PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz dostałeś kiedyś taki stempel?
0
Nie dość ze sam siebie to jeszcze przeciwnych go ośmieszają ehh…
2
@Hubsao mam prawo swoje zdanie powiedzieć, dużo bardziej wole uniwersum Lotr które tez nie powala ale jest na pewno dla mnie ciekawsze
1
Co wy z tym harrym potta tak, ja obejrzałem raz jeden film nawet nie pamietam który i uważam, że nieciekawe uniwersum
26
Warto zwrócić uwagę na kolejny świetny mecz De Jonga ;)
1
Rafa taki Neymar z AliExpress, porusza się podobnie, narodowości podobna, dziwne fryzury i to na tyle z podobieństw reszta poziom ekstraklasy póki co
1
Da radę gdzieś Lakersow w tv obejrzeć dziś ? Flashscore pokazuje tylko ze u buków…
3
Jak do końca sezonu będzie robił zmiany tylko w ostatnich 5 min meczu to zajdzie ich ostro…
1
@koziar Messi ligi legend
3
@masq ja tam se litr yerby zapijam monsterkiem i ogień #trzebanacośumrzeć
1
@Kitek1640 co nie zmienia faktu ze póki co nic wielkiego grą nie pokazuje
4
Fati aktualnie nie daje żadnych argumentów, ani szybkości, ani strzału, ani dryblingu, ani nawet przyjęcia…
0
Najlepsze perfumy dla kobiet ?
0
Komentarz usunięty
0
@Bobo25 Jestem świadomy sytuacji jaka panuje, aczkolwiek mi nie chodzi o branże motoryzacyjna tylko rolnicza, a tu sytuacja jest trochę inna ze względu na różne programy unijne itd.
0
Praca handlowca pojazdów premium co myślicie ? Może jest ktoś na podobnym stanowisku i chce pogadać ?
0
@Objectivo Disney przygodę z Gwiezdnymi Wojnami zaczął tragicznie, lecz od jakiegoś czasu chyba wszystko co robią trafia w punkt i jest super. Pomyśleć tylko co by było gdyby dopiero teraz wzięli się za zrobienie nowej trylogii… ajjj
1
Mówcie co chcecie, ale jak nie ważne która drużyna strzeli i komentator drze piz… za przeproszeniem, to jest to… to daje ciary i robi emocje szczególnie podczas takiego wydarzenia jak mundial.
1
@Kgorecki2500 brał ktoś może ikony za 35 swapow? Leci coś?
0
@budel17 pisz może pomogę
0
@Sulimo wydaje mi się se już nie ma takiej możliwości żeby i Polska i Argentyna wyszły
4
Morata najgorszy technicznie Hiszpan… ma problemy by prosta piłkę przyjąć, tragedia.
2
Nie da się słuchać tego drugiego komentatora…
2
@Sau_Ron
Tomato łatwo :d
56
Kiedyś Busquets jak miał piłkę przy nodze czułem spokój, dziś czuje to samo co czułem gdy Pinto dostawał piłkę do nogi :D
0
Chce oddać iPhone na gwarancje bo ciagle jakieś problemy mam z nim ale zostało 7 dni gwarancji, uznają mi ją czy będzie problem ?
1
@macio_944 szkoda :(.
0
Posiada może ktoś meśka w216 albo w218 z silnikiem 4.7l na sprzedaż ? :)
1
Ehh Fatiego „zabiły” kontuzje, wyglada okropnie niestety.
3
@Malkey95 Mam i chodzi wporzadku polecam