2

@RoberDzik Podoba mi sie ostatnie zdanie ;)

2

https://www.filmweb.pl/film/Action+Point%3A+Park+rozrywki-2018-796710

Jak ktos lubi Knoxvilla i klimaty jackass to polecam. Nie jest to kino wyrafinowane ale Pontius i Johny jak zwykle dali rade.

Rozumiem ze nie wszystkim odpowiada tego typu humor ale dla mnie bomba ;)

2

@Deviler Po starej generacji :]

1

@4drian0 Powinna zgnic w piekle jesli istnieje ew zgnic w pierdlu :)

1

@Szklaner Szczerze? Nie lubie. Oglądałem ze 2x i mnie to jakos nie ruszało

1

@mientusek1407 Bartomeu

6

@paweuwarrior Ale Scam.

53

@Hosh No geniusz. Co to ma do rzeczy? Takie rzeczy sie zdarzały i beda sie zdarzac niestety. Nie ma to nic wspólnego z polityka.

No kompromitacja Bosaka.

0

@Kazragore A to też prawda. RoP to gigantyczna kompromitacja

0

@Kazragore Ja to rozumiem ale patrzac na badziew jaki zaserwował Amazon to tu jestem spokojny. Bardzo fajny temat animacji sobie wybrali ;)

Hełm Zelaznoreki to ciekawa postac podobnie jak sam Helmowy Jar.

0

@Szreko Tutaj jestem spokojny. Andy Serkis +Fran z Peterem ogarniali to.

Mysle że bedzie hit.

0

@Nazio_87 No taki balkon osiatkowany to raj dla zmysłów dla mruczka i przyokazji nie zabije bogu ducha winnego wrobla

0

@Nazio_87 No dlatego trzeba siatkowac. Koty maja silny instynkt łowiecki i wrobel to dla nich lakomy kasek.

Koty sa drapieznikami i niestety tez przyczyniaja sie do zmniejszania populacji ptaków czy gryzoni.

Taka natura. Ja nie jestem fanem puszczania kota luzem.

4

https://www.facebook.com/upsoclpozytywny/videos/7564405180342786/?app=fbl

Niesamowite ze koty po mimo rozmiarów sa tak doskonałymi drapieźnikami. Cudo matki natury. I chociaż szkoda szczura to taka jest kolej rzeczy. Piekne zwierzęta :)

@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Kgorecki2500 @tomek8756

0

Poleci ktos jakis fajny film akcji? Chodzi mi o takie nieco nowsze. Cos typu Gray man lub Kaskadera

0

@Stinger_ Ananas też git

1

@MesQueUnClub_87 Oj nie czepiajmy sie terminologii. Wiadomo o co chodzi xd

0

Sok z kukurydzy z puszki? Top

1

0

@JimMorrisonFCB Nie zawsze. Gwiezdny pył lepszy filmowy niz ksiazkowy. To samo Ready Player one

1

@Hosh Oj tak. Zaginiony symbol serial to kompromitacja. Nie polecam odpalac

3

@Hosh chopie ale zes mi zrobił smaka na książki Dana Browna :)

Jednak najpierw sobie obejrze filmy. Na przystawke Anioły i Demony.

Uwielbiam Hanksa w roli Profesorka :)

1

@Hosh Aż sobie odpale potem Kod da vinci xd

1

Komentarz usunięty

3

Skarb narodów tak czy nie?

Obie czesci dobre ale 1 zawsze blizej serducha :)

16

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/06/normal/AY6PQgmvktCXueLIOTThUwDeBe6M5nlP.jpg

Pinkny widok kurła xD

Macało sie paczki by 1 trafic chociaz. Ja 16 kapsli yu gi oh w 1 duzej paczce trafiłem :)

@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Kessie @Deviler @Bocheno1 @Luciano99 @Kgorecki2500 @tomek8756

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?