2

Co oglądacie? Ja postawiłem na curacao wks

3

Oby Alvarez do nas nie przyszedł…

1

@LAMC_10 dobra kur to jest najlepsze póki co XD

0

Poleci ktoś robota sprzątającego do 700zl? Najlepiej z mopowaniem.

0

@July_6_BcN gdzie ten leżak? Postawię swój obok ;

0

@Encore oby nie wyszło gorzej niż jest…

0

Arbiter var zrobil makao xdd

0

Liczę na wygraną Maroko

17

Wspaniały jest ten przepis że jak wejdą medycy to piłkarz musi odczekać, nagle kur nie zwijają się wszyscy po kilka minut z bólu

0

@xVENUMx każde shoxy dla mnie to obciach, totalnie ujowo wyglądają

0

@Kgorecki2500 co to za gra bo nie jestem w temacie żeby coś nowego z sw wyszło

0

@July_6_BcN można to zmienić zawsze

0

@Encore kurczę.. i tak eklerkowa top

1

Piłka znów dziś przegrała a wygrały arabskie pieniądze ehh

1

@LAMC_10 nie wiedziałem o tym bez premium, dzięki

0

Ej yt można oglądać zminimalizowane i robić inne rzeczy? Od kiedy xd

1

@Kgorecki2500 to prawda akurat

0

Oni nie są trzeźwi mi się wydaje xd

9

Arsenał na miękko robi szejków

4

Wy znacie przepisy czy niekoniecznie ?

2

Dziś nudniejszy mecz niż wczoraj

0

@Batys u mnie przez suszę praktycznie wszędzie skasowany rzepak

0

Piękny mecz arsenału dziś, grali jak barca, oby wygrali finał z psg

0

@Kozinho. To samo co cr7

6

Kibicować drużynie z Madrytu to jak kibicować wrogowi ;)

0

@BorzyKrzys Kujawy

1

@Batys tyle że dla mnie rolnika, brak deszczu od 2 miesięcy oznacza katastrofę :)

1

@July_6_BcN fatalne informacje!

10

@CurryTheGoat30 finał Mundialu może ?

1

Ferrari fruwają po torze i to mi się podoba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?