0

Gdzie na w miarę tanie wakacje na 4/5 dni do końca września ?

0

Mecz z mallorca jest we wtorek? Na flashscore pisze 26.09 czyli wtorek, aż dziwne

2

@pt9 Volvo chyba najlepiej z tego zestawienia wyglada, sam będę szukał teraz s90 bo raz się przejechałem i jest kozak. Trzecie BMW z rzędu już się znudziło.

1

@Kgorecki2500 Baylan ma taki potencjał… szkoda ze aktor zmarł ehh, Marroka nie rozumiem, bo zrobili pod niego taka tajemnicza narracje, a tu dostał dosłownie 10sec walki… chyba ze coś jeszcze ukrywają, mam nadzieje ze jeszcze będzie więcej Anakina, pewnie za tydzień pojawi się Thrawn i może Ezra??
Jest hype

0

@lntrowertyk trochę marrok mnie zawiódł, a tak to super

0

4 odcinek ahsoki, opinie ??

0

@tbas a w kadrze jest taktyk ? Bo na moje to człowiek beton xd

5

To ze gra wyglada jak wyglada to tylko i wyłącznie wina trenera który nie ma żadnego pomysłu na grę, piłkarzy mamy klasowych i potrzebny jest taktyk który to poustawia, a Xavi udowadnia tylko, ze nim nie jest

9

Ale co se wczoraj Roberto kozacko przyjął piłkę to jego xD

0

Jakieś opinie o Ahsoce do tej pory ?

0

Bilbao przynajmniej zremisuje, czy wypłacać ?

0

@FcPortoFan1999 a to czerwona jakaś gorsza ?

53

@FutbolFan ale za to przyjęcia jakie dobre

1

@MesQueUnClub_87 na tam np w tygodniu to może przez 5 dni z 2/3 piwka wypije, ale przyjdzie weekend to to 10 jest mało :d

0

@Zoker ja z kozackich trików na prezentacji ehhh zapowiadał się świetnie :/

8

@abram3k Masakra, takie święto a nawet się świętować nie da ..

0

Stroje bez sponsora z przodu wyglądają kox…

35

@ranger3120 spij po 6 to pomoże

0

Swoją droga co tam robi, gdzie gra nasz były gwiazdor Denis Suarez ?

6

@shahman trzeba być niesprawnym umysłowo żeby najpierw pogłaskać kota a chwile później wrzucić go do kosza

2

@arsenallondyn0 od szyi w dół jest ok :d

0

@Borry Ciężko powiedzieć kto najlepszy, ale top 3 razem z KB i MJ na pewno

0

@Mikolaj96 nie będzie można

0

Fangol się wysypał znowu

10

@Pawci023x będą hehe

1

@JAACKK pozytywny

2

@Hadim oby znów został prezydentem

0

Korzysta ktoś z mobywatel

0

@bartekvisca ja będę

0

Zaraz jest sprint 15 okrążeń ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?