- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1368 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
74
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Faro
12
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
36 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1368 Culés
17
Przedsiębiorcze dzieciaki :D
https://x.com/kosa64/status/1803777578412449974
0
@Kgorecki2500 no właśnie DZIECIAKI, dlatego na tym zarabiają. Jakby sprzedawali nawet kamienie to ludzie by kupili bo "awww to takie słodkie, dzieci próbują zarobić swoje pierwsze pieniądze" xD chłop się sam przyznał że dał im dwie dychy bo przedsiebiorcze dzieci, nie dlatego że miał ochotę się napić kapitalnej lemoniady xD grunt to pracować mądrze a nie ciężko
1
@Kgorecki2500 Zdziercy :]
11
@Kgorecki2500 Halo! Sanepid! Urząd Skarbowy!!!
8
@Kgorecki2500 I cyk, dzwonie na sanepid. Na bank by dostali milion zlotych kary i 5 lat pozbawienia za to przestepstwo przeciwko skarbowi panstwa.
3
@Kgorecki2500 no i brawa dla nich. Zaradność wśród dzieci to teraz rzadka cecha. Byle się nie dowiedział nasz rząd bystry bo karę im nałożą za te ciężkie przestępstwo i oszukiwanie fiskusa
0
@Luna96 Widzę, że kolejne konto.
0
@tristan87 akurat pierwsze w życiu ale rozumiem że kogoś ci przypominam xD