PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Szklaner ta ? We Francji jest tylko 2 rodowitych Francuzów w całej kadrze, porównaj sobie do hiszpanii
0
@Barcasub Francja była na tyle miła że dała możliwość najlepszym graczom Afryki zagrać na euro
18
Oby Hiszpania dziś nie zawiodła i pogoniła reprezentację Afryki
3
@Gaz moim zdaniem tak samo jak bramkarz nie powinien pajacować na lini tak samo piłkarze powinni robić prosty rozbieg krótszy lub dłuższy ale rozbieg to rozbieg
0
Jakie obecnie są perspektywiczne kierunki studiów ?
0
@kampe dziś bardzo ładnie Perez pokazał i ogólnie ostatnio ładnie pokazuje ile znaczy maszyna a kierowca
6
@nuevojugador przecież dziś super fajny strategiczny wyścig, ja się świetnie bawiłem
0
Ale zaraz będzie padało, ciekawie będzie coś czuje
1
@barcelonaLM dokładnie tak, ciekawe jakby się spisał
1
A pamiętacie takiego brazylijskiego skrzydłowego jak Willian? Grał swego czasu w Chelsea i wsm dobrze się zapowiadał a wyszło jak prawie zawsze w przypadku brazoli
0
No niestety piłka nie jest sprawiedliwa
0
@JohnnySilverhand nie muszę, nie interesuje mnie to, dla mnie to patologia i powinna być za to żółta jeszcze przed gwizdkiem
3
Shaquiri przy tak potężnych łydkach jakoś potrafi grać w całych getrach, nie potrafię zrozumieć tego cięcia getr, to powinno być z góry karane żółta kartka
1
Ehh szkoda, oby w półfinale Afryka już do siebie wróciła
0
Szkoda że obie reprezentacje nie mogą odpaść w tym meczu, ale z dwojga złego niech wygra Portugalia
0
Dla mnie każda ręka przypadkowa czy nie to powinien być karny i tyle
1
Co kurw właśnie zrobił Olmo???? Czemu do chu.. stał i patrzył jak piłka spada ? XD
0
Hiszpania nie ma mentalu na karne
1
Jakiś pomocnik za morate i olmo na fałszywą 9
0
Nico chyba próbuje cenę zbić bo póki co mecz imienia Ousmane D
7
Jak można być Polakiem i kibicować niemcom, Vamos Hiszpania :3
2
Mecz dwóch drużyn bez dobrej 9, under musi być :p
1
@Arden moim zdaniem Hiszpania ma ciekawszy środek pola, ale zobaczymy
7
@Khajio jeszcze f1 by mogło do eleven wrócić i pięknie
0
Lepiej położyć się i wstać na ta 3, czy lepiej poczekać ?
0
@tristan87 swój wśród swoich w czym problem
1
Portugalia zapłaci teraz rachunek za 2016
2
Śmiesznie by było jakby teraz Portugalia przegrała, a później się odzywali że takim stylem i 4 remisami przechadza dalej xD
0
Wygląda na to ze Lando da radę dogonić Maxa ciekawe
0
Ta gra by duuuuuuzo lepiej wyglądała gdyby zamiast Lewego był Świderski np