PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co oglądacie? Ja postawiłem na curacao wks
3
Oby Alvarez do nas nie przyszedł…
1
@LAMC_10 dobra kur to jest najlepsze póki co XD
0
Poleci ktoś robota sprzątającego do 700zl? Najlepiej z mopowaniem.
0
@July_6_BcN gdzie ten leżak? Postawię swój obok ;
0
@Encore oby nie wyszło gorzej niż jest…
0
Arbiter var zrobil makao xdd
0
Liczę na wygraną Maroko
17
Wspaniały jest ten przepis że jak wejdą medycy to piłkarz musi odczekać, nagle kur nie zwijają się wszyscy po kilka minut z bólu
0
@xVENUMx każde shoxy dla mnie to obciach, totalnie ujowo wyglądają
0
@Kgorecki2500 co to za gra bo nie jestem w temacie żeby coś nowego z sw wyszło
0
@July_6_BcN można to zmienić zawsze
0
@Encore kurczę.. i tak eklerkowa top
1
Piłka znów dziś przegrała a wygrały arabskie pieniądze ehh
1
@LAMC_10 nie wiedziałem o tym bez premium, dzięki
0
Ej yt można oglądać zminimalizowane i robić inne rzeczy? Od kiedy xd
1
@Kgorecki2500 to prawda akurat
0
Oni nie są trzeźwi mi się wydaje xd
9
Arsenał na miękko robi szejków
4
Wy znacie przepisy czy niekoniecznie ?
2
Dziś nudniejszy mecz niż wczoraj
0
@Batys u mnie przez suszę praktycznie wszędzie skasowany rzepak
0
Piękny mecz arsenału dziś, grali jak barca, oby wygrali finał z psg
0
@Kozinho. To samo co cr7
6
Kibicować drużynie z Madrytu to jak kibicować wrogowi ;)
0
@BorzyKrzys Kujawy
1
@Batys tyle że dla mnie rolnika, brak deszczu od 2 miesięcy oznacza katastrofę :)
1
@July_6_BcN fatalne informacje!
10
@CurryTheGoat30 finał Mundialu może ?
1
Ferrari fruwają po torze i to mi się podoba