1

@partymaker ehh… nawet takiego meczu nie można se obejrzeć

0

Będzie gdzieś w polskiej telewizji mecz LAL?

0

Kto to w realu ma fryzurę ala X?

0

Właśnie włączyłem nie dziękujcie

0

Szkoda mi tylko i wyłącznie Ter Stegena, reszta gra syf, a Niemiec mógł mieć rekord nie do pobicia …

0

@cules100pro top 7 gruba kasę ma co by nie mówić

0

Czy do 50/50, granie/oglądanie, lepiej kupić VA, czy IPS?

0

@Michael24 Ja cały rok na letnich jeżdżę

0

Kto dziś gorszy ? Fati, czy Orłowski ?

2

Fati jest fantastyczny xD

0

Gra jak słabeusz czyli Real? :d

1

@FCB24 a to może się zmieniło coś znowu, jeszcze kilka mies temu się nie dało :/

0

@FCB24 No niestety, żeby mieć mess trzeba mieć fb

6

@FCB24 w 2023 już się tak nie da

0

Jak wrażenia po ostatnich dwóch odcinkach The Bad Batch i po mando 21?

0

@derlysy1979 S to zwykle audi niczym się nie różni od pospolitej wersji, tylko trochę mocniejszy silnik

0

@matirix20 Myśle ze BMW f11 by coś znalazł w tej kasie fajnego

15

Świderki dwoi się i troi widać ze mu się chce, a reszta ?

0

@kiper09 No dobra ale jak już podałeś statystykę to daj dla porównania jak to w tym sezonie dla Barcelony wyglada

0

@lucca87 Tryplet czyli Liga, LM, puchar króla, czyli szansa tylko na dublet jak już

5

Czy wiecie, ze Barcelona w tym sezonie ligowym na CN straciła aż 50% bramek po golach samobójczych ? Jest to tak skandalicznie wspaniały wyczyny po uwzględnieniu tego, iż stracili tylko 2 bramki.

0

Ale wycie na trybunach jak mi to się podoba …

3

@ranger3120 Moje osobiste top 3 seriali to jest, polecam :p

0

Jak dla mnie frankie faul za wysoko noga wiec akcja naturalnie powinna być puszczona i gol prawidłowy

7

Komentarz usunięty

1

@Dironixu tottenham :))

0

@aldewir zajebsicie….

2

F1 w tym sezonie nie będzie na eleven?

12

Przestańcie tłumaczyć te ciamajdy tym, ze United jest w formie xd Przynajmiej półfinał LE to było minimum i nie ma co ich tłumaczyć zagrali słaby dwumecz.

2

Tak szczerze Kessie mi się podoba dziś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?