Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle To nie Lotr. Może za rok odpale bo lubie takie filmy.
Dla samej Blunt warto :)
1
Z braku laku obejrzałem sobie drugi raz Kaskadera z Emily Blunt i Goslingiem i no jest naprawde git.
Polecam obejrzec bo naprawde warto :)
0
Komentarz usunięty
0
Ogladal ktos film o Rafie Marquezie? Warto odpalic?
1
@Explode Oo jeszcze lepiej xD
7
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Czarnucha
Lubie nazywac rzeczy po imieniu :]
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Kessie @Luciano99 @Deviler @Bocheno1 @tomek8756
3
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Afryka_(wojew%C3%B3dztwo_%C5%82%C3%B3dzkie)
Niby Afryka a jednak Polska xD
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Kessie @Luciano99 @Deviler @Bocheno1 @tomek8756
12
Ciszo wyborcza wruć :[
5
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Alfons%C3%B3w_(powiat_%C5%82aski)
No to wiemy czego tam nie brakuje xD
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Kessie @Luciano99 @Deviler @Bocheno1 @tomek8756
1
Na cda powtorka gp kanady :)
Idealny czas by odpalic a potem lulu
3
To co teraz jak nie bolid to fart Verstappena?
1
@Stinger_ Nie no to już jest kompromitacja co ty piszesz xD
2
Musze odpalic powtorke tego wyscigu. 10/10
1
Wyglada na to ze Max to dowiezie :)
1
Russell big brain xD
0
@Stinger_ Ale to ty wysnules teorie jakoby Max był ciagniety. A ostatnio jest wrecz na odwrot.
1
@Stinger_ No i o tym @mekston pisze
xD
2
@Stinger_ Przeciez to ty pisałes ze Max jest ciagniety za uszy. Ostatnio to Max ma tylko pod górke.
8
Nie znalazlby sie nawet w 10 najlepszych piłkarzy w historii.
1
@mekston Psujesz narracje
0
@mekston Perez to ogor sie zrobił
0
@FCB_dimiC ty pisałes ze Max do mety nie dojedzie?
Na razie to wyglada jak marsz po zwyciestwo :)
2
@pt9 Niezły cienias z 3 tytułami :]
0
@Hosh Wstyd jak luj.
0
Norris sobie nie pomaga
1
@Mns21 I tak i nie. 8 lat rzadow pis to była tragedia
12
Ko 38% o panie xDDD
PiS pozamiatali ładnie
1
@Stinger_ Ale co ty sie uczepiłes tego maxa. Ostatnio to raczej moze mowic o braku szczescia.
0
@Stinger_ Czemu was to tak boli?
2
https://www.facebook.com/XboxPL/videos/505216271859562/
Diablo 4 w wersji kociej xDD
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Kessie @Luciano99 @Deviler @tomek8756 @Kgorecki2500