Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
https://dziwneobrazki.pl/img/34381/prosimy-o-chwile-ciszy-dla-poleglego-ziomeczka/
Ała xD
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Kessie @Luciano99 @Deviler @Bocheno1 @Kgorecki2500 @tomek8756
2
@RoberDzik Podoba mi sie ostatnie zdanie ;)
2
https://www.filmweb.pl/film/Action+Point%3A+Park+rozrywki-2018-796710
Jak ktos lubi Knoxvilla i klimaty jackass to polecam. Nie jest to kino wyrafinowane ale Pontius i Johny jak zwykle dali rade.
Rozumiem ze nie wszystkim odpowiada tego typu humor ale dla mnie bomba ;)
2
@Deviler Po starej generacji :]
1
@4drian0 Powinna zgnic w piekle jesli istnieje ew zgnic w pierdlu :)
1
@Szklaner Szczerze? Nie lubie. Oglądałem ze 2x i mnie to jakos nie ruszało
1
@mientusek1407 Bartomeu
6
@paweuwarrior Ale Scam.
53
@Hosh No geniusz. Co to ma do rzeczy? Takie rzeczy sie zdarzały i beda sie zdarzac niestety. Nie ma to nic wspólnego z polityka.
No kompromitacja Bosaka.
9
https://kiep.pl/41685/kobiety
Ah te baby. @Luciano99 wyklepie :)
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @tomek8756
3
https://www.facebook.com/OrgulloCochala/videos/1495080798082594/
Biedny ponton xD
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @tomek8756
0
@Kazragore A to też prawda. RoP to gigantyczna kompromitacja
0
@Kazragore Ja to rozumiem ale patrzac na badziew jaki zaserwował Amazon to tu jestem spokojny. Bardzo fajny temat animacji sobie wybrali ;)
Hełm Zelaznoreki to ciekawa postac podobnie jak sam Helmowy Jar.
0
@Szreko Tutaj jestem spokojny. Andy Serkis +Fran z Peterem ogarniali to.
Mysle że bedzie hit.
4
https://www.ppe.pl/news/344696/wladca-pierscieni-wojna-rohirrimow-zachwyca-na-20-minutowym-pokazie-spojrzcie-na-te-ekskluzywne-zdjecia.html
Jest dobrze panowie :)
@TheNekro94 @macio_944 @Jakchcesz
0
@Nazio_87 No taki balkon osiatkowany to raj dla zmysłów dla mruczka i przyokazji nie zabije bogu ducha winnego wrobla
0
@Nazio_87 No dlatego trzeba siatkowac. Koty maja silny instynkt łowiecki i wrobel to dla nich lakomy kasek.
Koty sa drapieznikami i niestety tez przyczyniaja sie do zmniejszania populacji ptaków czy gryzoni.
Taka natura. Ja nie jestem fanem puszczania kota luzem.
4
https://www.facebook.com/upsoclpozytywny/videos/7564405180342786/?app=fbl
Niesamowite ze koty po mimo rozmiarów sa tak doskonałymi drapieźnikami. Cudo matki natury. I chociaż szkoda szczura to taka jest kolej rzeczy. Piekne zwierzęta :)
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Kgorecki2500 @tomek8756
0
Poleci ktos jakis fajny film akcji? Chodzi mi o takie nieco nowsze. Cos typu Gray man lub Kaskadera
0
@Stinger_ Ananas też git
1
@MesQueUnClub_87 Oj nie czepiajmy sie terminologii. Wiadomo o co chodzi xd
0
Sok z kukurydzy z puszki? Top
1
@Hosh Bo to jest niesamowity gniot
https://www.filmweb.pl/serial/Dan+Brown%27s+Zaginiony+symbol-2021-874439
0
@JimMorrisonFCB Nie zawsze. Gwiezdny pył lepszy filmowy niz ksiazkowy. To samo Ready Player one
1
@Hosh Oj tak. Zaginiony symbol serial to kompromitacja. Nie polecam odpalac
3
@Hosh chopie ale zes mi zrobił smaka na książki Dana Browna :)
Jednak najpierw sobie obejrze filmy. Na przystawke Anioły i Demony.
Uwielbiam Hanksa w roli Profesorka :)
1
@Hosh Aż sobie odpale potem Kod da vinci xd
1
Komentarz usunięty
3
Skarb narodów tak czy nie?
Obie czesci dobre ale 1 zawsze blizej serducha :)
16
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/06/normal/AY6PQgmvktCXueLIOTThUwDeBe6M5nlP.jpg
Pinkny widok kurła xD
Macało sie paczki by 1 trafic chociaz. Ja 16 kapsli yu gi oh w 1 duzej paczce trafiłem :)
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Kessie @Deviler @Bocheno1 @Luciano99 @Kgorecki2500 @tomek8756