0

@bartekvisca Całe szczęscie :]

0

@bartekvisca Nie mam a nawet jakbym miał to bym sie nie podzielił :x

2

@bartas97 Jo wiem ale i tak Polska na długo zapamietała Łeba xd

0

Dobrze,że Webb na emeryturze :]

0

@Lucyfffer Wyskoczyła mi na fb lista dziwnych nazw ciast xD

4

Hiszpania i Niemcy football top.

Mimo wszystko Niemcy jeszcze niezbyt zweryfikowani. Czekam na mecz między nimi :)

11

Najnizszy wymiar kary. Powinni z 3-0 dostac conajmniej

0

Co to był za wolny xD

4

Różnica klas na boisku. Tu mecz powinien byc dawno zamkniety...

0

To Chiesa grał w ogóle xD?

0

@clyde On tak zawsze wyglada xD

0

Flick zrobi z Pedriego kozaka :)

0

@BorzyKrzys Wice wersa. A co może tak nie jest? Kazdy kontakt i chłopy jakby im nogi urwało. Spokojnie powinni dostac w czape i tylko indolencja Hiszpanow powoduje że nie ma goli w tym meczu

0

Włosi sa cholernie irytujacy na boisku.

0

@aspr1me Ah shit here we go again. Trzeba kurde uciekac z tego urwidołka

1

@Rust_Cohle Ament xD

7

Saka Jude Kane Palmer Walker etc i grac takie guwno...

Czy da sie bardziej marnowac potencjał kadry?


Żeby to nie skonczyło sie jak z pokoleniem Rooney Lampard Gerrard etc

0

https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36006,31074120,warta-poznan-nie-zagra-na-enea-stadionie-miasto-musi-dokonac.html

Ciekawe czy wyrobia sie przed startem ligi. Swoja droga jak Warta ma funkcjonowac na dłuższa mete przy takim stadionie gdzie zarobków albo nie bedzie albo będzie marginalny.

Szczerze mowiac mi to pachnie degradacja i zaczynaniem od 0.

@FcPortoFan1999

0



10 serowy burger xD

Nie da sie chłopa nie lubic :)

11

@TheNekro94 Pewnie tak. Mimo wszystko grac taki syf od lat majac niezlych piłkarzy to juz niezły wyczyn.

Poza tym cięzko kibicowac narodowi popierajacego tfutina

7

Wypad z Euro Serbowie. Nikt po nich płakac nie bedzie.

Tragiczna jest ta repka

1

@Kgorecki2500 Zdziercy :]

1

@MesQueUnClub96 Chyba logiczne że zdrowy hetero mężczyzna woli ogladac laski w bikini niz chłopów

Ty sie tak afiszujesz z ta swoja orientacja że robi sie to niesmaczne. Nie mam nic do gejów ale pod warunkiem,że nie robia tego cyrku.

12

@Emhyr Nazwał rzecz po imieniu xD

2

@Encore Oczywiscie,że nie. Ten jego coming out jest wyjatkowo oblesny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?