PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ciekawe co musi czuć szejk kiedy to może byś ostatnia szansa na wygranie lm bo jak odejdzie mbappe to moim zdaniem psg stanie się europejskim średniakiem
0
Ale szybki powrót piłkarzy bvb pięknie
2
@Kgorecki2500 marzenie chyba nie do spełnienia niestety :/
0
Jakby tak Maxa w Mercedesa wsadzić ciekawe jak by dawał radę
0
Zamawiał ktoś buty z footlocker może ? Ma jakieś opinie ? Oryginały ?
0
@Kamiloza91 ta XD arsenal lepiej zagrał moim zdaniem Przynajmiej w rewanżu
0
Wyobraźcie sobie dembele wygrywającego finał lm i strzelającego decydującego gola, i później to samo na euro i dostajacego złotą piłkę ? Ale to byłby scenariusz
0
Ostatni raz takie emocje w lidze mistrzów były na Liverpoolu, cały dzień dziś się skupić na niczym nie mogę..
0
@Firestone dziś Bayer jak wygra to ma tytuł zapewniony już ?
4
@draxidox i te podarte getry
2
Bordowe spodenki i getry wyglądają genialnie
0
@PatrychoO dlaczego w polskiej grze nie ma polskiego dubbingu ? Dlaczego
0
@macio_944 jak wziąć w tym udział ?
0
Dollaruma ponad 2 metry wzrostu i do takich wrzutek nie wychodzi to kryminał
0
Gdyby tylko teraz był gavi za Roberto i by było idealnie…
2
Muzyka z mrocznego widma kurw… ciary podwójne
0
Ale saliba trolluje dzis masakra
16
Trener jest chyba jedyną osobą na świecie która nie widzi że Piotrowski nie ma siły xd
1
Piotrowski już pompę ma siły chodzić nie ma nawet a ten nic nie zmienia…
0
@Kgorecki2500 chyba zwiastun do serialu the Acolyte, ciekawy jestem co tam wymyślili
1
@FcPortoFan1999 a nie powinno
0
Psg dobrze gra w piłkę nie ma co się aż tak ekscytować, imo jeśli real da radę przejść city to wygrywają turniej
0
Wiedziałem, to było oczywiste ;p
0
Śmierdzi mi to naszym klasykiem w lidze mistrzów czyli psg, a na ewentualny półfinał real, żeby kasa z oglądalności się zgadzała.
0
@Forsyth przecież przez Oriola mieli prawie 2 bramki XD
0
Gra nie wyglądała źle, nie da grać wysokim pressingiem przez 90minut to oczywiste, ogólnie sam zamysł na mecz był dobry można powiedzieć że Xavi przeczytał Napoli, natomiast zmiany, i czas zmian to jest jakieś nieporozumienie.
0
Ale ekipa wchodzi hahahaha
1
Cubarsi jakie piłki rozdaje jasny chu..
0
@MarioVeB! Ogólnie warunki i styl gry wskazuje że mogą być z niego ludzie, oby bo potrzebni tego typu gracze w kadrze
3
@draxidox oby się udało oby