0

Ale jadooom hehe

0

Manitka będzie xd

1

Te rezerwy city się fajniej ogląda niż barce xd

0

To kiedy nowy premier zostanie wybrany ? Bo rozumiem że obecnie Polska nie ma premiera ?

3

@Kuba_1 do agenta a nie bezpośrednio do zawodnika, poza tym to co sie dzieje na social mediach itd to my nawet ułamka nie jesteśmy świadomi kto z kim jakie zdania wymienia itd

5

@bari_94 komicznie to wyglądało od momentu gdy były zmiany i każdy w obronie grał nie na swojej pozycji xd

2

@barcanawieki myślę że epizodycznie i Franklin i Michael

2

@insp1re gdybym miał możliwość to tylko i wyłącznie PC, ale złożyć coś co uciągnie tego potwora… chyba trzeba będzie po prostu ps5 pro kupić i tyle

0

@Criss18Barca nie ma szans, jak już to 60$

0

Ale to wygląda jasny gwint… jak myślicie, bo mi się wydaje że specjalnie będą czekać do 2025 aby wyszło ps5 pro żeby jedno drugie napędziło sprzedaż poza tym wymagania będą top….

0

@Azi zmienia ojciec co 30 tys ja praktykuje co 10 ale bmw to plastelina przy toyocie więc no

1

W domu mają od nowości ponad 120tys km przejechane i 0 wkładu

0

@PawkoFCB 10 lat dojenia jednego tytułu to chyba już wystarczy, poza tym myślę że 6 wcale nie będzie miała gorszego online niż 5, po prostu inne miasto.

1

Czego się spodziewacie po jutrzejszym trailerze od RG? Że to będzie nowa część GTA i że będzie się działa w Miami to już chyba jasne od dawna? Ja osobiście najbardziej liczę na totalny rozpie.. pod względem graficznym.

1

Ehh jakby tak grali co mecz, albo chociaż co 2…

3

Dziadek suarez bez rozgrzewki klei to i ładuje pod ladę …

3

@Mow_mi_Douglas to chyba chodzi o to żeby ogólnie ludzie w ten dzien nie latali po sklepach tylko w domach z rodziną siedzieli

0

Najgorsze że to beztalencie trenerskie jeszcze dłużej zostanie teraz

0

Czemu oni gwiżdżą jak felix przy piłce ? Wtf

0

To co wyszło na Netflix pod nazwą squid Game to oficjalny 2 sezon czy tylko jakiś spin off?

0

@bartekvisca co to jest taka setka (90) tym bardziej smakowa

0

Ciekawe jakby lewy pykał w eklasie, tam to już na pewno by się odblokował na pewno

0

W Barcelonie się człowiek zakochał ze względu na unikalny styl i piękne nie zawsze efektywne, ale efektowne granie, obecnie sytuacja wygląda jakby co mecz cie laska zdradzała i ci pluła na mordę, nie da się tego oglądać, niektóre mecze ekstraklasy wyglądają lepiej to jest wręcz niepojęte patrząc jakie nazwiska są w składzie..

0

@ranger3120 kiedy dokładnie jest ten finał ?

0

@Derean czyli nie ma sensu czekać tylko łapać w piątek dobrą cenę i brać ?

0

@DragonxNF a wydajność chłodzenia czasem się nie zwiększy itd? Bo trochę konstrukcja obudowy jest zmieniona

0

Da radę gdzieś już kupić nowe ps5 (slim)?

1

@Hasszz A wiesz z jakiego stanu pochodzi ? Tak czy siak lepiej wymienić koszt nie jest wielki

6

@Kalipso tym razem to już na pewno na pewno :s

0

@Bananowysong nawet trzy kupony xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?