PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygląda że 10 se gra w piłkę a jeden pan z 7 na plecach stoi i obserwuje XD
0
@Emhyr nie ostatni tydzień a ostatni dzień bo od jutra już podwójne mecze
1
Prawie wszystkie mecze obejrzałem póki co to jeszcze żadna drużyna nie wyszła na mecz tak obsrana jak nasza dziś xd
0
W podstawie Hiszpanii tylko jeden reprezentant realu i dwóch Barcelony, wieje biedą
1
@blakkudium fajna, oby drugi komplet meczowy był czarny i biorę Gaviego :3
1
@tristan87 bawią się za moje pieniądze
0
@Herato guler drugi mecz przecież
1
@Bobo25 ja będę oglądać
0
Under 3.5 zagrożony kurde bele
0
Gruzja i Czechy zaskoczą dziś ? Myślę że btts w obu meczach realny ?
0
Francja zapłaci rachunek za mundial
0
No ta gol żółwia na kuponie czyli wszystko pudłuje XD
2
@Comentateiro ja sprzedaje po 10zl i brak chętnych nwm skąd ta cena xd
0
Ogólnie wywieszanie flag z nazwami miejscowości itd to nie jest bezczeszczenie flagi ?
5
Mówcie co chcecie ja uważam że w dresie czy na luźno to może być trener, selekcjoner powinien być ubrany z klasą tym bardziej na wielkim turnieju.
0
Ehh brakło jednej żółtej kartki :/
2
@MesQueUnClub96 przecież miał ewidentnie na lini było widać na powtórce
3
Olmo jak lewy wszystkiego co dotknie to zepsuje xd
1
Warto zwrócić uwagę na beznadziejny wzór piłki na tym turnieju
1
Morata trafił w bramkę ? Niesamowite
0
Williams faktycznie z twarzy podobny do xxxtentaciona ktoś trafnie zauważył :O
1
Nie śmiejecie się z cudzego Orbana póki jeszcze nie zobaczyliście swojego Salamona
3
Ale byczek o kurde
7
@KamQiX jeśli arbitrzy będą to egzekwować to pewien brazylijski gentleman będzie miał dużo żółtych kartek w przyszłym sezonie
2
Bardzo ładny gol
1
Super komentarz poziom Borka
0
@erix10 Apple Music
4
Nie mogę Borka słuchać nieprzyjemnie mi się mecz ogląda z jego komentarzem
1
Kompletnie zapomniałem że ostatnie euro wygrały Włochy :o
1
@aspr1me przecież niektóre memy to są stopklatki filmików to jaki to ma sens wtedy ? Xd