PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FanBarcYxD po słowie „hicie” od razu o koko koko pomyślałem bez patrzenia :P
2
@macio_944 tak na moje oko to
Euro Hiszpania
CA Argentyna
Polska wychodzi z grupy z 3 i dalej odpada
Tak ja to widzę
0
@brzucho blisko :P
1
@adambądkowski93 ja mieszkam w zasadzie na łączeniu Kujaw wielkopolski i mazowieckiego i na każdym z trzech bez nawi się poruszam w sumie
7
@macio_944 piękne to było piękne pamiętam jak sikałem ze śmiechu :p
0
@KrwawiaceoczyVEB przecież to sparing nie ma limitu xd
1
@tomek8756 Padme Amidala ehhh piękność
1
@FCB_dimiC oj tak, w końcu stawka się wyrównała
0
Lando niech ciśnie do końca na Ferrari dziś nie ma co liczyć
0
Było już gdzieś potwierdzenie wyglądu koszulek na nowy sezon?
1
@Gibbon_FCB to ja jestem tym ludziem pozdrawiam
0
@4drian0 oby tylko był sensowny gameplay i coś na zasadzie ultimate team i będzie sztos konkurencją dla tego gówna od ea
3
@TheNekro94 nigdy nie byłem faktycznie
0
Jaki kierunek w miarę tanie wakacje lipiec ?
0
Mecz o nic a wy się sracie że im się nie chce :p
0
Wiedza już że xavi odchodzi i jakoś ładniej grają, tak samo było jak trener wtedy ogłosił że odejdzie po sezonie. Ciekawa sytuacja
16
Miły akcent od leclerca że wszedł na podium z polską flagą, szkoda tylko że w złą stronę trzymał, może nie widział
1
To jest idealny scenariusz dla Ferrari
0
@mekston dokladnie, chyba ze ktos z topu cos odwali
0
No to pielgrzymka się zaczęła
0
@mekston niech się biją ale o drugie miejsce, charles musi to zrobić dziś
0
Co tam się odwaliło masakra
0
Mbappe zbił pionie z leclerciem czy mi się zdawało ? :p
3
@mekston ja tam uwielbiam monaco dla mnie najlepszy tor w kalendarzu
0
@Fabik87 pojebny „sport”
3
Nwm jak można kibicować szejkom w lidze współczuję wam, szkoda arsenalu bo mieli bardzo dobry sezon
0
@matirix20 gavi, yamal, cubarsi, fermin, balde, roque, pedri, fati
2
@Deviler benzyna b48 dosyć udana konstrukcja jak dbana to bezawaryjna
0
@Gronek widziales mecz, albo chociaż statystki ? Czy tylko wynik i minuty w których strzelili?
0
@Orłoś kobel czy jak mu tam xd