Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Warta naprawde blisko upadku.
Nie ma kasy na zaległe pensje. Szansa ze wycofaja sie z 1 ligi z dnia na dzien rosna.
https://weszlo.com/2024/06/15/warta-poznan-problemy-finanse/
@FcPortoFan1999
5
https://dziwneobrazki.pl/img/34401/co-tam-u-ciebie-karol/
Cos nie pykło :D
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @tomek8756 @Kgorecki2500
3
@NeKenI Kogo???
1
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/gwiazda-holandii-chwali-polakow-nalezy-im-sie-to/242804
Więcej klasy niż ich pożal sie boże trener.
0
@tomek8756 Lubie taki mroczny humor xd
10
Nie zauważyłem tego wczesniej.
Wielki panicz nie raczył ruszyc dupy by sie przywitac
Nie dosc ze swinia to jeszcze prostak.
Ale wstyd. Szczerze to nie żałuje że w ten sposób go Laporta go pogonił. Żenujacy typ.
Fajnie Koeman sobie niszczy wizerunek.
5
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/powinno-byc-4-1-selekcjoner-holandii-drwi-z-polakow-nie-zostawil-na-nas-suchej-nitki/242795
Burak. Wygrali okej ale no słabe to z jego strony. Brakuje mu klasy.
Szkoda że Laporta zwlekał z jego wyrzuceniem.
1
Trzeba wursta na mecz zrobic :]
15
https://m.jbzd.com.pl/obr/3676187/xdd
Krótko i na temat xD
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @Kgorecki2500 @tomek8756
7
@Amidamaru Może dlatego że w Ameryce jest mniej zespołów?
Gdzie był Ronaldo na Mistrzostwach swiata gdy eliminowało ich Maroko?
Ronaldo nabija gole w eliminacjach na takich samych ogorach jak Leo w towarzyskich.
Z ta różnica że Messi 2x doprowadził Argentyne do finału MS
2
@tomek8756 Poza @MesQueUnClub96
4
@Hosh 200 iq chłop xD
0
Albania mega naiwna gra po strzeleniu gola.
Szykuje sie łomot
0
Kompromitacja xDDD
0
Skład Włochów dupy nie urywa.
1
@Pawci023x Też sie zastanawiam
0
@Dari0G Pisac to można wiele rzeczy. Co jest prawda pewnie sie nie dowiemy.
Pewne jest to że Warty nie stac na takie koszty. Bez pieniedzy z canal plus klub bedzie na skraju upadku.
Jestem za tym by pojsc im na ręke ale nie moze byc mowy o uzytkowaniu stadionu za free. O to mi chodzi.
Rutkowski jest jaki jest i nic Warta z tym nie zrobi.
0
@Dari0G Wiesz o czym ja pisze? Warta jesli chce grac to niech gra ale nie za darmo.
Nie mam problemu z tym by grali na Bułgarskiej ale niech ponosza czesc kosztow zwiazanych z utrzymywaniem stadionu.
Jesli oni nie chca nawet rozmawiac z operatorem stadionu to jak tu poważnie ich traktowac.
Spółke Enea współtworzy Amica należąca do Rutkowskiego. Czy jest to etyczne czy nie nie mi oceniac.
Warta musi ponosic czesc kosztow jesli chce grac na tym stadionie. Kropka
0
@FcPortoFan1999 Z taka postawa? Niech gnija w 1 lub 2 lidze.
Naprawde straciłem do nich szacunek po tym jak zachowuja sie w sprawie stadionu
0
@FcPortoFan1999 Kibice akurat maja sztame ale Warta kopie sobie grób taka postawa.
Na miejscu Lecha zablokowałbym wszelkie negocjacje i niech szukaja innych frajerow.
Lech zarzadza stadionem,ponosi koszty utrzymania a Warta liczy że za free beda grac? Maja tez im sfinansowac szatnie?
No bez jaj
0
https://epoznan.pl/news-news-151878-enea_stadion_zarzuca_warcie_poznan_ze_chcialaby_za_darmo_rozgrywac_mecze_na_stadionie_maja_czas_na_medialne_doniesienia_a_nie_maja_na_kontakt_z_operatorem
Hahaha. To już jest niesmaczne ze strony Warty. Lech i Stadio miejski to nie instytucje charytatywne.
@FcPortoFan1999
8
Najgorszy piłkarz na dzis to Olmo
Kompromitujacy wystep...
1
On powinien wedke dostac. Samolub straszny ten Olmo
0
Własnie dlatego nie ufam Simonowi. No kur ile on takich baboli juz zrobił...
0
Simon 200 iq...
0
Olmo ty cholerny placku...
3
Fantastyczne ma te wrzutki Yamal. Troche to podania Leo przypomina ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Yamal to absolutny kozak.
Chorwacja wydupcona bez mydła
0
Ciąg za wajche kronk