 i 217
Piekne czasy :(
1
@MichuZ44 Jezdzi bo wnosi kase a nie dlatego że jest dobry.
0
@Pawlak1992 No i to jest przerażajace.
3
@Peciak O ile gasnica cieżko zrobic krzywde tak Matecki spokojnie mógł sie zabic.
Poseł powinien miec jakies mininum iq a Matecki to przykład idioty który jakims cudem dostał sie do sejmu.
I braum i matecki nigdy nie powinni zostac posłami. Przynosza wstyd zreszta w kazdej partii sa takie odklejusy.
5
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/06/normal/W2YnWjBOYdS68fHdlhUREsF8gWZHgmhN.jpg
Cegła dla burżuji xD
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Kessie @Luciano99 @Deviler @Bocheno1 @tomek8756