1

Tragedia co sie stało z Lewusem.

1

Żałosnie wypadamy na tym turnieju i to nie na tle Francji a Słowacji,Rumunii,Szwajcarii etc

U nas kur to wyglada jak zbieranina 20 randomowych piłkarzy. Zero ładu i składu w naszek grze. Do tego kompromitacje w obronie.

Grajac takimi tuzami jak Bednarek,Dawidowicz,Kiwior czy Salamon nie można myslec o wyjsciu z grupy.

0

Z taka obrona to wstyd wychodzic to ludzi a co dopiero grac na euro.

1

@krol211 Tęsknic nie będe.

2

Reprezentacja Afryki kontra Polska :)

1

@Xaviball Luzno

8

@NeroTFP1 No i komu kur to przeszkadza...

Policja też dobra.

5

@Arden Po co? Walcem ich xD

1

@macio_944 Mnie kusiło zaznaczyc ebole w pytaniu :]

1

@macio_944 Obrjrze chyba ;)

4

Aha to niezła Brazylia xD

0

Niezły ten paragwajczyk co gola strzelił :)

1

Dobra juz jest :)

2

@Criss18Barca Powinni imo z buta wracac...

3

@barcelonaLM Po czym wnioskujesz? Przecież oni sa bardzo przecietni. Ja stawiam na Helwetów

0

@FcPortoFan1999 Diaz to jedyny piłkarz którego lubie z kolumbii.

2

@Vampir707 To niezły Bosak :]

0

@FcPortoFan1999 Wolałbym Paragwaj. Nie lubie za bardzo Kolumbii.

0

Zaraz Kolumbia Paragwaj :)

0

Włosi sa tragiczni. Wyszedł im mecz z Albania a potem dostali lekcje piłki od Hiszpanii a teraz ledwo remis z dziadkami z Chorwacji

0

No Fermin spalił sie w tym meczu :x

1

Yamalinho o boze co to bylo

0

@Katalonbar Mocna? Włosi to przecietniacy co pokazali Hiszpanie.

Przeciez ich kadra to żart jest. Jest 0-0 bo graja 2 przecietne ekipy.

1

Niezły mecz Hiszpanii B :)

1

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/06/normal/kIuk9SPO4i12Y4mItEUjK9i8BCiD68xP.jpg

Ale to prawdziwe :)

Ja rozumiem siatka jest mniej popularna etc ale stawiac kopaczy obok siatkarzy/siatkarek/lekkoatletów to obraza dla nich.

Euro 2024 a najgorsza reprezentacja jestesmy my. Awansowali ostatni i pierwsi odpadli a taka Rumunia,Słowacja czy Albania graja tak,że jeszcze bardziej wstyd mi za naszych piłkarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?