Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tragedia co sie stało z Lewusem.
1
Żałosnie wypadamy na tym turnieju i to nie na tle Francji a Słowacji,Rumunii,Szwajcarii etc
U nas kur to wyglada jak zbieranina 20 randomowych piłkarzy. Zero ładu i składu w naszek grze. Do tego kompromitacje w obronie.
Grajac takimi tuzami jak Bednarek,Dawidowicz,Kiwior czy Salamon nie można myslec o wyjsciu z grupy.
0
Z taka obrona to wstyd wychodzic to ludzi a co dopiero grac na euro.
1
@krol211 Tęsknic nie będe.
2
Reprezentacja Afryki kontra Polska :)
1
@Xaviball Luzno
9
https://jebzmeme.pl/taka-sytuacja-d-3/
Ojciec Gigachad :)
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @Kgorecki2500 @tomek8756
8
@NeroTFP1 No i komu kur to przeszkadza...
Policja też dobra.
5
@Arden Po co? Walcem ich xD
1
@macio_944 Mnie kusiło zaznaczyc ebole w pytaniu :]
6
https://strefa-beki.pl/co-pytanie-to-lepsze/
To niezły test z religii :D
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @Kgorecki2500 @tomek8756
1
@macio_944 Obrjrze chyba ;)
4
Aha to niezła Brazylia xD
0
Niezły ten paragwajczyk co gola strzelił :)
1
Dobra juz jest :)
9
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/06/normal/iVHC7D3WiwfA4J4ts49dW5irWI3KwKuR.jpg
Wycieraczka? Top xD
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @Kgorecki2500 @tomek8756
2
@Criss18Barca Powinni imo z buta wracac...
3
@barcelonaLM Po czym wnioskujesz? Przecież oni sa bardzo przecietni. Ja stawiam na Helwetów
0
@FcPortoFan1999 Diaz to jedyny piłkarz którego lubie z kolumbii.
2
@Vampir707 To niezły Bosak :]
0
@FcPortoFan1999 Wolałbym Paragwaj. Nie lubie za bardzo Kolumbii.
0
Zaraz Kolumbia Paragwaj :)
0
Włosi sa tragiczni. Wyszedł im mecz z Albania a potem dostali lekcje piłki od Hiszpanii a teraz ledwo remis z dziadkami z Chorwacji
0
No Fermin spalił sie w tym meczu :x
1
Yamalinho o boze co to bylo
0
@Katalonbar Mocna? Włosi to przecietniacy co pokazali Hiszpanie.
Przeciez ich kadra to żart jest. Jest 0-0 bo graja 2 przecietne ekipy.
1
Niezły mecz Hiszpanii B :)
4
https://www.facebook.com/100064324194390/posts/pfbid0K7SD2t2aGAVxWS75PdhGN3zTcBMW22LLC7DF3RTPUkkDNwhqdgjXqs89ZSAK116Rl/?app=fbl
Takich to outowac z autobusu z buta...
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @Kgorecki2500 @tomek8756
0
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/wielki-skandal-i-ustawka-w-kluczowym-meczu-na-euro-bedzie-remis-wszystko-ustalone/243515
Cóż kto by sie spodziewał,że beda ustawki ;]
1
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/06/normal/kIuk9SPO4i12Y4mItEUjK9i8BCiD68xP.jpg
Ale to prawdziwe :)
Ja rozumiem siatka jest mniej popularna etc ale stawiac kopaczy obok siatkarzy/siatkarek/lekkoatletów to obraza dla nich.
Euro 2024 a najgorsza reprezentacja jestesmy my. Awansowali ostatni i pierwsi odpadli a taka Rumunia,Słowacja czy Albania graja tak,że jeszcze bardziej wstyd mi za naszych piłkarzy.