PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd Verstappen
Leclerc
Hamilton
Alonso
Ocon
Hulkenberg
Bottas
Riccardo
Albon
Norris
0
@cules100pro No tak tyle to sam rozumiem, ale to można tak stosować nie oficjalny herb?
0
Barca ma nowy herb ? Na prezentacji koszulek na ig na koszulkach jest inny herb
3
@barcu$ bramka z mundialu top
0
@karolszymek CN jest w rozbiórce wiec no
0
@Pawel13sz wziął se Kabe na szofera widzę
0
@DonMatteo901 mocne 6.5/10
0
@ShawnC ale rozumiesz jak działa rynek? Jeden z największych klubów na świecie wystawia swojego zawodnika na sprzedaż bo go nie chce chce się go pozbyć? To kto niby ma się na niego teraz nabrać i zapłacić miliony za niego i jeszcze opłacić jego wysoka pensje skoro wiadomo ze jest flopem.
0
Morawiecki do mnie jutro zagości, jakiś przekaz od LaRabli?
1
@Kidd 1.) Max
2.) Max
3.) RedBull
4.) Levis
5.) Max, Leclerc, Levis
6.) Nie
1
@Bocheno1 dziękuje ze wyjaśnienie sytuacji
0
Gdzie krypto kupujecie poleci ktoś coś ?
1
@Bocheno1 klamka zawsze przy sobie
0
Jeśli młody piłkarz jest fanem realu, stoi przed wyborem iść do realu czy Barcelony i wybiera to drugie to coś mi tu śmierdzi ;d
2
@Kidd trzeba sobie w życiu radzić
5
@Kidd ostatnio sprzedałem 3 wagony klikanych po 50zl za paczkę ;d
2
@DaPidejpi właśnie myśle czy kupić karton cały i wrzucić na strych
0
@cules100pro mam już drugi samochód i jestem zadowolony, pewna historia i tam serwisy co 15tys km a nie jak u nas 30 :d
0
@BorzyKrzys chodzi o to ze robi liczby jak nikt inny
1
@MichuZ44 u mnie od 7 rano Zeus daje ostro i leje
1
@Kluivert_P chyba Lost, ale wybór ciężki
1
@Sergio_Devils jajka ogolone ? ;d
0
Jakieś korki do 300zl polecicie coś ?
0
@Remi70 Chyba podczas hymnu Niemiec trzeba to zrozumieć.
0
@Luciano99 Tymczasem ja i cała zima na letnich hehe
1
Ile trzeba szykować na wycieczkę do Barcelony piątek-poniedziałek ? Myśle o weekendzie z meczem z Mallorca
2
Nie ogladam na codzień MC, ale tak patrząc na dzisiejszy mecz to Halland zupełnie niczym się nie wyróżnia, podobny typ piłkarza do Lewego.
0
Poleci ktoś jakiś fotel do biurka nie za miliony i żeby po roku użytkowania nie wyglądał jak gów..
0
@partymaker na strumyk bym musiał przed PC wstać, a jednak o 3 w mocy wolałbym z łóżka obejrzeć
1
@partymaker ehh… nawet takiego meczu nie można se obejrzeć