PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@partymaker ehh… nawet takiego meczu nie można se obejrzeć
0
Będzie gdzieś w polskiej telewizji mecz LAL?
0
Kto to w realu ma fryzurę ala X?
0
Właśnie włączyłem nie dziękujcie
0
Szkoda mi tylko i wyłącznie Ter Stegena, reszta gra syf, a Niemiec mógł mieć rekord nie do pobicia …
0
@cules100pro top 7 gruba kasę ma co by nie mówić
0
Czy do 50/50, granie/oglądanie, lepiej kupić VA, czy IPS?
0
@Michael24 Ja cały rok na letnich jeżdżę
0
Kto dziś gorszy ? Fati, czy Orłowski ?
2
Fati jest fantastyczny xD
0
Gra jak słabeusz czyli Real? :d
1
@FCB24 a to może się zmieniło coś znowu, jeszcze kilka mies temu się nie dało :/
0
@FCB24 No niestety, żeby mieć mess trzeba mieć fb
6
@FCB24 w 2023 już się tak nie da
0
Jak wrażenia po ostatnich dwóch odcinkach The Bad Batch i po mando 21?
0
@derlysy1979 S to zwykle audi niczym się nie różni od pospolitej wersji, tylko trochę mocniejszy silnik
0
@matirix20 Myśle ze BMW f11 by coś znalazł w tej kasie fajnego
15
Świderki dwoi się i troi widać ze mu się chce, a reszta ?
0
@kiper09 No dobra ale jak już podałeś statystykę to daj dla porównania jak to w tym sezonie dla Barcelony wyglada
0
@lucca87 Tryplet czyli Liga, LM, puchar króla, czyli szansa tylko na dublet jak już
5
Czy wiecie, ze Barcelona w tym sezonie ligowym na CN straciła aż 50% bramek po golach samobójczych ? Jest to tak skandalicznie wspaniały wyczyny po uwzględnieniu tego, iż stracili tylko 2 bramki.
0
Ale wycie na trybunach jak mi to się podoba …
3
@ranger3120 Moje osobiste top 3 seriali to jest, polecam :p
0
Jak dla mnie frankie faul za wysoko noga wiec akcja naturalnie powinna być puszczona i gol prawidłowy
7
Komentarz usunięty
1
@Dironixu tottenham :))
0
@aldewir zajebsicie….
2
F1 w tym sezonie nie będzie na eleven?
12
Przestańcie tłumaczyć te ciamajdy tym, ze United jest w formie xd Przynajmiej półfinał LE to było minimum i nie ma co ich tłumaczyć zagrali słaby dwumecz.
2
Tak szczerze Kessie mi się podoba dziś