Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Pewnie go specjalnie szprycuja by ilosc Nadali w tourze sie zgadzała :]
0
@MesQueUnClub96 Ale zes łaskawy dodi
7
@MesQueUnClub96 Co sie rozdrabniasz zabierz mu wszystkie xDDDD
Nie interesuje mnie tenis ale dla twojego bólu dupy dobrze ze on wygrał.
1
@FcPortoFan1999 Ale to byłby widok komiczny :o
12
@MesQueUnClub96 Na szczescie nikt ciebie nie traktuje poważnie ;)
0
@MesQueUnClub96 Tak
0
No łatwiutko hehe ;]
1
@takisobiektos Na zachete? Czemu nie xD
8
https://kiep.pl/41834/te-kobiety
Typowa baba. Szkoda chłopa xD
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @tomek8756
5
@kigani Ty to dopiero odklejony jestes. Zbij piatke z Tebasem
5
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/06/normal/ZNlf58DsMFY9bLD7f8nzIN4BP3pculJK.jpg
Zajebista tabliczka xD
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @tomek8756
1
Gdzie i za ile moge kupic finał?
1
@mekston Łobuz kocha najbardziej :]
6
@abram3k A my toba :)
1
Barca b ma mental którego nie maja seniorzy.
Hmm czyżby to zasługa trenera?!
2
Ile pamietacie? Ja wszystko. Nostalgia lvl 99
3
@FabianekMrozek Nie porównuj odpada jakim jest Karas do legendy Korzeniowskiego.
Karas to patus i do tego sterydziarz. Ha tfu.
8
@FabianekMrozek Wez skasuj to konto bo wstyd.
0
@BorzyKrzys Jesli tylko w ten sposob patrzec to tak.
0
@BorzyKrzys Oj daleko mi do narzekania. Lublin to urokliwe miejsce. Ma swoje wady jak kazde miasto. Taki minus że stosunkowo blisko granicy ale jest w miare spokojnie.
Narzekac moge na ukraincow bo troche zachowuja sie jak u siebie. Nie wszyscy oczywiscie ale no jest to z deczka irytujace.
Lubie tez chodzic do ogrodu saskiego. Swietne miejsce do czytania pod drzewami po ktorych popierdzielaja wiewiory
9
@mekston Top 1*
3
@Kgorecki2500 No tak. Jesli ktos chce mieszkac to to powinny byc podstawy.
Niestety jest z tym problem
1
Gadałem ostatnio na planie z Ukrainka i gdyby wiekszosc ukraincow miała takie podejscie do mieszkania w polsce to byloby cudownie.
Mieszka w polsce od niedawna,placi podatki,rozmawia w naszym jezyku lepiej niz sebixy z polski i nie narzuca nikomu swoich pogladow. Jest zadowolona i nasi rodacy nie maja z nia zadnego problemu.
Ogólnie takich ludzi szanuje w opór.
Fotka strzelona i jesli mam byc szczery to uroda bije na głowe te laski ktore widze na codzien.
6
Komentarz usunięty
1
Easy peasy lemon squeezy :)
0
@MesQueUnClub96 Jestes niereformowalny.
Popatrz na siebie :)
3
To powinien byc moj ostatni posiłek zanim zaczne wachac kwiatki od spodu xD
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Kessie @Luciano99 @Deviler @Bocheno1 @tomek8756 @Kgorecki2500
0
@tristan87 Nie wiem i wisi mi to :)
2
@Arcybiskup piękny awatar :]
20
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/06/normal/HBAfgrbvtsl9DAxVx7xBwbvmZsMpR5xM.jpeg
Kiedys to było a teraz to nie ma :)
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Kessie @Luciano99 @Deviler @Kgorecki2500 @tomek8756