0

@FanBarcYxD po słowie „hicie” od razu o koko koko pomyślałem bez patrzenia :P

2

@macio_944 tak na moje oko to
Euro Hiszpania
CA Argentyna
Polska wychodzi z grupy z 3 i dalej odpada
Tak ja to widzę

0

@brzucho blisko :P

1

@adambądkowski93 ja mieszkam w zasadzie na łączeniu Kujaw wielkopolski i mazowieckiego i na każdym z trzech bez nawi się poruszam w sumie

7

@macio_944 piękne to było piękne pamiętam jak sikałem ze śmiechu :p

0

@KrwawiaceoczyVEB przecież to sparing nie ma limitu xd

1

@tomek8756 Padme Amidala ehhh piękność

1

@FCB_dimiC oj tak, w końcu stawka się wyrównała

0

Lando niech ciśnie do końca na Ferrari dziś nie ma co liczyć

0

Było już gdzieś potwierdzenie wyglądu koszulek na nowy sezon?

1

@Gibbon_FCB to ja jestem tym ludziem pozdrawiam

0

@4drian0 oby tylko był sensowny gameplay i coś na zasadzie ultimate team i będzie sztos konkurencją dla tego gówna od ea

3

@TheNekro94 nigdy nie byłem faktycznie

0

Jaki kierunek w miarę tanie wakacje lipiec ?

0

Mecz o nic a wy się sracie że im się nie chce :p

0

Wiedza już że xavi odchodzi i jakoś ładniej grają, tak samo było jak trener wtedy ogłosił że odejdzie po sezonie. Ciekawa sytuacja

16

Miły akcent od leclerca że wszedł na podium z polską flagą, szkoda tylko że w złą stronę trzymał, może nie widział

1

To jest idealny scenariusz dla Ferrari

0

@mekston dokladnie, chyba ze ktos z topu cos odwali

0

No to pielgrzymka się zaczęła

0

@mekston niech się biją ale o drugie miejsce, charles musi to zrobić dziś

0

Co tam się odwaliło masakra

0

Mbappe zbił pionie z leclerciem czy mi się zdawało ? :p

3

@mekston ja tam uwielbiam monaco dla mnie najlepszy tor w kalendarzu

0

@Fabik87 pojebny „sport”

3

Nwm jak można kibicować szejkom w lidze współczuję wam, szkoda arsenalu bo mieli bardzo dobry sezon

0

@matirix20 gavi, yamal, cubarsi, fermin, balde, roque, pedri, fati

2

@Deviler benzyna b48 dosyć udana konstrukcja jak dbana to bezawaryjna

0

@Gronek widziales mecz, albo chociaż statystki ? Czy tylko wynik i minuty w których strzelili?

0

@Orłoś kobel czy jak mu tam xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?