0

Wygląda że 10 se gra w piłkę a jeden pan z 7 na plecach stoi i obserwuje XD

0

@Emhyr nie ostatni tydzień a ostatni dzień bo od jutra już podwójne mecze

1

Prawie wszystkie mecze obejrzałem póki co to jeszcze żadna drużyna nie wyszła na mecz tak obsrana jak nasza dziś xd

0

W podstawie Hiszpanii tylko jeden reprezentant realu i dwóch Barcelony, wieje biedą

1

@blakkudium fajna, oby drugi komplet meczowy był czarny i biorę Gaviego :3

1

@tristan87 bawią się za moje pieniądze

0

@Herato guler drugi mecz przecież

1

@Bobo25 ja będę oglądać

0

Under 3.5 zagrożony kurde bele

0

Gruzja i Czechy zaskoczą dziś ? Myślę że btts w obu meczach realny ?

0

Francja zapłaci rachunek za mundial

0

No ta gol żółwia na kuponie czyli wszystko pudłuje XD

2

@Comentateiro ja sprzedaje po 10zl i brak chętnych nwm skąd ta cena xd

0

Ogólnie wywieszanie flag z nazwami miejscowości itd to nie jest bezczeszczenie flagi ?

5

Mówcie co chcecie ja uważam że w dresie czy na luźno to może być trener, selekcjoner powinien być ubrany z klasą tym bardziej na wielkim turnieju.

0

Ehh brakło jednej żółtej kartki :/

2

@MesQueUnClub96 przecież miał ewidentnie na lini było widać na powtórce

3

Olmo jak lewy wszystkiego co dotknie to zepsuje xd

1

Warto zwrócić uwagę na beznadziejny wzór piłki na tym turnieju

1

Morata trafił w bramkę ? Niesamowite

0

Williams faktycznie z twarzy podobny do xxxtentaciona ktoś trafnie zauważył :O

1

Nie śmiejecie się z cudzego Orbana póki jeszcze nie zobaczyliście swojego Salamona

3

Ale byczek o kurde

7

@KamQiX jeśli arbitrzy będą to egzekwować to pewien brazylijski gentleman będzie miał dużo żółtych kartek w przyszłym sezonie

2

Bardzo ładny gol

1

Super komentarz poziom Borka

0

@erix10 Apple Music

4

Nie mogę Borka słuchać nieprzyjemnie mi się mecz ogląda z jego komentarzem

1

Kompletnie zapomniałem że ostatnie euro wygrały Włochy :o

1

@aspr1me przecież niektóre memy to są stopklatki filmików to jaki to ma sens wtedy ? Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?