PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie na w miarę tanie wakacje na 4/5 dni do końca września ?
0
Mecz z mallorca jest we wtorek? Na flashscore pisze 26.09 czyli wtorek, aż dziwne
2
@pt9 Volvo chyba najlepiej z tego zestawienia wyglada, sam będę szukał teraz s90 bo raz się przejechałem i jest kozak. Trzecie BMW z rzędu już się znudziło.
1
@Kgorecki2500 Baylan ma taki potencjał… szkoda ze aktor zmarł ehh, Marroka nie rozumiem, bo zrobili pod niego taka tajemnicza narracje, a tu dostał dosłownie 10sec walki… chyba ze coś jeszcze ukrywają, mam nadzieje ze jeszcze będzie więcej Anakina, pewnie za tydzień pojawi się Thrawn i może Ezra??
Jest hype
0
@lntrowertyk trochę marrok mnie zawiódł, a tak to super
0
4 odcinek ahsoki, opinie ??
0
@tbas a w kadrze jest taktyk ? Bo na moje to człowiek beton xd
5
To ze gra wyglada jak wyglada to tylko i wyłącznie wina trenera który nie ma żadnego pomysłu na grę, piłkarzy mamy klasowych i potrzebny jest taktyk który to poustawia, a Xavi udowadnia tylko, ze nim nie jest
9
Ale co se wczoraj Roberto kozacko przyjął piłkę to jego xD
0
Jakieś opinie o Ahsoce do tej pory ?
0
Bilbao przynajmniej zremisuje, czy wypłacać ?
0
@FcPortoFan1999 a to czerwona jakaś gorsza ?
53
@FutbolFan ale za to przyjęcia jakie dobre
1
@MesQueUnClub_87 na tam np w tygodniu to może przez 5 dni z 2/3 piwka wypije, ale przyjdzie weekend to to 10 jest mało :d
0
@Zoker ja z kozackich trików na prezentacji ehhh zapowiadał się świetnie :/
8
@abram3k Masakra, takie święto a nawet się świętować nie da ..
0
Stroje bez sponsora z przodu wyglądają kox…
35
@ranger3120 spij po 6 to pomoże
0
Swoją droga co tam robi, gdzie gra nasz były gwiazdor Denis Suarez ?
6
@shahman trzeba być niesprawnym umysłowo żeby najpierw pogłaskać kota a chwile później wrzucić go do kosza
2
@arsenallondyn0 od szyi w dół jest ok :d
0
@Borry Ciężko powiedzieć kto najlepszy, ale top 3 razem z KB i MJ na pewno
0
@Mikolaj96 nie będzie można
0
Fangol się wysypał znowu
10
@Pawci023x będą hehe
1
@JAACKK pozytywny
2
@Hadim oby znów został prezydentem
0
Korzysta ktoś z mobywatel
0
@bartekvisca ja będę
0
Zaraz jest sprint 15 okrążeń ?